1

Są ludzie słabi psychicznie tacy którzy nie chca się wyróżniać nie lubią

Nie noszą włosów z jakąs kosmiczną fryzurą nie wyrywają lasek co weekend nie piją piwką tylko są w cieniu a jako sportowcy przemawiają na boisku. Drużyna jednak musi mieć trenera a takiego Argentyna nie ma. TATA jest trenerem tylko ze stanowiska. Jako Trenerer nie robi nic. Porównaj go z Cholo Simeone. Niebo Ziemia.

1

1

Patrząc na ten krok trener powienie być także odstrzelony a ta cała skorumpowana https://es.wikipedia.org/wiki/Asociaci%C3%B3n_del_F%C3%BAtbol_Argentino

wystrzelona w kosmos

3

TATA nie odejdzie bo tam jest jakiś rodzaj niewzruszenia tak jak w La Liga poziom sędziowania.

Biglia nie strzela goli tam gdzie gra to ma strzelać karne? kolejny FAIL trenerea.

Czy Leo musiał strzelać innych nie ma w reprezetancji?

Właśnie przydałby się teraz CHolo jednak on ma Atletico.

We Wrześniu dalej eliminacje do mundialu to co teraz Arngetyna ma na nich nie zagrać?

0

Za to z beznadziejnej Serie A 36 goli.

0

Tak w ogóle zapomniałem że on skończył 29 24 czerwca raptem 2 dni później ten mecz.

Swoją droga ciekawe co by było z nim gdyby Argnetyna to jednak wygrała

0

Tak zgadza się taki nie ortofraficzny HAOS :D

Tak jak wole meczy zamiast meczów :)

0

No coz ja to samo . Meczyk nagrany ale rano patrze na TVP SPORT i co widze karne i co zobaczyłem Vidal i Leo spudłował a przecież Messi pudłuował wszystko co wanże w karnych. Podziękować trenereowi który mógł mu powiedzieć niech ktoś inny strzela.

0

Jaki trener taka reprezetntacja tyle

w skrócie 1 wielki HAOS.

0

Po prostu Liga Holenderska to liga na poziomie gorszej niż Francuska. A on jeśli nie zmieni klubu na wyżej notowanego to tak będzie grac.

0

Bedzie na Polsacie bo innych meczu nie ma . Jest o 18 i 21 i tylko te 2 mecze. Wiec nie moze nie byc

1

Jeśli Polska przejdzie Szwajcarów to czy nikt z was nie chciałby Polska Portugalia i Lewy vs CR7 + Pazdinho który wyłączy z gry CRa?

7

A ja pamiętam jak zaczynał. Wchodził jako rezerwowy i sam wygrywał nie jeden meczyk. Zabrał Giulemu miejsce . Najbardziej utkwiły mi w pamięci 2 mecze. Jeden to wygrana z Mallorca na wyjezdzie 2:1 . Wszedł i sam wygrał

oraz chyba real sociedad albo racing stantander bramkarzem byl tonyo ale to już rok 2009 to samo wszedł i strzelił 2 gole.

0

oni mają zawodników którzy grali w NBA a wiadomo jak NBA kształci. Tam się gra szybciej myśli sie szybciej. Rzuca się szybciej i w ogóle.

6

Antonio Cassano powiedział tak:

http://m.likesuccess.com/quotes/14/667282.png

A ja dodam że Ronaldinho nawet teraz w wieku 35 lat mogłby bez problemy posyłać piłki jak Xavi i ograniczyć się tylko do tej roli.

0

centralnie nie wiem co robić. Mecz o 2 i nie bardzo chce mi się siedzieć do 4.
Jednak będę musiał oglądać raczej powtórke ze względu na stan zapalny dziąsła.
Nie chce karnych a nie ma dogrywek. To nie to samo Chile co rok temu.
Argentyna musi wygrać i już. Leo pojedzie na wymarzony wypoczynek i wróci na Super Puchar Hiszpanii by rozkpleać Seville.

Tyle na ten team.

4

Czytałem też że nawet jak Bale przejdzie dalej i strzeli więcej goli to i tak w ogóle nie będzie brany pod uwage. To jest ustawka medialna i marketingowa.

0

Sfinx jest Madridista pytanie czemu na bramce beznadziejny De gea jak go niegdy nie lubiłem. Poza tym nawet w Angli jest krytykowany że się leni nie trenuje jak trzeba i fatalnie się odżywia + imprezuje .

1

Pytanie

W Hiszpanii nie ma komu innemu strzelać karnych? Wiem że nie prawidłowo odgeizdany ale nie pradiwłowo broniony

Fabregas tam w ogóle gra?
Silva bez formy gra ala Robben

De Gea to jest gorszy niż Iker

Poniedziałek 18 Hiszpania Włochy jeśli przejdzie Hiszpania to od razu Niemcy.
Mega

0

Słabo się znasz. Te finały osiągneły rekordową olglądalność szczególnie mecz nr 7 44.5mln widzów. Pierwsza ekipa która ze stanu 1-3 wygrywa finały.Lebron po raz kolejny zamyka pyski hejterom. Pamiętam jak go nazywali Ringless Crybbaby. Jego gra w obronie to jakiś kosmos

0

Prawda Irving miał statsy we wszystkim lepsze niż Curry

0

Ciekawe jakiego Neymara zobaczymy w nadchodzącym sezonie. Tego który już ma spokój z FAILEM Rosella i spółki

3

Ci ktorzy sa tutaj fanmi Cavs i Lebrona

Ogldajcie ESPN lub ESPN2 o 16:00. Bedzie to wydanie specjalnie poświęcone jak co roku meczu nr 7 i w ogóle całym finałom.

3

Lebron pokazał kto jest najlepszym defensorem. Cavs mieli gorszy skład niż Miami Lebrona. W zasadzie miał tylko Irvinga do gry bo reszta to zadaniowcy na 5 minut. Thomson to do walki pod koszem .
Ostatnie 5 minut było podsumowaniem finałow. Curry i Thomson nic nie zrobili poza ładowaniem trójek.

Jeśli masz 73-9i tak sędziowie popchali by zaliczyć to 09 a w finale dajesz ciała ze stanu 3-1 na 4-3 to niestety ale sfrajerzyłeś sie.

0

To 3000zł minimum. 1700 to do biura wyłącznie . Poza tym jak będziesz oglądać regularnie filmy na laptopie to szybko uśmiercisz laptopa.

0

Notowania PUMY mocno spadną po tym meczu. Ciekawe jak buty się będa rozwalać jak ktoś kupi pare :)

1

Fajny początek tyg

meczyk nr 7 Cavs vs Warriors ciekawe kto napisze historie
Czy Bron i Cavs jako pierwsza ekipa która ze stanu 1-3 wygrywa NBA
Taki analityk ESPN Brian Windhorst powiedział że Lebron działa mentalnie i destrukcyjnie na przeciwnika swoim stylem gry. Dlatego Warriors tak siedli.


Następnie Polska Ukraina Chorwacja Hiszpania i Argentyna USA.
No i licze na rewanż w finale Argentyna Chile raczej.

1

:(

Zapowiada się powtórka z poprzedniego Copa America.

Arg Chile. Bez Di Marii a Banega to co teraz gra to jakiś dramat.

Chile przegrało mecz z Arg w eliminacjach do mundialu oraz teraz w fazie grupowej.

Mecz Chile z Meksykiem to podsumowanie gry obronnej Meksyku z tym ich bramkarzem który w zasadzie grał kilka ostatnich meczy w Maladzie bo Kamenii coś sobie zrobił w noge.

2

Chile Meksyk lub Kolumbia będą przeciwnikiem w finale Arngetyny która musi przejść Wenezuele a potem USA.Chociaż śmiem twierdzić iż zwycięsca pary Meksyk Chile ogra Kolumbie.

Juz wszyscy po zapuszczali brody i dało efekt. Grają lepiej i strzelają gole.
Mecz dzis o 1 lub powtórka w pon o 8:30.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?