1

Ronaldinho grał we Fluminese ale chyba teraz nigdzie. Osobiście chciałbym by przed zakończeniem kariery R10 zagrał w meczu Gampera z klubem w którym grałby R10. On ma już 36 lat. Byłoby to piękne zakończenie.

0

Trafią na Barce real Bayern czy tam PSG nawet. Będa zapewne losowani z ostatniego koszyka. Legia zajmuje miejsce BATE a rok temu Bate było w grupie z BArca.

1

Leo się nauczył od 2 piłkarzy. Od R10 i od Xaviego przeglądu pola. W końcu jak grasz a takimi piłkarzami to się nauczysz czegoś

Zobacz tą kompilacje



tutaj Leo był taki sam jak teraz z Suarezem. Gol i leciał do R10 .Dzieki tym 2 zawodnikom R10 i X6 teraz Leo stał się bardziej pomocnikiem z dodatkiem napastnika.

2

Nie utrzymał się bo za dużo panienek posuwał regularnie. Imprezował do 4 -5 co weekend. Przeciwieństwo LEo . Spokój nie wychodził a trenował. Regeneracja organizmu i jest gdzie jest..

Te jego wyszystkie zagrania że odbijał lub podawał piłke plecami albo wyginanie nogi że w TV to było widać jak złamanie to wszystko jest efekt zabaw na ulicy w domu za młodego. Leo stale powtarza swój repertuar zagrać lecz ma coś czego nie ma nikt. Balans ciała te jego zwody w która strone minąć przeciwnika tego nie miał nikt.No i on to stale bezwględnie wykorzystuje.Dlatego te nagrania w zwolniony tempie to jest jego finezja talentu.

0

Pomyśleć że na Dolnym Slasku a konkretnie Sobotka podłącza każdego do łącza o prędkościach od 300 do 800mbit .

A teraz w Wielkopolsce w Inea podłączają klientów do 1Gbit.

4

No i teraz tak będzie. Leo widzi że ma z kim grać. Nawet jak przyjdą mecze z realem Bayernem Atletico to i tak Leo będzie podawać do Luisa. Chyba że sam się znajdzie w 11 to i Luis poda.

2



zlepek tych nagrań to chyba prime time obu zaowdników.

Z tej krótkiej kompilacji widać że repertuar magii Ronadinho był nieograniczony a CR wtedy jeszcze 9 nie był dryblerem ale był chyba najszybszym zawodnikiem przez te wszystkie lata w MAN U.

1

Tak to będzie taki Cuenca albo jeszcze gorszy.Bo jak ten ktoś grał tylko w ekipie 3 ligowców i 2 . To średni słabiak

5

Oj Perez już będzie dzwonić :D

1

Przychodzi czas na zmiany.
Puchar króla i Liga mistrzów to Wolski i Orłowki.
To będzie 2 sezon z 3 w NC+ . Jestem bardzo ciekaw czy Nc+ będzie miec kase na kolejne lata.

Z Nc+ najmniej lubie Twarowskiego. A Nahorny brzmi jak Robot. Wole od nich Pełke

0

Pomyśleć iż Rafa i Neymara mają coś czego nie ma ani R9 ani PELE.

1

albo Maybeline New York z MLS :D

2

Za 7 kolejek wszystko będzie +- wiadome. Gdy Lucho był trenerem Romy to w la liga Levante było liderem długo. To Lucho powiedział że po 7 kolejkach wszystko wróci do normy.

9

5

Wyobraź sobie własnie że w Hiszpanii stale podają takie newsy na narodowych kanałach Antena 3 czy La Sexta lub Quatrro. Mają fajne ciekawostki

A u nas no coż gdzie nie włączysz do TK i TK i kłotnie polityczne.

1

W USA na pewno. Dlatego stworzyli kanał History i History 2 . Na których zamiast o historii stale o kosmitach.

http://www.openminds.tv/wp-content/uploads/I-am-not-saying.jpg

a ten gość nie ma nic wspólnego z poszukiwaczami UFO. Jestem zwykłym pisarzem który korzysta właśnie na tym słynnych haśle że w USA W Roswell w latach chyba 40' coś tam się rozbiło.

A o to hasło History:

Nieustanne przerywanie programów reklamami, nadawanie treści mało związanych z tematyką poszczególnego kanału, coraz słabszy poziom, ciągłe powtórki i pokazywanie formatów wyemitowanych już przez polskie naziemne telewizje – to najbardziej irytuje mnie w dostępnych na polskim rynku kanałach dokumentalnych i dokumentalno-rozrywkowych. Poniżej subiektywny ranking najbardziej irytujących programów i zjawisk. Subiektywny, bo każdy oczywiście ma swój gust i oczekiwania.

UFO Channel zamiast History?

Spiski, kosmici, szyfry, teorie spiskowe – tak w paru słowach można opisać zawartość History. Przybyszów z obcej planety można śledzić m.in. w „Starożytnych kosmitach”. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nadawca nie próbował przesolić tym formatem. Obecnie pokazuje go nie jeden z jego kanałów, tylko dwa – History i H2. Do tego emitowany jest program „Hangar 1”, gdzie również poznajemy alternatywną historię. Z programu dowiedziałem się ostatnio, że prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan miał spotkania z UFO, dlatego nakazał stworzenie programu kosmicznego. Takich alternatywnych historii można znaleźć na antenach History i H2 dużo. Może czas zmienić nazwę na UFO Channel? To taka złośliwość z pomięciem innych „grzechów nadawcy”. Na przykład pokazywania formatów typu „Gwiazdy lombardu”, czy „Wojny magazynowe”. Mało związanych z tematyką historyczną, którą ma przecież w nazwie. Tymczasem dobre wyniki TVP Historia pokazują, że zapotrzebowanie na historyczny kanał jest.

0

Kapustka poszedł do Angli by grać w druzynie U23 . :(

0

Przyrodni.

0

Nie wywalili tylko Mou zarządał jego zwolnienia ponieważ obaj nie mieli wspolnego zdania. Jak każdy z nas wie Mou umie pracować tylko z nazwiskami nie uznaje młodych piłkarzy z akademii.

Dla Barcelony to był dobry " transfer" czyt zwolnienie i dobrze że Mou był trerenem bo real mógł mieć kilku piłkarzy którzy w ostatnich 10 lata przebrneli przez szatnie BArcelony.

Valdano był jak Monchi w Sevilli. Zobacz od kiedy był dyrektorem sportowym realu i zobacz kogo im sprowadził i co wygrali w czasach gdy Perez nie był prezydentem.

1

A ja wstawie 2 11
pierwsza

Neuer

Terry Puyol Maldini Cafu
Pirlo R10 Xavi
Leo Suarez LN De Lima

R10 wstawiłem do pomocy bo potrafi posyłać tak doskonale piłki jak Leo i Xavi.
Goli nie musi strzelać.

druga.

Buffon
B B C z Juve + Cafu
Makaleke Cassano Zidane
Drogba Henry Bergkamp

7

Gary Linerek

Luis Suarez strzelił 17 goli w ostatnich 6 meczach.

TO jest absurd

a ja powiem więcej to jest skandal :)

1

trenerem był Bekanitez który teraz z newcastle pracuje w championship. Pytanie czy awansuje.

1

tuż przed el classico Barca gra na wyjeżdzie Sociedad

Ja już znam taktyke na ten mecz.

Sociedad kibcuje realowi i gra z nimi jak Espanyol
gdy przyjeżdża Barca w 10 stoją w polu karnym.

Tyle

4

Barcelona zaczęła w 2008/2009 od porażki z Numancia oraz remisu na Camp Nou z Santander i wiadomo jak skończyli.

real zaczął sezon 2012 od remisu z valencia u siebie skończyli na drugim w lidze.

1

2

31 sierpnia bedzie losowanie copa del rey. Wiadomo że kluby z La Liga zaczynają dopiero w listopadzie.

Patrząc na rekordy strzeleckie tych rozgrywek to ciekawe jest jedno ani CR ani LEO nie pobiją tam niczego.

Króluje Telmo Zarra aż 81 goli a grał w tych rozgrywkach tylko w 5 sezonach.

Leo ma ich jedynie 39. Sek w tym że ani CR ani LEo nie grają w tych rozgrywkach od początkowych faz a dopiero od 2 rundy a gdyby grali od pierwszej to trzecioligowcom mogli by nastrzelać i być wyżej w klasyfikacji strzelców.
Jednak z tego co wiem pierwsza runda koliduje chyba z reprezentacjami.

Natomiast w Superpucharze króla Leo jest królem ma 12 goli a nie wiem kto jest niżej i chętnie zobaczył bym pierwszą 10 strzelców.

3

0

"Tak, dlatego oraz ponieważ"

do poprawki.

1

Za wejście dostajesz 12 mln euro. Nie wiem czy to jest kwota już opodatkowana jesli tak to jest to 50mln zł. Jaki klub takimi pieniedzmi dysponuje na teraz?

+ sprzedali za kilk mln chyba 2 pilkarzy.

Co do zakupów wystarczy im 2-3 piłkarzy o poziomie napastników nawet z ligi Holenderskiej i tacy zawodnicy robią in róznice.

Bedzie jeszcze kasa za gre w fazie grupowej . Za wygraną UEFA daje 1.5 mln

za remis 500 za przegraną nie podali ale chyba te 200tys jest.

Ciekawie więc jakim hajsem dysponował klub ASTANA z poprzedniego sezonu bo trafili teraz na silniejszego i spadli do ligi Europejskiej . Ale to jest Kazachstan.

0

media piszą że jeśli Legia wejdzie do LM do fazy grupowej to będzie koniec w Polskiej extraklasie że to będzie koniec jakichkolwiek emocji w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?