Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Weż taką Mettalice odpal koncert na Blu Ray podłącz pod amplituner porządne kolumny drewniane i jakiś Subwoofer.
Takie coś zrobiłem w jednym z salonów Saturna miałem koncert bo badałem kolumny to się ludziska poschodziły. A wcześniej testowałem zintegrowany zestaw SONY blu ray kolumny plastikowe i film Transfomers 2 Blu Ray.
:D
2
Dani Alves wygrał więcej tytulów niż CR w całej karierze.SKoro CR dołączył w 2008 chyba . Leo zaczął tak na prawde swoją wielkość od 2008/9 . Wcześniej notował hatrricka w 2007 z realem na Camp Nou.
2
TV przeklamuje wszystko.
Ostatnio realizacje transmisji w ogole mi sie nie podobaja. Za blisko kamera nie widać wszystkiego. A jak siedzisz na stadionie widzisz taktyke formacje .
Ja bylem na meczu Bilbao Ajax i widzialem takie gole jak tego Turana .
Jednak i tak zawsze inaczej widac mecz jak inaczej siadasz.
2
Luis nie jest słaby i Leo to wie widzi i gra mu sie lepiej.
Nawet David Villa taki nie był czy Henry który był królem w Arsenalu tyle co on tam goli nastrzelał to w La liga dla niego to był dużo wyższy poziom. Eto byl dużo szybszy od Villi .Każdy z nich swoje wniósł.
Luis przyszedł i pozamiatam a jak się ma kogoś takiego jak Leo z jego przeglądaem pola to się "samo robi"
weż pod uwage też to że mamy Neymara a PEP go nie miał i to jest różnica.
No i Xavi
Poza tym oglądałem jeden wywiad Pique z Rio Feridnandem i Pique powiedział że nie grało mu się komfortowo w stylu jakim preferował PEP. Zdecydowanie bardziej mu odpowiada styl Lucho.
Porównaj gola Turana na 2-0 z golem Davida Villi z pierwszego meczu o super puchar Hiszpanii jakiego pająka zasadził Ikerowi . Wiesz o czym mówie.
2
5 pucharow zdobyli w lataxh 50 gdzie nie było więcej niż połowy drużyn co grają teraz
Tych pucharów nie mają wcale
http://rfbl.pl/wp-content/uploads/2015/10/Puchar-Zdobywc%C3%B3w-Puchar%C3%B3w.jpg
od 91 roku Barca zdobyła 42 puchary nikt nie wygrał więcej.
Barca ma 2 tryplety.
W ostanich 25 latach tylko 2 wychowanków realu strzelało gole Barcelonie na Camp Nou
w Barcelonie na bernabenu strzelali:
Xavi Iniesta Leo Pique Puyol
2
W Niemczech startuje platforma streamingowa .
Za 9 euro miesięcznie można oglądać to
http://www.spox.com/de/sport/diashows/1608/dazn/infos-preis-bilder-dazn-streaming-ott.html
Bardzo prawdopodobne że jest limit na Niemieckie ip ale to nie problem wiadomo jak się z tym obejść
2
"jak trudno gra się na Camp Nou, szczególnie z tym rywalem, ale mamy szanse i nadzieje na awans"
jaki awans? to jest rewanżowy mecz o superpuchar Hiszpanii.
0
Powiedziałem w La Liga nie wiem gdzie ty tu widzisz Barcelone.
0
Dowiedziałem się iż Munir ma też być dołączony do transakcji .
Szkoda bo Munir z Paco by pasowało.
0
Takie pytanie
To ile Barca bedzie na minusie po sprzedaży Bravo i zakupie Paco i Alvesa?
1
Piernik ma tyle samo liter co wiatrak to raz. A owłosenie nie ma nic wspólnego ze sterdyami oraz kraj czy pochodzenie.
http://natemat.pl/107593,wlosy-na-plecach-problem-estetyczny-kompleks-czy-atut
to jest kwestia testosterowu. Taki gośc mając np 30 lat nie tylko może mieć włosy na klacie i na plecach ale także w kwestii potenccji będzie lepszy od nie jednego sterydziarza
1
Jeśli to ma być Diego Alves z Valencii to ja zły nie będe. Gość na pewno jest lepszy przy biornieniu karny to raz a dwa był taki meczyk na Camp Nou Barca zresmisowała. Wszystko co Leo strzelał to Diego zablokował. Także Luis . Ni ewiem kiedy to było ale przypominało to słynny meczyk Malagi na bernabeu i parady Kameniego 36 strzałów i nic nie wpadło a po meczu Marcelo aż się chyba połozyć bo nie wierzył w to co widział.
0
No bo tak miało być. Claudio ma dopiero "być" bramkarzem City na rewanżowy mecz w LM.
0
No to ja nie nalerze do tych osób. Jak jestem mega zmęczony nie zasne .
Nie zasne tez jak mam ciepłe nogi i stopy.Szukam sposobu na ten problem.
1
Czytałem też na twitterze iż Claudio może być już bramkarzem City w rewanżowny meczu City LM.
Rozpisali się ostro.
Czytałem też o sytuacji Joe Harta. Gość tam siedzi zdaje się od dziecka. No i kończy jak raul w realeu . Problem jest taki że Guardiola nie chce Harta bo nie umie grać nogami. W ten sam sposób "posade stracił" Iker
0
Zadziwiający przegląd pola jak na bramkarza. Nie wnikałem w to ale teraz przy tym klipie widać to idealnie. Nnie podobają mi się obecne transmisje kamera jest za blisko nie wszystko widać i te zmiany skokowe kamer .
Obu bramkarzy lubie. Jednak jak widac ktoś odejdzie.
2
Razem z Lewym i dodałbym jeszcze Benzeme. Jednak Luis potrafi jeszcze podać i to na prawde dobrze. Benzema gra bardzo dobrze głową. A ja chciałbym zobaczyć Lewego w La liga kiedyś
1
Po Valdesie też każdy jeżdził ze pokemon że sprzedać. Potem się ogarnał
Stegen musi grac musi mieć rytm meczowy a nie że gra 2 x w miesiącu.
2
Po Superpucharze Hiszpanii zegnamy Bravo?
http://www.mcfcwatch.com/2016/08/14/city-summary-august-14-claudio-bravo-close-to-city-hart-could-leave-mangala-to-return-to-porto/
3
Pique Eto to najwięksi antimadridistas Barcelony. Niech jeszcze mi tu ktoś wyjedzie z szaucnkiem do realu . Ja moge miec go do innych ale nie do realu.
1
Digne zrobił więcej niż Mathieu ale wiek robi swoje 32 a 22 lata.
Denis będzie takim pół Xavim bo to on stworzył okazuje dla Suareza .
Vidal sobie długo nie pogra chyba że będą to mecze z klubami ala Getafe.
Pique Mascherano Alba i kto ten czwarty bo ja dalej nie wiem kogo wybierze Lucho.
Pomoc wiecznie grać chyba nie będzie Rakieta Andrzej i Sergiusz. Żaden z nich nie jest kreatywny i nie pośle piłki jak Denis.
0
W Hiszpanii jest rasizm i to na wysokim poziomie. Nic z tym nie zrobisz. U nas też panuje rasizm ale wyżej u nas stanowi zawiść.
1
To o czym mówisz jest za oceanem ESPN
zobacz sobie ich prawa
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ESPN_sports_properties
2
No to sobie nie wyobrażaj bo ja wole Eleven . Czy Canal+ w ciągu swojego istnienia transmitowało kiedyś 7/8 meczy Ligi Hiszpańskiej i studio z ulicy ze stadionu? Nigdy dlatego ja wole 11.
1
Czylu Rudzki który popełnia większe Faile od Michałowicza też jest expertem? Mimo to że jest ograniczony tylko do tej ligi i na żadnej innej się nie zna. Ile to ja się naczytałem od fanów Ligi Angielskiej że mówił o danych piłkarzu że grał tu i tu co się okazało bzdura. Nie wiem czy on jest nie przygotowany czy czyta bzdury z onetu.
A ten Twarowski i jego fatalny humor którego nie trawie jest jeszcze gorszy.
Nigdy nie lubiłem komentatorów tej ligi wyjątek to Przemek Pełka .
0
Zainstaluj sobie KODI + paczke sportdevil i masz spokój
0
Tak a ja od jutra jestem CEO Barcelony :)
0
Te siwy w środku PEPE Costa podczas świętowania mistrzostwa ogolił się na zero razem z asystentem Lucho
1
W NBA takie coś się przyjęło tyle że nie którym uszy więdna jak sędziwie nie moga się zdecydować a przerwy trwają czasami ponad 5 minut.Także są i wady.
1
UOKIK nie pozwoli na fuzje jeśli o tym myślisz to raz
Dwa Nc+ ma już 95% kanałow Polsatu. Jedyna róznica to kanały
Polsat FOOD HD , CN HD ten nowy o walkach Polsat Fight. Serwisów typu PPV nie licze . Różnica taka że Polsat ma Smartdom.
Polsat SPort i Extra poza boxem siatką i meczami eliminacyjnymi nic nie pokazują. Euro 2020 i 2 najbliższe Mundiale tylko w TVP.