Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Wchodzę na La Ramblę i nie mogę uwierzyć w to, że Avicii nie żyje. Jestem zszokowany.
Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie...
111
Może w końcu Roma spuchnie.
0
Właśnie nie. Mialem o to samo pytać
0
Dzięki ;)
0
Nie mogę się doszukać tego w regulaminie.
0
I co teraz? Bo wszystkie mecze z tenisa weszły. Mecze z piłki nożnej też na dobrej drodze. Jeśli kupon będzie wygrany, to co w takim przypadku?
0
Tenis.
2
Ile czasu przed meczem można zawrzeć zakład w punkcie Fortuny? Pytam drugi raz, bo dzisiaj ok. 15:15 zarejestrowałem kupon, a najbliższe wydarzenie było o 15:30 i na ekranie pojawiło się jakieś info "nieaktywne coś tam...".
0
Ile czasu przed meczem można stawiać zakład w punkcie?
0
Obejrzane ;)
21
A pytali o 2 odcinek 2 sezonu?
0
Z którego roku "Gra"?
0
Jakiś mega thriller na wieczór oprócz "Siedem", "Labirynt", "Wyspa Tajemnic"?
0
Sprawdź na fili.cc, alltube
0
A co to jest?
0
Ktoś mi powie jak wymawia się "Riqui Puig"?
Kiedyś w meczu słyszałem "Riki Pucz" Prawidłowo?
14
13.09. Nowo zatrudniony Jozak: "Pewnego dnia wszyscy będziecie wdzięczni Dariuszowi Mioduskiemu, że zdecydował się na taki ruch".
15.04. Kibice Legii wdzięczni Mioduskiemu za zwolnienie Jozaka
- Tomasz Ćwiąkała na tt.
0
Właśnie sam przed chwilą go szukałem. Na fili.cc jest.
1
To samo ze strzałem Iniesty ;)
0
Osobiście dałem: obie strzelą i +2.5
1
Hazard, zapomniałem zmienić.
1
Ma ktoś może filmik, ja jakiejś imprezie DJ rozkręca klimat:
"Raz, dwa. Raz, dwa, trzy (tu wszyscy myśleli, że wejdzie bit) cztery, pięć, sześć, siedem, osiem..." :D
Ktoś coś kojarzy?
2
Rób testy na prawo-jazdy-360.pl.
Uczyłem się z tej strony i dzisiaj zdałem teorię 74/74.
0
Żeby ciężko było Ronaldo ustawić piłkę i żeby chybił przy strzale. Chyba o to Szczęsnemu chodziło...
0
Pytanko. Jaka obecnie piosenka Was najbardziej denerwuje?
Mnie osobiście Cleo - "Łowcy Gwiazd".
1
Gratulacje dla Romy! Życzę im jak najlepiej. Nam niestety nie udało się po raz kolejny, ale głowa do góry! Będzie dobrze! VISCA EL BARÇA!
0
Nie chodzi tutaj o wymianę całego składu, tylko 2-3 zawodników. Jeśli zagra Sergio, to to będzie bardzo dziwna decyzja Valverde. Przed nami ciężkie mecze w lidze (Valencia, Celta), a dobrze byłoby mieć dostępnych wszystkich piłkarzy i możliwie jak najszybciej zamknąć Ligę.
0
Sopcasthd.tv
0
Oookej, dzięki :D
0
O co chodzi z kartą Fortuny, jeśli gram w punkcie?