Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Graj coś z bramkami, zwłaszcza na City - Live i Bayern - Sevilla
0
Jaki film?
0
Jakie typy na jutro i środę z Ligą Mistrzów?
Przykładowo skleiłem coś takiego:
Roma - Barca spotkanie/liczba goli 2/2.5
Man City - Live obie drużyny strzelą bramkę Nie
Bayern - Sevilla obie drużyny strzelą bramkę Tak
Real - Juve spotkanie/obie drużyny strzelą bramkę 1/Tak
Za 2zł ponad 50zł do wyjęcia. Jest sens? Może zaproponujecie coś innego?
14
Bardzo możliwe. Jedź na prześwietlenie. Będziesz wiedział na czym stoisz.
0
Kwiecień będzie kluczowy dla mnie jeśli chodzi o prawko. Jakieś rady jak nastawić się do egzaminów? W czwartek mam teorię, a jak zdam - umówię się już na praktyczną część. Już teraz łapie mnie stres. Jak temu zaradzić? Jakieś porady?
0
Link please?
0
Podobno fullmatchesandshows
0
Barcastuff na twitterze podobno. Luknij
0
No u gratki. Weszło Ci ;)
0
Ja za to dałem bts i trochę jednak żałuję.
0
Może lepiej na bramki zagrać?
0
1. Brazylia
2. Francja
3. Hiszpania
Czarny koń: Peru
1
Dzisiaj wypożyczyłem "Lalkę", mam aby dwa tygodnie na jej przeczytanie. W kontekście matury ważna jest ta lektura? Musowo czytać całą czy można np. kilka porządnych streszczeń przerobić?
0
Na Fortunie jest chyba coś koło 612k
0
Nie ogarniam. Po prawej stronie są gesty machania. Jak wchodzę w "osoby"to są opcje: "otwórz dymek", "zobacz dane kontaktowe" i "zobacz profil".
0
Hahaha, czasami La Rambli odwala xD
1
Jak usunąć kogoś z kontaktów z Messengera? Usunąłem z fejsa, a na Messengerze cały czas jest.
5
Były jakieś plotki o Timo Wernerze z RB Lipsk.
0
Jeśli chciałeś się dobrze nawodnić po jakimś wysiłku, to lepiej wypić dużo wody ale po trochu.
1
KamQiX wrzucał. Zerknij na jego profil.
1
Na stronie canal+ może jest. Zerknij
48
Kapitalne podanie Rakiticia we wczorajszym meczu:
https://gfycat.com/pl/NaughtyCavernousGardensnake
0
Jest gdzieś link do tej sytuacji? Bo akurat ją przegapiłem.
0
Na stronie canal+ moze już jest
0
Pobiegł za akcją. Nie znasz Pique? :D
0
tele-wizja.com próbuj
0
Mam dziwne przeczucie, że w meczu Live-City jednak padnie remis :D
7
Nie prawda! Semedo na skrzydle, Roberto na prawej obronie :D
1
Hahaha, też mnie ta scena rozwaliła :D
15
A w nim brak 2 odcinka 2 sezonu. Wyobrażasz sobie wzburzenie Leo?