Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdyby $$$ w banku ci sam się robił i notorycznie majątek by ci sie zwiększał a ty miałbyś zajmować się totalnym nic nie robieniem pasowałby ci taki układ?
1
Popovich fajnie to skomentował. Mowiąc iż jest zmęczony trenowaniem Timmiego mówiąc iż jest on tak uparty i nie nadaje się by go trenować. Wiadomo jak do tego nalezy podchodzić. Tim zapracował sobie na taki sam szacunek jakim u nas Carls Puyol. Teraz zostało duo Parker Ginobili. Ginobili będzie na rok tylko. Parker zapowiedział iż zagra jeszcze ze 4 lata.
SPURS byli lepsi nawet od Lakers w ciągu ostatnich 18 lat pod względem regularnych awansów do playoffs. Teraz za Duncana będzie robić Gasol. Gasol u mnie walić za 3 . Lepszy w rzutach wolnych. Doskonale opanowany triangle . No ale 35 lat też robi swoje.
1
Dzieje się oj dzieje się
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/chinczycy-zajeli-kolejny-wazny-sportowy-przyczolek-w-europie/630e6p
5
SPORT rozpisał swoja filozofie twierdzac czemu CR nie dostanie ZP
1. Nic nie pokazal w finale - no tutaj w sumie nic do powiedzenia skoro grał raptem 23 minuty.
2.Zagrał słabe zawody w całym Euro. TYlko Muller chyba gorszy :)
3. Eder strzelił gola i to on jest bohaterem finału. A Griezzmann królem strzelców.
4.Przecietni przeciwnicy w LM tutaj to każdy zna historie.
5.Nie wygrał Ligi ani Pucharu króla tylko LM (która wygrywa się czasami raz w życiu).
6. Luis Suarez strzelil więcej goli
7. Sheva w 2004 wygrał ZP a przecież nie wygrał Euro wtedy. Porto wygrało LM.
To tyle jeśli chodzi o filozofie wg SPORTU nt kto powinien wygrać.
0
Czytałem że już 25 lipca ma być na pre season. Po co?
Swoją droga wielokrotnie sobie myśle jaką mentalnośc Leo by miał gdyby wygrał mundial i chociaż 1 z copa America.
Jednak po tym co widziałem na Euro śmiem twierdzić iż jesli LEo jednak zagra na mundialu 2018 to daleko zajdą.
4
A tym czasem w swiecie NBA
Wielki Tim Duncan postanowił nie wracac do NBA
A to jest statsy z pewnego meczu playoffs
https://pbs.twimg.com/amplify_img/752587067272548357/lRotA4Y3?format=jpg&name=640x360
szacuneczek.
0
Tu macie art pewnego dziennikarza z UK kroty twierdzi że jeśli CR wygra a wygrał Euro to ma lepszą kariere od LEO
http://www.goal.com/euro2016/en/article/no-more-arguments-if-ronaldo-wins-euro-2016-hes-had-a-better-career-than-messi/1ahg7e3z31tsu182uubuptkn8c
Mimo iż LEO zagrał w 4 fianałach w tym jedno to mundial.
Ma złoto olimpijskie z Pekinu 2008
Swoja drogą teraz CR może zrobić to co zrobił Lham i Klose wygrali turniej o zakończyli kariery.
0
http://www.komputronik.pl/product/262741/Elektronika/Cz%C4%99%C5%9Bci_PC/MSI_GeForce_%C2%AE_GTX_TITAN_X_12GB.html
1
Tyle że on już chyba o 5 meczy nie strzelil gola na Camp Nou .
W sprawie Neymara to samo
http://www.diariogol.com/es/img2/2015/02/marta-silva-abogado-general-estado-caso-neymar-real-madrid-23419.jpg
4
Podatki MOU :
Mourinho also set up a company between 2010 and 2013 to avoid paying taxes re his image rights. He only had to pay a fine. No media circus
Iker i Villa
Nadal set up a company in San Sebastián to pay less taxes. Casillas + Villa "forgot" to pay theirs. They all reached deals w/ the tax agency
CR
Btw, people saying that Cristiano pays his taxes should know that he's used an offshore company in Ireland at least a couple of times
http://www.thejournal.ie/jorge-mendes-2-2722814-Apr2016/
1
Tutaj macie art w sprawie tej feralnej sprawie podatkowej Leosia
5 wers jest bardzo ciekawy
https://pbs.twimg.com/media/CkEMZMcXEAAdi9l.jpg:large
0
Jak tak patrze na te transfery i czytam że a to na tego nie ma kasy a to na tamtego. A potem w przeszłości sprzedaż takiego Davida Villi za 2 mln.
To jest podsumowanie naszego zarządu. TO jest dramat a nie zarząd. Ja sie nie dziwie że są trasnparenty wiszące z wielkim napisem Najgorszy zarząd w historii.
Pomiajam stałe skandale i nieprawidłowości jeśli chodzi o hajs. Czy w realu był jakiś prezydent który nie odprowadzał podatku za sprowadzenie piłkarza i lądował w sadzie?
Bo teraz czytałem znowu że Barca jest winna jakaś sume komuś.
2
Czytałem iż Bielsa jest dostępny. Swoją droga najlepszy by był obecny szkoleniowec Sevilli.
1
A może się doczekamy Dybali w tej kadrze . 22 będzie po igrzyskach w RIO. A Argentyna nie ma trudnych przeciwników w eliminacjach. Brazylia jest do ogrania nawet z Neymarem. Sa tak słabi że sędziowie musieli ich pchać do 1/4 mundialu.
2
dla fanow latynosek z Copa America
http://buzz.marca.com/7-aficionadas-que-se-encuentran-especialmente-tristes-tras-la-copa-america/3675
mi sie żadna nie widzi kompletnie nie mój typ
0
Milik po meczu z Irlandia się spalił i taki efekt a że nie mamy ławki to musiał grac. Podania do nikogo Grosickiego. Podobały mi się szybkie wjazdy Krychowiaka ale za rzadko.
0
Od teraz wszystkie mecze na Polsacie HD bedą do końca. Różnica to za te 100zł czy 99zł dostep do Warszawskiego studia na Polsacie Sport 2 .
0
połowa kadry preferuje CRa od Leo. Nawet Lewy woli CR bo mówił że doszedł do tego ciężką pracą a twierdzi że Leo nic nie musiał bo się urodził z talentem i ma krótkie nogi które pomagają mu w zdobywaniu łatwych goli.
A czy ta połowa kadry wie ile razy CR w czasie meczu się kładł i szukał rzutów karnych/wolnych
0
Leo oddałby je wszystkie za puchar Mundialu
0
No i znowu Ancelotti ich zajedzie w pólfinale z kimś odpadna :)
3
Portugalia Walia i najlepiej Gareth Bale z 3 golami :D
3
Z pary Włochy Niemcy ten kto przejdzie zagra w finale i raczej wygra.
0
We wrześniu start eliminacji zobacz w grupie z kim gramy. Jedyny przeciwnik to Rumunia
1
Sergiusz Ryczel show
http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/trafil-lewandowski-kibice-oszaleli,1541259.html?playlist_id=19825
A Rodowiczowa za wczorajszy komentarz jest u mnie skreślona.
0
Wystarczyło by by Leo nie strzelał tego karnego co zmarnował bo Higuain nie strzelał. Pudło Vidala i Mascherano strzelił i było 0:1. Zamiast Leo ktoś inny . Potem strzelił Aguero. Biglia pudłując byłby remis. A tak Leo podszedł zmarnował Biglia zrobił Higuaina i po zawodach. Higuain w zasadzie najleoiej by w ogóle nie grał w finałach.
0
Maradona miał Kempesa 20 goli w karierze.
Szkoda że Leo nie miał Batistuty 54 goli w karierze.
Goleador na poziomie Suareza.
Gdyby Batistuta grał w erze LEo Argentyna wszystkie finały które właśnie przegrała by wygrała. Bo Batigol wnosił tyle ile Suarez wniósł do Barcelony
2
Ilu ich było Alba Busi Pique . Pomoc Fabs obecnie tylko wychowanek który 3 lata w dorosłej drużynie spedził u Wujka Wegera i to samo się z nim stało co z resztą ekipy w drugiej połowie sezonu dno.
Silva odkąd opuścił Valencie na rzecz City to tylko grał coś 2 lata strzelil gola w finale euro 2012 a potem mocny zjazd w dół.
Nic nie wnosił z Fabsem w meczu z Hiszpanami.
Formacja obornna najwięcej wnosił Pique Ramosa obarcza stratą za gola z Chortawami zresztą on w realu gra tak samo dupsko mu głownie ratuje Marcelo i PEPE.
A tak? Nolito podsumowałem a za Morate to zobac wszedł Vasquez i wniósł wiecej wiatru jak Nolito przez cały mecz.
conajmniej 7 zawonikow z ławki bym wprowadził kosztem stałej 11 która trzymał Boski.
Odtrzeliłbym także De Gee nie wiem czy wiesz ale notorycznie krytykowany w Manchesterze. Nie przykłada do treningow się kłoci się fatalnie się odrzywia taki fochman .Wole Sergio Rico z Sevilli.
2
Pomyslec ze to wszystko to kwestia karnych. Wyjatkiem jest final z Niemcami chociaz tutaj tez mieli 3 patelnie Leo takze 1 wszystko zmarnowali . BYli lepsi.
Pamiętam doskonale ten dzien. Bylem na mini koncercie na ktorym nie chcialem byc byle nagrac cos dla rodziny. Bylem rowerem wiec wrocilem na mecz glodny cos tam zjadlem . Potem to Copa America.
Najbardziej pamiętam wygraną w 2008 Igrzyska w Pekinie no ale to inna ranga nie porównywalna z Mundialem.
No i ma mistrza świata U-20 w Holandii no ale wiadomo .
Z pustymi rekami repry nie kończy by była mowa o totalnym braku sukcesów.
6
Podsumowanie krótkie tego co Hiszpania grała ana Euro
na minus:
Fabregas - upadek piłkarza
Silva - forma na poziomie Aguero czyli jej brak
Nolito 29 latek który za długo siedział w średniaku ligowym Celta
Morata miałbyć nowym Raulem siedzi w Juve to nie jest Villa czy Torres
Sam iniesta nie ma z kim grać.
Obrona Juanfran jest dobry dla Atletico ale nie na repre
Pique jako jedyny poszedł do dobitki Chielliniego cała reszta stała.
Przez 4 mecze ta sama 11 .Czas na zmiane trenera i zmiane pomocników bo jeśli nadal będą stawiać na Silve i Fabsa to na mudnialo ich CHorwacaj ponownie odprawi.
0
Wychodzi na to że nigdy nie zagra z Dybala
Swoją droga nagrałem sobie mecz oczywiście nagranie skończyło się tuż przy karnych . Dogrywki nie przewidziałem . Budziłem się w nocy 3 razy. Jak tylko wstawiłem już miałem odpadać meczyk jednak gdy właczyłem TV zobaczyłem pudłującego karnego Vidala poczułem się jakby oszukany przez TVP Sport bo nie zapowiadali powtórki meczu rano a jak się okazało była tak więc spokojnie sobie usiadłem ale jak zobaczyłem że są karne to nie było sensu oglądać meczu z nagrania.
Uśmiechnąłem się i to bardzo gdy Vidal spudłował se myślałem Leo wreszcię będzie miał cudowne lato z copa America i sobie wypocznie. Jednak jak on sam podszedł do karnego i spudłował to sobie pomyślałem byle nie podchodził Higuain . Potem jednak jak podchodził Biglia i komentator powiedział że on w ogóle nie strzela to już wiedziałem że to jest koniec :(((
Ciekawe teraz co powiedzą te dzieci co noszą koszulke Leo z reprezetnacji które widuje w galeriach Magnolia itp. Nawet w sklepie papierniczym widze tornistry realu i Barcy to Barca co chwile znika i pojawia się kolejna sztuka.