1

Graj coś z bramkami, zwłaszcza na City - Live i Bayern - Sevilla

0

Jaki film?

0

Jakie typy na jutro i środę z Ligą Mistrzów?



Przykładowo skleiłem coś takiego:

Roma - Barca spotkanie/liczba goli 2/2.5

Man City - Live obie drużyny strzelą bramkę Nie

Bayern - Sevilla obie drużyny strzelą bramkę Tak

Real - Juve spotkanie/obie drużyny strzelą bramkę 1/Tak



Za 2zł ponad 50zł do wyjęcia. Jest sens? Może zaproponujecie coś innego?

14

Bardzo możliwe. Jedź na prześwietlenie. Będziesz wiedział na czym stoisz.

0

Kwiecień będzie kluczowy dla mnie jeśli chodzi o prawko. Jakieś rady jak nastawić się do egzaminów? W czwartek mam teorię, a jak zdam - umówię się już na praktyczną część. Już teraz łapie mnie stres. Jak temu zaradzić? Jakieś porady?

0

Link please?

0

Podobno fullmatchesandshows

0

Barcastuff na twitterze podobno. Luknij

0

No u gratki. Weszło Ci ;)

0

Ja za to dałem bts i trochę jednak żałuję.

0

Może lepiej na bramki zagrać?

0

1. Brazylia
2. Francja
3. Hiszpania

Czarny koń: Peru

1

Dzisiaj wypożyczyłem "Lalkę", mam aby dwa tygodnie na jej przeczytanie. W kontekście matury ważna jest ta lektura? Musowo czytać całą czy można np. kilka porządnych streszczeń przerobić?

0

Na Fortunie jest chyba coś koło 612k

0

Nie ogarniam. Po prawej stronie są gesty machania. Jak wchodzę w "osoby"to są opcje: "otwórz dymek", "zobacz dane kontaktowe" i "zobacz profil".

0

Hahaha, czasami La Rambli odwala xD

1

Jak usunąć kogoś z kontaktów z Messengera? Usunąłem z fejsa, a na Messengerze cały czas jest.

5

Były jakieś plotki o Timo Wernerze z RB Lipsk.

0

Jeśli chciałeś się dobrze nawodnić po jakimś wysiłku, to lepiej wypić dużo wody ale po trochu.

1

KamQiX wrzucał. Zerknij na jego profil.

1

Na stronie canal+ może jest. Zerknij

48

Kapitalne podanie Rakiticia we wczorajszym meczu:

https://gfycat.com/pl/NaughtyCavernousGardensnake

0

Jest gdzieś link do tej sytuacji? Bo akurat ją przegapiłem.

0

Na stronie canal+ moze już jest

0

Pobiegł za akcją. Nie znasz Pique? :D

0

tele-wizja.com próbuj

0

Mam dziwne przeczucie, że w meczu Live-City jednak padnie remis :D

7

Nie prawda! Semedo na skrzydle, Roberto na prawej obronie :D

1

Hahaha, też mnie ta scena rozwaliła :D

15

A w nim brak 2 odcinka 2 sezonu. Wyobrażasz sobie wzburzenie Leo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?