0

Tak ten klip doskonale znam i weż tu kontrolu przy takim wietrze

A patrz na to

:)

1

czy Liverpool zara w pucharach gdzieś w tym roku poza swoją liga?
Zakończyli sezon na 8 miejscu.

Dodam że w sekcji koszykówki NBA Spurs wygrali mistrzostwo a potem w towarzyskim meczu z Niemieckim Alba Berlin przegrali :)

To taki paradox jak ktoś bierze na poważnie sparingi.

1

Cięższe = wolniejsze = bezpieczniejsze hamowanie bo masz tarcze.
Mniej jednak pojedziesz



ja wróciłem na rower od mniej wiecej 2010 r i już przekroczyłemjakieś 10000km

1

Niektórzy samochodów nie umieją kontrolować przy 110kmh a co dopiero rower. Tylko że ja tutaj mówie o różnicach między kolarzówką która ma raptem 7kg a terenówką która waży średnio 12-16kg

3

Majka na zjezdzie osiagal prędkość 80kmh takim rowerem można i wiecej ale niektórzy odlatują gdzieś w bok jak w nich dmuchnie

Patrzcie na to



gość rowerem MTB przekracza bez 2 zdań nawet 50kmh podczas zjazdu ale jakiego.

Nie bede wklejać tylko linku gdzie gośc zapierdziela rowerem ponad 100kmh.

1

Zmiana polityky cenowej od maja 2015. Nowe szefostwo. Teraz dają mniej za więcej. Wyrzuć dodatkowego canal+ seriale i discovery to jest dodatkowo płatne 10zł. Nie będę podawać jaka jest nawałnica odejść z NC+ do Polsatu. Tyle że w tej chwili NC+ ma już w zasadzie 95% kanałow Polsatu. No ale jest droższa i tyle.

Ogólnie Extra+ C+ i to bez HBO jest za 89zł. Ewentualnie 79 za 6x canal+ .

0

to ja jestem jedyny którynie będzie oglądał nic. Po prostu Olimpiada nie przynosi zysków to tylko medale. Pierwsze jakie widziałem to 1986. Także sporo czasu minęło. Taki koszykasz jak Karmeliusz Antoniusz np pójdzie po swój 4 medal złoty. Nikt przed nim tego nie osiągał. Jednak w lidze NBA nie ma mistrza. MJ Bron Kobe itd oni mają po 2 medale ale mają także mistrza.

Natomiast zimowej to już w ogóle nie lubie.

6

Puchar Gampera rok temu był na Polsacie SPort . Teraz obadałem Sport Extra i news. Nikt nie pokazuje.

Czyli dla streamowiczów zostaje TV3 catalan.

2

Oj niektórzy sportowcy na starość albo głupieją albo zapominają jak sami grali

http://www.complex.com/sports/2016/08/michael-jordan-russell-westbrook-young-mj

MJ twierdzi iż widzi w Westrbooku siebie z przed 30 lat. Russel to rozgrywający . Słaby strzelec. Nie posiadający żadnego pump fakea żadnego crossovera fadewaya. Lepiej podający ale jego triple double kompletnie się nie przekłada na wygrane. Mj ogrywał każdego właśnie tym czego Russ nie ma w swoim repertuarze .Więc nie wiem czy to głupie gadanie dla prasy .

Sam Jimmy Butler powiedział iż to Kobe był Jordanem obecnej ery która się skończyła. Teraz już nikt nie gra tak jak grał Mj i Kobe.
Lebron i Kyrie ograli cała ekipa Warriors w zasadzie sami. Klay Steph Green i Livingston w zasadzie patrzyli się jak od 1-3 robi się 4-3

2

NAjważniejsze jest to że obecny trener Argentyny to piłkarz który rozegrał ponad 400 spotkań wieć ma z kim o czym gadać Leo.

3

W Hiszpanii znika Canal+ Liga

Zastepuje Bein La liga

Rzucam pamiatki la liga jesli ktos w ogole nie widzial



oraz to co najlepsze czyli dzien nastepny. Wszytko to co nie widac podczas meczy na zywo

1



1

http://l7.alamy.com/zooms/c95a70f184c0423090abc2e890ef9028/real-madrids-sports-director-italian-arrigo-sacchi-talks-during-his-fgw20g.jpg

każdy kto wejdzie na statek real madrid będzie tak mówić. Di Stefano gral dla realu .

Jak sie takie gole strzela



poza tym wtedy Argentyna miała im grać teraz jest chaos i higuain.

0

dzieje się
U nas statuje drugi rok [ NC ma umowe z Eleven na 2 lat] Eleven na którym jest La liga

A tym czasem w Hiszpanii

https://static.beinsportsconnect.es/uploads/beinsports/web/img/slider/bein_banner_laliga.jpg



Jeśli jest tutaj ktoś kto siedzi w Hiszpanii długo więcej niż 5 lat to może by powiedział czy nadal na Canal Liga będą dostępne programy El Dia Del Futbol i El Dia despues. Jak widać Qatarskie Bein wszystko zamiata.Liga mistrzów w Hiszpanie także Bein.

2

Właśnie czy czasem gdy Barca grała tylko w Europie wygrywała lige mistrzów?

Pree sezon graliśmy własnie w USA taki sam turniej mecze z La Galaxy i innymi a mimo to dojechali do połfinalu ligi mistrzów.

W sezonie gdy wygrali tryplet to pamiętam mecze w Europie. Przegrana z Napoli remis z Nicea . W tym meczach grał Deulofeu.
Doskonale pamiętam też mecz z Finskim Helsinki. Barca grała na stojąco ale 0-6 mieli. No i puchar Gampera z Leon z mexyku także 6-0.

A taki real już lata po świecie dodatkowo klubowe mistrzostwa świata + eliminacje do mundialu.

Rok 2011 Barca wygrywa LM mimo iż sezon zaczynała w Azji a puchar gamera przeciwko Milan z R10.
Także można brać taką hipoteze iż klubowe mistrzostwa świata to taki inny puchar konfederacji jak wygrasz to w lidze mistrzów odpadasz przed finałem.
Mogli by więc go usunąć.

1

Tello ma 1 ograniczony i bardzo czytelny repertuar w ataku. Każdy zawodnik w obronie na poziomie realu atletico czy sevilli z łatwością go wyłączy z gry.

1

Leo ma jakiś tam stopień zespołu aspergera. Taki rodzaj autyzmu.
Mascherano powiedział że chciałby nim być przez chwile ale powiedział też że nie wytrzymał by takiej presji jaką ma LEO.

16

Czytajcie to:

http://www.tvn24.pl/indie-zgwalcil-te-sama-dziewczynke-i-kazal-wypic-trucizne-zmarla,663878,s.html

Warto dodać że Indie to kraj o jednym z najgorszych rządzie w ogóle. Tam są kanały wyłącznie poltyczne i klócą się tam samo jak ci co wyznają Islam.

A tak wyglą tam bieda

http://www.supportingdalitchildren.com/wp-content/uploads/dalits2.jpg

I taka dziewczynka po prawej z takim wyglądem razy 100000 jest gwałcona codziennie. Pomijam już to że Hindusi co stali bywalcy tamtejszych burdeli.
Indie i ich czarna strona znana jest z takiego hasła.: Brudno bardzo brudno Indie.

0

Jestem niepocieszony tak chciałem by Barca olała ten turniej i by nie było w nim ani Leo ani Luisa :(

Wole mecz pod publiczke czyli puchar Gampera no i najważniejszy super puchar Hiszpanii.

0

Jestem kibicem Barcy już swoje lata ale nie bardzo pamiętam byśmy mieli tak szeroką kadre z możliwościa rotacji. No i już bardziej niż przyzwoitą obronę i tak młoda.

Potrzebujemy jednak jeszcze drugiego napastnika bo każdy pamięta co powiedział Lucho iż będzie częściej rotować MSN.

1

Taktyka Simeone wykorzystać 1 błąd 1 straconą piłke i podać do Griezzmana lub Torresa albo Carrasco na 1:0 a potem mur Chiński.
Czyli totalna destrukcja. No najlepiej cały sezon po 1:0 :)

0

Nowy trener i brak Higuaina na finał(y) i kto wie może Leo wróci do repry.

0

No i właśnie dlatego licze na takie liście .Dlatego z takim sładem śmiem twierdzić iż połfinał ligi mistrzów jest osiągalny.

0

Leo pamięta?

http://estaticos.sport.es/resources/jpg/8/5/andre-gomes-midio-messi-2012-siendo-del-benfica-ahora-seran-companeros-1469200698658.jpg

swoją droga może się doczekamy w obecnym składzie kogoś kto będzie posyłać piłki ala Xavi czy Ronaldinho. Bo mi sie nie podoba pomysł Leo na pomocy.

0

To jak ma teraz wyglądać formacja obronny i pomocy?

Pique Macherano Alba i ?

oraz pomocu

Busi i kto na lewej i prawej?

0

Barca razem z realem w styczniowym okienkku zazwyczaj albo nikogo nie kupowała albo kosmetyczne dodatki. Z prostego powodu. Czołowy zawodnik nie może przyjśc który już grał w jakimś klubie w lidze mistrzów to by tylko grał tylko w lidze i pucharze króla.

0

Mamy teraz ilość pomocników taką z jaka Niemcy przyjechali do Francji bez napastnika :)

Ja jak zawsze codziennie jak tylko wstaje podczas porannej herbatki czytam apke Barca News. Poza samym newsem Gomes fichajo było podane że Vietto jeszcze można u nas zawitac pytanie za jaki $$$.

12

Z czego?

3

http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/20-minut-z-messim-historia-spotkania-kibica-z-pilkarzem,662090.html

1 kilometr to jest dużo. Wiem bo przepłynąłem sam dużo więcej niż 1 a miałem bardzo nie fajną sytuacje po proprostu przesadziłem z tym że się oddaliłem od brzegu a byłem mega zmęczony a nie czułem dna.Było to na Słowacji . Pamiętam że minałem spora odległośc te boje które informują o makymalnej odległości jaką można odpłnąć no i ta panika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?