Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam ten mecz. Atietico wygrało 3:1 2 gole Torresa.
A rok później 1:1 tuż przed świetami
Wtedy Atletico było dla Barcy kim teraz na wyjeżdzie jest Sociedad
No i kim teraz jest dla realu że CR im gola nie strzelił od 10 ligowych spotkań.
0
Po 4 kolejkach dużo wiemy .
1
Mirosławski mimo wieku 27 często mnie irytuje ale jednocześnie zaskakuje.
Jak sam Laboga mowił na Canal+ Sport o Messim że najlepszym na świecie to ja nie wiem czy sam sobie to przykleił na monitorze przy transmisji czy z ironią to mówił.
A Cwiąkała albo w jego wieku albo młodszy o rok takich farmazonów nie mowi w ogóle.
Odnosze wrażenie że iż nie wszyscy fani realu są dorośli mentalnie jako komentatorzy.
0
Co ciekawe Leo to samo mówił o Ronim :)
0
Oni czasem nie mieli serii 22 meczy za czasów Carlo a potem plecy z Valencia i Bilbao?
0
Nie do końca symulka. Dostał w ręce a zaraz potem w łep powtórka dokładnie to pokazała. Sam najpierw mnie trafiło że symuluje ale jednak druga powtórka potwirdziła. Symulaci w madrycie mają inne nr. 7 to nie jedyny nr.
0
Czy ktoś do nas kiedyś wrócił z wypożyczenia poza Rafinha? Chodzi o pierwszą druzune.
Vidal jest 3cim wyborem . Skoro nie zagrał nawet z Leganes to znaczy że u Lucho jest marginesem. Jak dla mnie gość nie prezentuje poziomu Barcy.
Pytanie tylko czy w styczniu Barca bedzie chciała kogoś sprowadzić w jego miejsce. Vidal kosztował 18mln .
0
real u siebie zawsze bedzie wygrywac. Wyjatek to Barca Atleti. Ewentualnie remis
1
20 listopada derby Madrytu a 2 kolejki później Klasyk
Pozniej pojadą na klubowe mistrzostwa świata.
Fajnie by było gdyby jechali na te mistrzostwa z identyczną liczbą pkt bądź 3 w plecy.
Czy Gomes czasem nie powinien zagrać z Atletico?
1
Co ciekawe zrzut ekranu to Arabski Bein.W zasadadzie Qataraski no ale kierowany na cała północną Afryke a to są kraje Arabskie.
Znajomek który jeżdził ze mna regularnie na prawko rano na 7 czy 8 to za każdym razem gdy wracał to też był na stojąco po zakończeniu "treningów" jeden ma przed drugi po .
1
Takie kluby jak Leganes i Alaves to by Legii też wsadzili manitke.
Walczą biegają zakładają pressing i w ogóle.
0
Dzisiaj na Cyfrowy Polsacie w usłudze PPV film o Barcelonie
http://www.cyfrowypolsat.pl/vod/tv/nowosci/barca-prawdziwa-historia-fc-barcelony_15576.cp#.V93SkDWgTTE
2
Tak se patrze na kalendarz realu
Same kurna kluby z dołu. Osasuny Leganesy Las Palmasy
CR7 i Bale mają pół wakacje.
W niedziele Espanyolik. Na stojąco 3 pkty.
Potem będzie gadanie że CR i Bale będą wypoczęci na listopadowe derby oraz classico pytanie czy będa w rytmie meczowym. Bo na razie Morata więcej daje niż Benzezma i Bale.
U nas ja obserwuje Umtitiego i Paco. Bez Busiego jest słabo. Rakieta po 2 latach nie stanie się drugim Busim ale jest potrzebny . Rafinha i to jego golazo jak to widziałem se myśle tak właśnie real posyła bomby i wygrywa mecze po 1:0 kiedy mają remisy do 88 minuty. Czesto tak robił James teraz tak robi Kross czy Modric . Takie bomby są nie do obrony to jest poza zasięgiem bramkarza.
Czy warto regularnir wjeżdzać do bramki czy nie lepiej posłać liścia?
Nadchodzi Atletico a za miesiąc City
1
Swoją drogą ciekawe kiedy Leo się ogoli a wiadomo ma to w umowie z Gillete także. Mi tam to rybka kiedy ale tak tylko se myśle. Pirlo się nie golił bodajże latami
1
Art w sprawie siedziego na bernabeu
http://www.abola.pt/clubes/ver.aspx?t=4&id=631231 oryginał A bola
No i Kataloński Sport co ciekawe na Marca tego nie będzie z wiadomego powodu
http://www.sport.es/es/noticias/barca/sporting-lisboa-denuncia-ayudas-arbitrales-real-madrid-5381374
w zasadzie na bernabeu moze wygrac bez pomocy sedziow Barca Atletico i kto jeszcze? Juve chyba . Bayern już był na bernabeu i też dostał.
1
Weż to teraz przełóż na współczesny futbol z wielokrotnie większą ilością zawodników tej klasy. Dużo szybszą grą . W lAtach 28 to nie było czegoś takiego jak Liga mistrzów itd itd.
To tak jak teraz porownywac obrone w NBA obecną do tej z lat 90s czasy Detroit Piston gdzie każdy wjazd kogoś ala Westrbook kończył by się faulem offensywny itd itd.
0
Nadchodzi La Liga w 4k lub jak kto woli Ultra HD
https://evs.com/en/news/mediapro_la_liga_UHD_XT4K_deal
0
Rekord należy do pewnego klubu z chyba Chorwacji było 3-23 chyba czy 3-26 coś takiego.
0
meczyk z Espanyolem teraz a na bramce Diego Lopez :D
0
Będzie więcej reklam na Eleven
o to cytat
"Właśnie podpisali umowę z biurem reklamy TVN - Premium TV.
Kanały zostały tez objęte monitoringiem Nielsena, więc poznamy wyniki oglądalności. "
Jak dla mnie jeśli chca więcej abo muszą dac ciekawszy cennik. 7 zł w Smartdomie to cena ciekawa ale nie 15,90zł.
0
Można by rzecz mecze realu zaczynają się od 88 minuty.
0
Legia jak tak zacznie tracić pkty to będzie musiała gonić czołowke od lutego.
0
Kto u nas robi za Alvaro Morate po zejściu Benzemy?
Czy Sergi Robrerto jest stanie posłać z pierwszej pilki takie strzały?
Po zejściu Bala było lepiej jednak nadal widze że real nieznosi drużyn które grają albo w destrukcji tak jak Atletico albo z kontry BVB.
3
Gomez gra a numerem Lucho :)
Iniesta jak strzela to tylko takie właśnie gole
Suarez przyjał piłke jak Rivaldo z Valencia z 2001
Strzał jak Drogba . Zaden z napastników Barcy nigdy nie miał takiej mobilności przy przyjąć piłke obrócić sie i strzelić z pełną siłą.
1
odpal strone hdtvpolska.com tam administrator posiada konsole i bardzo lubi grac.
TV powinien mieć najniższy input lag
http://szymonadamus.pl/telewizor-do-gier-musi-miec-niski-input-lag-co-to-jest-i-jak-wyglada-w-rzeczywistosci/
Inny TV do grania inny do oglądania. Niestety taka racja.
1
Strona Eleven nie zawiera informacji o kanale Eleven Extra.
Ja mówie o przekazie satelitarnym. Nie wiem jak kablówki.
Tak jak powyżej kanał wchodzi w pakiet Eleven za 15.90 miesiecznie lub 11.90 chyba za cały rok.
1
Nie wszyscy jeszcze wiedzą
Eleven Extra darmowy do końca września dla wszystkich oczywiście ci co mają NC+
na tym kanale będzie niestety Leganes Barcelona także ci co mają Polsat nie obejrzą.
Nie wiem na którym kanale Barca Atletico.
Od października już będzie dodatkowo płatny ale niedostępny dla Polsatu chyba jeszcze ale się pojawi.
Może być tak że mecze realy czy Barcy właśnie tam będa pokazywane czyli Eleven Extra.
3
Jeszcze kilka strzałow z City i druga Borussia by się przydały
Z City będzie mu się bardziej chciało bo gra tam Aguero :D
13
Widze że wszyscy sadzają Mascherano na ławce a jeszcze niedawno mowili że ma zostać w klubie bo to fundament i łapy precz.
Widać teraz ilu tu jest sezonowców po jednym przegranym meczu rezerw w lidze.
Ciekawe ilu z was pamięta porażke z Numancia w 2008 i z Herculesem w 2010.
5
Pamiętam te 2 mecze
07.11.2012 Liga Mistrzów / grupa G: Celtic FC - FC Barcelona 2:1
23.10.2012 Liga Mistrzów / grupa G: FC Barcelona - Celtic FC 2:1
Wtedy Madridista Zewłakow mówił iż Barca ma szczęście że nie były to mecze fazy playoff. Bo wtedy Celtic przy przeszedł dalej.