Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie działał mi YouTube na telefonie. Po kliknięciu w ikonkę od razu się wyłączał. Odinstalowałem aktualizację i na starszej wersji było okej, a gdy z powrotem ją zainstalowałem, to znowu błąd...
Ktoś wie czego to jest wina?
0
Ktoś w sobotę po meczu dawał linki do bramek z polskim komentarzem ;)
0
Wyspa Tajemnic, Labirynt
0
Też pomyślałem o tym samym ;)
1
O co chodzi z tym ostatnim?
0
Co z tym Messim w końcu? Odnowił mu się ten uraz czy normalnie bedzie mógł zagrać w środę?
1
Wydawało mi się, że piłka momentalnie opadła i to zaskoczyło Caballero.
2
Trzy ostatnie mecze Barçy na Ramon Sanchez Pizjuan:
2:2
1:2
0:2
Trzy ostatnie mecze Barçy na Estadio Balaídos:
1:1
4:3
4:1
Widać różnicę?
29
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/29683079_10155193349336237_6304372966188901708_n.jpg?_nc_cat=0&oh=76277de3bef693b6ed169ec5abc3f17d&oe=5B6FCBEC
Ładna rodzinka :) A Thiago im starszy, tym bardziej podobny do tatusia.
1
Dlaczego wczoraj pisano/mówiono, że to był najtrudniejszy wyjazd w Lidze? Owszem, było trudno, ale mamy jeszcze mecz na Balaidos z Celtą, gdzie zawsze było ciężko...
0
Na fili.tv są wszystkie z drugiego sezonu ;)
0
A ja dopiero co drugi sezon zacząłem i jakoś nie mogę bardzo czasu na toten znaleźć :D a tu proszę już trzeci. Trzeba przyspieszyć xD
0
Poproszę.
1
Kontuzję miał ;) -
1
Możesz sobie wspomóc jakimiś domowymi sposobami. Ja używałem tych. Dało się poczuć ulgę ;)
1. Woreczek z solą podgrzewasz na suchej patelni, tak byś mógł przystawić do czoła i grzejesz. Potem znowu na patelnię i tak przez jakiś czas.
2. W garnku grzejesz trochę wody z solą, zdejmujesz z gazu, nachylasz się nad garnkiem, przykrywasz się jakimś ręcznikiem, tak żeby para nie uciekała i wdychasz na maksa. Tylko uważaj żeby się nie poparzyć!
13
Zaraz Guillem Balague zdementuje :v
3
Kompilacja zagrań Oriola Busquetsa od Paleszhurts.
Myślę, że nie trzeba będzie w przyszłości wydawać kasy na zastąpienie Sergio.
0
Uwielbiam ją! :D
2
Na TVN7 leci właśnie Wyspa Tajemnic ;)
PS. Zna ktoś film podobny do tego?
0
O, właśnie szukałem tego artykułu w archiwum, ale strona nie chciała się załadować. Dzięki!
0
Na jakim kanale będzie grała Francja?
0
Super! Gratulacje! ;) Na mnie jeszcze przyjdzie czas :D
Za którym razem?
0
Jak wczoraj zagrał Marques? Bo z tego co wiem, zastępował Abela.
0
Jakieś domowe sposoby na zgagę? Wziąłem pół godziny temu Ranigast, ale nic nie pomogło.
0
Ktoś ma link do Gremio? Na priv oczywiście.
0
Podrzucisz link przed meczem?
0
W której lidze pada sporo goli? Coś jak holenderska...
0
Ooo, szanuję ;) Serial tak dobry, że raczej jeszcze do niego wrócę ;)
0
Za którym razem zdaliście prawko?
0
Wykłady miałem, ale sporo opuściłem z różnych powodów. Chyba większość oprocz teorii w szkole jazdy uczy się indywidualnie.