Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W mojej rodzince tylko ja jestem Barca. Co ty na to :)
Poza tym w latach 94-2006 byłem za Brazylią a teraz trzymam za Argnetyną. Po prostu Brazylia przestała mi odpowiadać . Co nie znaczy że nie byłem za Brazylią z Niemcami. Wolalłem by wygrali bo Neymar wtedy przyjechalby w dobrym jumorze na nowy sezon.
2
Nie ma takiej opcji ponieważ to się stale zmienia. Rośnie i spada.
Warto raczej zrobić rachunek bogatych osób młodych ze współczesnego pokolenia. A nie osób którym te sumy nie są potrzebne.
Osób krótre mają 70-90 lat.
Ci co się urodzili w USA to poniekąd mają szczęście bo w tym kraju marketing i świat reklamy oraz biznesu jest topowy.
Ja teraz obserwuje ją
http://i1.wp.com/moneynation.com/wp-content/uploads/2016/03/Kylie-Jenner-Net-Worth1.jpg?resize=650%2C497
Jest z klanu rodziny która od 10 lat ma reality show. W wieku 19 ma majątek taki że regularnie rośnie
http://i2.wp.com/moneynation.com/wp-content/uploads/2016/03/Kylie-Jenner-Net-Worth-Timeline.jpg?resize=540%2C726
Też ma szczęście bo urodziła w się i zyje w LA.
Jezdzi autami nie sportowymi
http://www.people.com/article/kylie-jenner-shows-off-expensive-cars-new-video
Sam nie lubie sportowych. Wole wielkie silne maszyny
3
To są majątki publiczne. Zobacz sobie majątek Putina.
Bogatsi są też Shejkowie jednak ich majątek nie jest publiczny i nie będzie.
A pomyśleć że w Afryce i kilku krajach Azji dzieci muszą żebrać by dostać cokolwiek do jedzenia. Taka sprawiedliwość.
2
Przyznam że fajne były by wakacje z możliwościa lotu na Marsa Saturna czy Jowisza zamiast stale nad morze czy w góry. Bo ja już ani tego ani tego nie lubie . Tak często bywałem. A w Europie kilka krajów zwiedziłem też.
1
Koniec pewnej ery tak jak było z Ajaxem.
Klub fatalnie zarządzany.
Zresztą Serie A i tak zalicza od lat upadek a gra tam tylko Juve.
Zresztą drugi Milan czyli Inter też super zaczeli sezon.
1
Ja zdałem na pierwszym razem jazde. Za drugim testy.
Moge cie uspokoić. 95% tego co się nauczyłeś w testach nie będziesz z tego korzystać . Ja jak zdałem i usiadłem za kółko i zobaczyłem jak jest w realu to przestałem jeżdzić i przesiadłem się na rower i nie żałuje. A zrobiłem ponad 10000km.
3
wg Marci 558 dni real czekał na samodzielnego lidera.
0
Spojrz na swoj Polski przed krytyka.
0
http://www.uniojabacterrassa.com/
W tym klubie grał Busi
1
Tutaj masz wiadomości TVP z tego dnia.
jak ja słysze te jej WERLD to się krzywie to samo jak słysze w reklamach czy w radiu HEPPY. Nie wiem jaki tempak uczy takiego englisha.
A prawde kto w rzeczywistowści zaatakował wtedy USA znajdziesz na youtubie i zdziwisz się kto jest za to odpowiedzalny.Trzymali to w tajemnicy przez 10 lat.
0
Zapewne nie oglądał meczu Alaves z Atletico. Nastpenie skomentował czy będzie oglądać real - osasuna to wolał Atletico - Celta.
Jednak ja po takim meczu już dziękuje Vidalowi . Jak nawet w Copa Del Rey nie pogra. To w styczniu dowidzenia. Sevilla to jego poziom
0
Przed nami jeszcze 1 beniaminek real oviedo który ostatni graz grał w La liga w 2000/2001
0
real u siebie z Celta tez sie meczył grając raptem samym Balem.
U nas zawiódł jednak Mascherano i Vidal.
W madrycie mają Krossa Modrica. A u nas jest Rakitic i Busqets. Zaden z nich nie jest kreatywny i to różnica.
0
ja jestem ciekaw ile trzeba będzie czekać aż Barca będzie liderem. Pomijam już ich kalendarz . Trzeba bedzie czekać aż do Klasyku lub do Derbow madrytu.Bo na razie będa miec same osasusy espanyole las palamsy
0
Czester
0
to zrezygnuj z abonamenentu i przyjdz tutaj w maju od razu na ostatni mecz kolejki.
0
Tak w przeciwieństwie do PEPA wygrywał także na wyjeżdzie bo PEP miał tendencje do przegranych i remisów i potem regularnie w rewanżach musieli odrabiać straty.Tyle że PEP nie miał Neymara i Suareza miał Leo i Ibre Ville
0
Warto popatrzyć na historie startów realu i jak się kończył sezon. Zawsze trzeba patrzyć na pierwsze 7 spotkań.
Za czasów Bekaniteza zaczeli od remisu z Sportingiem a potem same wygrane do 11 kolejki tam plecy z Sevila
Sezon wcześniej zaczeli od wygranej z Cordoba ale potem 2 porazki najpierw sociedad a potem derby madrytu. To była ekipa Ancelottiego.
Pamiętam iż Leszek mówił o nich że obronią LM bo zamiatali każdego.
Wrócili po klubowych mistrzostwach i w plecy z Valencia.
2
Jednoczesne podsumowanie Vidala nawet komentatorzy mówili że nic nie wniósł.
Sergi Roberto może być spokojny o swoje miejsce
11
Tak w ogóle to była dopiero 5 porażka Lucho na Camp Nou w lidze w roli trenera Barcy. Bardzo przyzwoity rekord
Nie przegrał ani w LM ani w Copa del rey w roli szkoleniowca na Camp Nou
0
Zle mi się napisało tak na prawej grał . Jednak Mascherano i Mathieu to nigdy nie działałao
Tragedii i tak nie ma to są tylko 3 pkt. Jednak kalendarz średni
Nadchodzi Atletico potem wyjazdy do Sevilli Valencia Vigo a real osasuny espanyole las palmasy
0
Cena zapaśnik o najbardziej ograniczonym repertuarze .
Ma już 39 lat. Dostał wiecznego pusha od Vincenta.
2
Atletico sie męczyło u siebie z Alaves i dostali karnego z kapcia ale grali pełnym składem.
Barca potraktowała ten mecz jak sparing. Grali tylko 4 zawodnikami z pierwszej druzyny.
ciekawe jak sobie poradza z realem.
Vidalowi jak już dziękuje.Narzeka na brak gdy a jak gra to tak jakby go nie było.
Mascherano nie może być ŚO .
Te gole padały tak jak z Celtikiem na wyjeżdzie gdy Barca przegrała 1:2 no identycznie.
Nie podoba mi się zero strzałów z dystansu nie ćwiczą tego widać.
0
Abidal strzelił za to 2 i komu realoi na bernabeu i Bilbao na San Mames ale chyba tym starym.
Mascherano zagrał jako lewy środkowy? Spoźniony przy pierwszym strzale ale ten gol na 1:2 to był fail
35
Vidal to sobie długo posiedzi po takim meczu. To nie jest poziom Barcy
To będzie tak samo jak Illaramendi . Poszedl do realu i wrócił do realu ale sociedad.
3
W 2 zdaniach można to opisać
Mathieu jaki ten mecz miałby scenariusz gdyby strzelił na 2:1
Vidal to nie jest poziom Barcy. On będzie grać z ekipami na poziomie Getafe i copa del rey.
No to tyle jeśli chodzi o występ.
2008/2009 Barca przegrywa z Numancia na wyjeżdzie sezon kończy z sextetem
2010/2011 przegrywają w drugiej kolejce z Herculesem. 2 gole Nelsona Valdeza.
sezon kończy się 5 pucharami.
w sezonie 2014/15 przegrane z Celta i Malaga w identyczny sposób owszem nie są to beniaminki ale na własnym terenie . Efekt końcowy 5 pucharów.
0
Taki beniaminek że ograło Atletico w teorii bo Atletico dostało karnego z 4 liter w 90 miuncie a potem Alaves strzelili gola na 1:1 w 94.
0
Najbliższe 2 mecze realu to Osasuna i Espanyol. Tak wiec wole sobie pojezdzic na rowerze niz ogladać .
A tak w sobote są derby Manchesetru
3
Wypowiadają się zazwyczaj fani Chelsea którzy nie pamiętaja reki Ballacka w polu karny czy nieodwizdanych karnych dla Barcy pomijam Drogbe który z 10 razy dostał setke z Valdesem i wszystkie zmarnował.
A Lucky to był Essien chyba on strzelił gola na 1:0 piłka wkręciła się o poprzeczki .Poza tym Ferguson w 25 lat wygrał mniej niż PEP w 4 lata.
Paul Scholes ostatnio w wywiadzie powiedział że w Lidze Angielskiej gra tylko 3 piłkarzy światowej klasy oraz że Liga Hiszpańska jest dużo lepsza od ANgielskiej.
0
Ja pamiętam jak Kaczor który oficjalnie przejmował władze jak PIS wygrało wybory. To użył takich słów. W Polsce potrzebne są zmiany. Ja się z tym zgadzam a pierwszą zmianą jest : likwidacja PIS , PO , ZUS , NFZ. Wszystko to jest zło.Jednak pierwsze 2 to najgorsze.
Rządzic powinien ten kto ma pomysł na zmiany w kraju a nie ten kto trzyma się stołka za $$$.