0

A gdyby $$$ w banku ci sam się robił i notorycznie majątek by ci sie zwiększał a ty miałbyś zajmować się totalnym nic nie robieniem pasowałby ci taki układ?

1

Popovich fajnie to skomentował. Mowiąc iż jest zmęczony trenowaniem Timmiego mówiąc iż jest on tak uparty i nie nadaje się by go trenować. Wiadomo jak do tego nalezy podchodzić. Tim zapracował sobie na taki sam szacunek jakim u nas Carls Puyol. Teraz zostało duo Parker Ginobili. Ginobili będzie na rok tylko. Parker zapowiedział iż zagra jeszcze ze 4 lata.
SPURS byli lepsi nawet od Lakers w ciągu ostatnich 18 lat pod względem regularnych awansów do playoffs. Teraz za Duncana będzie robić Gasol. Gasol u mnie walić za 3 . Lepszy w rzutach wolnych. Doskonale opanowany triangle . No ale 35 lat też robi swoje.

5

SPORT rozpisał swoja filozofie twierdzac czemu CR nie dostanie ZP

1. Nic nie pokazal w finale - no tutaj w sumie nic do powiedzenia skoro grał raptem 23 minuty.
2.Zagrał słabe zawody w całym Euro. TYlko Muller chyba gorszy :)
3. Eder strzelił gola i to on jest bohaterem finału. A Griezzmann królem strzelców.
4.Przecietni przeciwnicy w LM tutaj to każdy zna historie.
5.Nie wygrał Ligi ani Pucharu króla tylko LM (która wygrywa się czasami raz w życiu).
6. Luis Suarez strzelil więcej goli
7. Sheva w 2004 wygrał ZP a przecież nie wygrał Euro wtedy. Porto wygrało LM.

To tyle jeśli chodzi o filozofie wg SPORTU nt kto powinien wygrać.

0

Czytałem że już 25 lipca ma być na pre season. Po co?

Swoją droga wielokrotnie sobie myśle jaką mentalnośc Leo by miał gdyby wygrał mundial i chociaż 1 z copa America.

Jednak po tym co widziałem na Euro śmiem twierdzić iż jesli LEo jednak zagra na mundialu 2018 to daleko zajdą.

4

A tym czasem w swiecie NBA
Wielki Tim Duncan postanowił nie wracac do NBA

A to jest statsy z pewnego meczu playoffs

https://pbs.twimg.com/amplify_img/752587067272548357/lRotA4Y3?format=jpg&name=640x360

szacuneczek.

0

Tu macie art pewnego dziennikarza z UK kroty twierdzi że jeśli CR wygra a wygrał Euro to ma lepszą kariere od LEO

http://www.goal.com/euro2016/en/article/no-more-arguments-if-ronaldo-wins-euro-2016-hes-had-a-better-career-than-messi/1ahg7e3z31tsu182uubuptkn8c

Mimo iż LEO zagrał w 4 fianałach w tym jedno to mundial.
Ma złoto olimpijskie z Pekinu 2008

Swoja drogą teraz CR może zrobić to co zrobił Lham i Klose wygrali turniej o zakończyli kariery.

1

Tyle że on już chyba o 5 meczy nie strzelil gola na Camp Nou .

W sprawie Neymara to samo

http://www.diariogol.com/es/img2/2015/02/marta-silva-abogado-general-estado-caso-neymar-real-madrid-23419.jpg

4

Podatki MOU :

Mourinho also set up a company between 2010 and 2013 to avoid paying taxes re his image rights. He only had to pay a fine. No media circus

Iker i Villa

Nadal set up a company in San Sebastián to pay less taxes. Casillas + Villa "forgot" to pay theirs. They all reached deals w/ the tax agency

CR

Btw, people saying that Cristiano pays his taxes should know that he's used an offshore company in Ireland at least a couple of times

http://www.thejournal.ie/jorge-mendes-2-2722814-Apr2016/

1

Tutaj macie art w sprawie tej feralnej sprawie podatkowej Leosia
5 wers jest bardzo ciekawy

https://pbs.twimg.com/media/CkEMZMcXEAAdi9l.jpg:large

0

Jak tak patrze na te transfery i czytam że a to na tego nie ma kasy a to na tamtego. A potem w przeszłości sprzedaż takiego Davida Villi za 2 mln.
To jest podsumowanie naszego zarządu. TO jest dramat a nie zarząd. Ja sie nie dziwie że są trasnparenty wiszące z wielkim napisem Najgorszy zarząd w historii.
Pomiajam stałe skandale i nieprawidłowości jeśli chodzi o hajs. Czy w realu był jakiś prezydent który nie odprowadzał podatku za sprowadzenie piłkarza i lądował w sadzie?

Bo teraz czytałem znowu że Barca jest winna jakaś sume komuś.

2

Czytałem iż Bielsa jest dostępny. Swoją droga najlepszy by był obecny szkoleniowec Sevilli.

1

A może się doczekamy Dybali w tej kadrze . 22 będzie po igrzyskach w RIO. A Argentyna nie ma trudnych przeciwników w eliminacjach. Brazylia jest do ogrania nawet z Neymarem. Sa tak słabi że sędziowie musieli ich pchać do 1/4 mundialu.

2

dla fanow latynosek z Copa America

http://buzz.marca.com/7-aficionadas-que-se-encuentran-especialmente-tristes-tras-la-copa-america/3675

mi sie żadna nie widzi kompletnie nie mój typ

0

Milik po meczu z Irlandia się spalił i taki efekt a że nie mamy ławki to musiał grac. Podania do nikogo Grosickiego. Podobały mi się szybkie wjazdy Krychowiaka ale za rzadko.

0

Od teraz wszystkie mecze na Polsacie HD bedą do końca. Różnica to za te 100zł czy 99zł dostep do Warszawskiego studia na Polsacie Sport 2 .

0

połowa kadry preferuje CRa od Leo. Nawet Lewy woli CR bo mówił że doszedł do tego ciężką pracą a twierdzi że Leo nic nie musiał bo się urodził z talentem i ma krótkie nogi które pomagają mu w zdobywaniu łatwych goli.
A czy ta połowa kadry wie ile razy CR w czasie meczu się kładł i szukał rzutów karnych/wolnych

0

Leo oddałby je wszystkie za puchar Mundialu

0

No i znowu Ancelotti ich zajedzie w pólfinale z kimś odpadna :)

3

Portugalia Walia i najlepiej Gareth Bale z 3 golami :D

3

Z pary Włochy Niemcy ten kto przejdzie zagra w finale i raczej wygra.

0

We wrześniu start eliminacji zobacz w grupie z kim gramy. Jedyny przeciwnik to Rumunia

1

Sergiusz Ryczel show

http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/trafil-lewandowski-kibice-oszaleli,1541259.html?playlist_id=19825


A Rodowiczowa za wczorajszy komentarz jest u mnie skreślona.

0

Wystarczyło by by Leo nie strzelał tego karnego co zmarnował bo Higuain nie strzelał. Pudło Vidala i Mascherano strzelił i było 0:1. Zamiast Leo ktoś inny . Potem strzelił Aguero. Biglia pudłując byłby remis. A tak Leo podszedł zmarnował Biglia zrobił Higuaina i po zawodach. Higuain w zasadzie najleoiej by w ogóle nie grał w finałach.

0

Maradona miał Kempesa 20 goli w karierze.

Szkoda że Leo nie miał Batistuty 54 goli w karierze.
Goleador na poziomie Suareza.

Gdyby Batistuta grał w erze LEo Argentyna wszystkie finały które właśnie przegrała by wygrała. Bo Batigol wnosił tyle ile Suarez wniósł do Barcelony

2

Ilu ich było Alba Busi Pique . Pomoc Fabs obecnie tylko wychowanek który 3 lata w dorosłej drużynie spedził u Wujka Wegera i to samo się z nim stało co z resztą ekipy w drugiej połowie sezonu dno.

Silva odkąd opuścił Valencie na rzecz City to tylko grał coś 2 lata strzelil gola w finale euro 2012 a potem mocny zjazd w dół.
Nic nie wnosił z Fabsem w meczu z Hiszpanami.

Formacja obornna najwięcej wnosił Pique Ramosa obarcza stratą za gola z Chortawami zresztą on w realu gra tak samo dupsko mu głownie ratuje Marcelo i PEPE.

A tak? Nolito podsumowałem a za Morate to zobac wszedł Vasquez i wniósł wiecej wiatru jak Nolito przez cały mecz.

conajmniej 7 zawonikow z ławki bym wprowadził kosztem stałej 11 która trzymał Boski.

Odtrzeliłbym także De Gee nie wiem czy wiesz ale notorycznie krytykowany w Manchesterze. Nie przykłada do treningow się kłoci się fatalnie się odrzywia taki fochman .Wole Sergio Rico z Sevilli.

2

Pomyslec ze to wszystko to kwestia karnych. Wyjatkiem jest final z Niemcami chociaz tutaj tez mieli 3 patelnie Leo takze 1 wszystko zmarnowali . BYli lepsi.
Pamiętam doskonale ten dzien. Bylem na mini koncercie na ktorym nie chcialem byc byle nagrac cos dla rodziny. Bylem rowerem wiec wrocilem na mecz glodny cos tam zjadlem . Potem to Copa America.

Najbardziej pamiętam wygraną w 2008 Igrzyska w Pekinie no ale to inna ranga nie porównywalna z Mundialem.

No i ma mistrza świata U-20 w Holandii no ale wiadomo .

Z pustymi rekami repry nie kończy by była mowa o totalnym braku sukcesów.

6

Podsumowanie krótkie tego co Hiszpania grała ana Euro

na minus:
Fabregas - upadek piłkarza
Silva - forma na poziomie Aguero czyli jej brak
Nolito 29 latek który za długo siedział w średniaku ligowym Celta
Morata miałbyć nowym Raulem siedzi w Juve to nie jest Villa czy Torres

Sam iniesta nie ma z kim grać.

Obrona Juanfran jest dobry dla Atletico ale nie na repre
Pique jako jedyny poszedł do dobitki Chielliniego cała reszta stała.

Przez 4 mecze ta sama 11 .Czas na zmiane trenera i zmiane pomocników bo jeśli nadal będą stawiać na Silve i Fabsa to na mudnialo ich CHorwacaj ponownie odprawi.

0

Wychodzi na to że nigdy nie zagra z Dybala

Swoją droga nagrałem sobie mecz oczywiście nagranie skończyło się tuż przy karnych . Dogrywki nie przewidziałem . Budziłem się w nocy 3 razy. Jak tylko wstawiłem już miałem odpadać meczyk jednak gdy właczyłem TV zobaczyłem pudłującego karnego Vidala poczułem się jakby oszukany przez TVP Sport bo nie zapowiadali powtórki meczu rano a jak się okazało była tak więc spokojnie sobie usiadłem ale jak zobaczyłem że są karne to nie było sensu oglądać meczu z nagrania.

Uśmiechnąłem się i to bardzo gdy Vidal spudłował se myślałem Leo wreszcię będzie miał cudowne lato z copa America i sobie wypocznie. Jednak jak on sam podszedł do karnego i spudłował to sobie pomyślałem byle nie podchodził Higuain . Potem jednak jak podchodził Biglia i komentator powiedział że on w ogóle nie strzela to już wiedziałem że to jest koniec :(((

Ciekawe teraz co powiedzą te dzieci co noszą koszulke Leo z reprezetnacji które widuje w galeriach Magnolia itp. Nawet w sklepie papierniczym widze tornistry realu i Barcy to Barca co chwile znika i pojawia się kolejna sztuka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?