Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I jeszcze Ballack
3
A na stadionach ziemniaki posadzić.
2
Na Polsacie Liga Mistrzów Żartów. Włączajcie na rozgrzewkę przed wieczorem!
0
Sopcasthd.tv ;)
0
Tak, jest to w pełni darmowe. Polecam zacząć od nowego sezonu Premier League.
0
Z góry dzięki ;)
0
Arthur w dzisiejszym meczu Gremio by neurophate.
0
No tak, zawsze warto mieć coś w zapasie.
0
Oj, chodziło mi o nc+go
2
Właśnie oglądałem przez moment. Tak w ogóle to dzisiaj pilkarska uczta od rana. Teraz Puchar Tymbarka, potem Puchar Polski i na deser Liga Mistrzów ;)
8
Na TVP1 Asteix i Obelix: Misja Kleopatra ;)
0
Jest wyceniany przez Lazio na ok. 70 mln, a do tego nie wiadomo jak poradziłby sobie w takim klubie jak Barça.
0
Czy nc+ często lubi paść przy dużych meczach? Wczoraj ok 70 minuty padło, a przecież w niedzielę El Clasico i trochę się martwię.
0
Super! Już dodana do zakładek ;)
0
Właśnie miałem o to samo pytać. Niestety padło.
0
Wchodzi ulubieniec La Rambli :D
2
tak
0
Pytasz dzika czy sra w lesie.
2
Nie wierzę w to, co widzę. To jest dramat.
0
Dembele w ogóle brał udział we wczorajszej fecie?
0
20%
0
Postawiłem na Real i btts. Wejdzie?
9
Riqui Puig nie ma oferty nowego kontraktu. W lecie może odejść za darmo. Ma propozycje z zewnątrz.
- Gerard Romero
0
Jak już coś, to "Jezus".
0
Ja nie raz kupowałem i wszystko było ok.
1
Mam zamiar obejrzeć "Agentkę" z Jasonem Stathamem. Warto? Czy jednak polecicie coś innego ma wieczór?
0
Nie no zwykła halowa ;) ale i tak bolało. Zrobię jak radzisz.
3
La Rambla>lekarz
0
Mam problem z klatką piersiową. W tamtym tygodniu na wf przyjąłem mocną piłkę na klatę. Od tamtej pory boli mnie co jakiś czas przy mocniejszym oddechu czy dotyku. Może to być coś poważnego?
0
Chyba gdzieś na stronie Przeglądu Sportowego jest.