0

I jeszcze Ballack

3

A na stadionach ziemniaki posadzić.

2

Na Polsacie Liga Mistrzów Żartów. Włączajcie na rozgrzewkę przed wieczorem!

0

Sopcasthd.tv ;)

0

Tak, jest to w pełni darmowe. Polecam zacząć od nowego sezonu Premier League.

0

Z góry dzięki ;)

0



Arthur w dzisiejszym meczu Gremio by neurophate.

0

No tak, zawsze warto mieć coś w zapasie.

0

Oj, chodziło mi o nc+go

2

Właśnie oglądałem przez moment. Tak w ogóle to dzisiaj pilkarska uczta od rana. Teraz Puchar Tymbarka, potem Puchar Polski i na deser Liga Mistrzów ;)

8

Na TVP1 Asteix i Obelix: Misja Kleopatra ;)

0

Jest wyceniany przez Lazio na ok. 70 mln, a do tego nie wiadomo jak poradziłby sobie w takim klubie jak Barça.

0

Czy nc+ często lubi paść przy dużych meczach? Wczoraj ok 70 minuty padło, a przecież w niedzielę El Clasico i trochę się martwię.

0

Super! Już dodana do zakładek ;)

0

Właśnie miałem o to samo pytać. Niestety padło.

0

Wchodzi ulubieniec La Rambli :D

2

tak

0

Pytasz dzika czy sra w lesie.

2

Nie wierzę w to, co widzę. To jest dramat.

0

Dembele w ogóle brał udział we wczorajszej fecie?

0

20%

0

Postawiłem na Real i btts. Wejdzie?

9

Riqui Puig nie ma oferty nowego kontraktu. W lecie może odejść za darmo. Ma propozycje z zewnątrz.
- Gerard Romero

0

Jak już coś, to "Jezus".

0

Ja nie raz kupowałem i wszystko było ok.

1

Mam zamiar obejrzeć "Agentkę" z Jasonem Stathamem. Warto? Czy jednak polecicie coś innego ma wieczór?

0

Nie no zwykła halowa ;) ale i tak bolało. Zrobię jak radzisz.

3

La Rambla>lekarz

0

Mam problem z klatką piersiową. W tamtym tygodniu na wf przyjąłem mocną piłkę na klatę. Od tamtej pory boli mnie co jakiś czas przy mocniejszym oddechu czy dotyku. Może to być coś poważnego?

0

Chyba gdzieś na stronie Przeglądu Sportowego jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?