10

Wchodzę na La Ramblę i nie mogę uwierzyć w to, że Avicii nie żyje. Jestem zszokowany.
Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie...

111

Może w końcu Roma spuchnie.

0

Właśnie nie. Mialem o to samo pytać

0

Dzięki ;)

0

Nie mogę się doszukać tego w regulaminie.

0

I co teraz? Bo wszystkie mecze z tenisa weszły. Mecze z piłki nożnej też na dobrej drodze. Jeśli kupon będzie wygrany, to co w takim przypadku?

0

Tenis.

2

Ile czasu przed meczem można zawrzeć zakład w punkcie Fortuny? Pytam drugi raz, bo dzisiaj ok. 15:15 zarejestrowałem kupon, a najbliższe wydarzenie było o 15:30 i na ekranie pojawiło się jakieś info "nieaktywne coś tam...".

0

Ile czasu przed meczem można stawiać zakład w punkcie?

0

Obejrzane ;)

21

A pytali o 2 odcinek 2 sezonu?

0

Z którego roku "Gra"?

0

Jakiś mega thriller na wieczór oprócz "Siedem", "Labirynt", "Wyspa Tajemnic"?

0

Sprawdź na fili.cc, alltube

0

A co to jest?

0

Ktoś mi powie jak wymawia się "Riqui Puig"?
Kiedyś w meczu słyszałem "Riki Pucz" Prawidłowo?

14

13.09. Nowo zatrudniony Jozak: "Pewnego dnia wszyscy będziecie wdzięczni Dariuszowi Mioduskiemu, że zdecydował się na taki ruch".
15.04. Kibice Legii wdzięczni Mioduskiemu za zwolnienie Jozaka

- Tomasz Ćwiąkała na tt.

0

Właśnie sam przed chwilą go szukałem. Na fili.cc jest.

1

To samo ze strzałem Iniesty ;)

0

Osobiście dałem: obie strzelą i +2.5

1

Hazard, zapomniałem zmienić.

1

Ma ktoś może filmik, ja jakiejś imprezie DJ rozkręca klimat:
"Raz, dwa. Raz, dwa, trzy (tu wszyscy myśleli, że wejdzie bit) cztery, pięć, sześć, siedem, osiem..." :D
Ktoś coś kojarzy?

2

Rób testy na prawo-jazdy-360.pl.
Uczyłem się z tej strony i dzisiaj zdałem teorię 74/74.

0

Żeby ciężko było Ronaldo ustawić piłkę i żeby chybił przy strzale. Chyba o to Szczęsnemu chodziło...

0

Pytanko. Jaka obecnie piosenka Was najbardziej denerwuje?
Mnie osobiście Cleo - "Łowcy Gwiazd".

1

Gratulacje dla Romy! Życzę im jak najlepiej. Nam niestety nie udało się po raz kolejny, ale głowa do góry! Będzie dobrze! VISCA EL BARÇA!

0

Nie chodzi tutaj o wymianę całego składu, tylko 2-3 zawodników. Jeśli zagra Sergio, to to będzie bardzo dziwna decyzja Valverde. Przed nami ciężkie mecze w lidze (Valencia, Celta), a dobrze byłoby mieć dostępnych wszystkich piłkarzy i możliwie jak najszybciej zamknąć Ligę.

0

Sopcasthd.tv

0

Oookej, dzięki :D

0

O co chodzi z kartą Fortuny, jeśli gram w punkcie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?