0

Nie działał mi YouTube na telefonie. Po kliknięciu w ikonkę od razu się wyłączał. Odinstalowałem aktualizację i na starszej wersji było okej, a gdy z powrotem ją zainstalowałem, to znowu błąd...
Ktoś wie czego to jest wina?

0

Ktoś w sobotę po meczu dawał linki do bramek z polskim komentarzem ;)

0

Wyspa Tajemnic, Labirynt

0

Też pomyślałem o tym samym ;)

1

O co chodzi z tym ostatnim?

0

Co z tym Messim w końcu? Odnowił mu się ten uraz czy normalnie bedzie mógł zagrać w środę?

1

Wydawało mi się, że piłka momentalnie opadła i to zaskoczyło Caballero.

2

Trzy ostatnie mecze Barçy na Ramon Sanchez Pizjuan:
2:2
1:2
0:2

Trzy ostatnie mecze Barçy na Estadio Balaídos:
1:1
4:3
4:1

Widać różnicę?

1

Dlaczego wczoraj pisano/mówiono, że to był najtrudniejszy wyjazd w Lidze? Owszem, było trudno, ale mamy jeszcze mecz na Balaidos z Celtą, gdzie zawsze było ciężko...

0

Na fili.tv są wszystkie z drugiego sezonu ;)

0

A ja dopiero co drugi sezon zacząłem i jakoś nie mogę bardzo czasu na toten znaleźć :D a tu proszę już trzeci. Trzeba przyspieszyć xD

0

Poproszę.

1

Kontuzję miał ;) -

1

Możesz sobie wspomóc jakimiś domowymi sposobami. Ja używałem tych. Dało się poczuć ulgę ;)
1. Woreczek z solą podgrzewasz na suchej patelni, tak byś mógł przystawić do czoła i grzejesz. Potem znowu na patelnię i tak przez jakiś czas.
2. W garnku grzejesz trochę wody z solą, zdejmujesz z gazu, nachylasz się nad garnkiem, przykrywasz się jakimś ręcznikiem, tak żeby para nie uciekała i wdychasz na maksa. Tylko uważaj żeby się nie poparzyć!

13

Zaraz Guillem Balague zdementuje :v

3

Kompilacja zagrań Oriola Busquetsa od Paleszhurts.
Myślę, że nie trzeba będzie w przyszłości wydawać kasy na zastąpienie Sergio.


0

Uwielbiam ją! :D

2

Na TVN7 leci właśnie Wyspa Tajemnic ;)

PS. Zna ktoś film podobny do tego?

0

O, właśnie szukałem tego artykułu w archiwum, ale strona nie chciała się załadować. Dzięki!

0

Na jakim kanale będzie grała Francja?

0

Super! Gratulacje! ;) Na mnie jeszcze przyjdzie czas :D
Za którym razem?

0

Jak wczoraj zagrał Marques? Bo z tego co wiem, zastępował Abela.

0

Jakieś domowe sposoby na zgagę? Wziąłem pół godziny temu Ranigast, ale nic nie pomogło.

0

Ktoś ma link do Gremio? Na priv oczywiście.

0

Podrzucisz link przed meczem?

0

W której lidze pada sporo goli? Coś jak holenderska...

0

Ooo, szanuję ;) Serial tak dobry, że raczej jeszcze do niego wrócę ;)

0

Za którym razem zdaliście prawko?

0

Wykłady miałem, ale sporo opuściłem z różnych powodów. Chyba większość oprocz teorii w szkole jazdy uczy się indywidualnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?