1

Tak jest i żaden z nich nie gra już w Arsenalu. Fabs wygrał mistrza z Barca tak jak i Song. Sanga bardzo możliwe że wygra tytuł z City. Nasri wygrał 2 tytuły z City.

Jak widać warto było opuścić 4rsenal.

0

I ll be back czyli słowa Messiego. Wróci wypoczęty i będzie ładował więcej :)

0

pamiętajcie 13:30 Man U vs Leicester.
Ja będe oglądać.

0

A ja bym chciał 3 pkty. A gole? Ney Luis i ktoś tam jeszcze.

1

jakby sobie radzili. PRoste w połowie byli by gorsi. Przepisy były trudniejsze. Strefa była zakazana. Nie było gównianego przepisu 3 sekund przez co każdy wjazd pod kosz kończył by się albo offensem albo w ogole by się nie zaczał.
Obrona? wysatrczy zobaczyć co Pistonsi za czasów bad boys zrobili z Jordanem Pippenem przez 3 lata. MJ sobie nie mógł w ogóle probrać i 3 lata ich rozgryzał.
Dzisiejsza koszykówka to tylko 2 kluby wiedzą co to jest obrona. SPURS no i Warriors dobrze bronią ale ich gra opiera się na kontrach .
Dlatego byłbym nawet w stanie wybrać 10 gości którzy ograli by tych z USA co zdobyli medal.

Najlepszy dunker 90 dla mnie Dominique Wilkins Jordan Harold Miner

moja 5ka lat 90s Payton Jordan Olajuwon Pippen Iverson

1

Drexler zagrał w finale 1995 w 1994 jeszcze go tam nie było. Ale to był taki dziwny sezon. Bo w sezonie grali fatalnie. W playoffach to wychodzili ze stanu 1-3.Tutaj się moge mylić ale chyba to wtedy właśnie rakiety były pierwszą ekipa która ze stanu 1-3 awnsowała. A zachód wtedy nie był tak silny jak teraz.

Olajuwon vs Ewing. Olajuwon zamiatał każdego centra nawet Oneala co pokazał finał właśnie w 1995. Oneal patrzył tylko jak go Hakeem ogrywa. Wielka szkoda że Olajuwon tak wcześnie się urodził. No i po tych fianłach powórt MJa i drugi 3 peat dla Chicago.

0

Meczyk z City daleko. Najbliższe 10 dni LEO będzie się wylegiwał ze swoim psiakiem :D

1

nie tylko. Finał był 94 ale Horry tam pierwszych skrzypiec nie grał.
Dopiero zaczęło się od połfinałow z Balzers. Było 3-2 dla Blazer i Horry dostał piłke i za 3 równo z syreną

póżniej finał z Pistons także trzeba wygrać bo inaczej pistons by zamkneli serie a tak Horry trafil i 3:2 .

Ogólnie gośc zaliczył 2 tytuły z Houston 3peat z lakers i 2 Spurs.

0

Casemiro i Marcelo. Marcelo i jego wrzutki na pamięć do CRa. Jednak Casemiro to jak u nas Busi. Zauważ że bez niego real ma dziure w obronie.
Jednak mają też Carvajala który kto wie czy nie posadzi Marcelo na ławce.

0

Ja przyznam że chciałbym żeby Leo już był po kontuzji i odbył się meczyk na Metalla. Bo nie ważne co się dzieje z Valencia nawet jak gają ZERO to przyjedzie Barca i grają jak na el classico. Przyjedzie real to bywa że kończą mecz po 30 minutach chociaż poprzednie spotkanie skończyło się 2:2. A Barca potem jeszcze przegrała z tą sama Valencia 2:1

2

Słaby zawodnik jesteś. Apple ma same ograniczenia. Ani nie da się zrobić bakcupu danej aplikacji. Czy tam jest w ogóle flash? Na androidzie wszystko jest łatwe . Kopie ustawienia bezdotykowa obsługa. Szybkośc. No i telefony są tanie. Więcej aplikacji jest na Androida. A ich odpowiedniki na appla są nawet płatne. Mac komp to samo tylko $$$$.

0

Ja pamiętam jak w studio Canal+ śmiali się że Barca miała lepsze statsy bez Leo. Mowili po co Barcelonie Messi.

To się stało po kontuzji z Las Palmas. Padło hasło 8 tyg.
Luis z Neymarem wtedy wzieli gre na siebie
Bez Leo Barca gra inaczej. Nie szuka go wszystkie piłki lecą bardziej na Inieste i na Albe. Więcej biorą na siebie Luis I Ney.

Nie wiem ja tam się nie boje bo wiem że 2 kolejki + 1 meczyk LM i przerwa reprezentacyjna

2

Za niedługo Copa Del rey . Paco będzie grać tam pierwsze skrzypce w pierwszej rundzie a reszta ekipy MSN będzie grała swoje mecze reprezetnacyjne. Zostaną ci nie powołani.

1

Mówisz Suarez kiepsko tak? A kiedy ostani raz Bale czy CR7 strzelił gola w meczy z Atletico? Od czasu gdy trenere był Mou taktyka realu to same wrzutki a Atletico idealnie to rozpracowało tylko z Barca nadal nie do konća. Ta akcja Iniesta Rakitic. Oni mogli by tak częściej robić. Podobało mi sie to.

0

A ja powiem tak
Atletico notuje najgorszy start od czasu jak ta drużyna jest skompletowana. Nie licze ery Falcao ani Costy . 3 remisy w 5 meczach.

real i cristiano. Cristiano jest bez przepracowanego okresu przygotowawczego.
Czytałem wczoraj ja PD jak kibice realu mówili że CR7 był problelem tylko . Niepotrzebnie grał. Śmieszne bo on dał remis ze Sportigiem przecież.
Jesteśy na 3 miejscu bo Sevilla wyprzedza nas o 1 pkt. Ale oni mają teraz Bilbao potem Alaves to Alabes które zabrało pkty Atletico i Barcelonie no a zaraz po tym Atletico.
Także za niedługo Barca będzie na 2 miejsu. Potem dojdzie do derbów Madrytu.A po derbach Madrytu będzie klasyk.

0

Teges. Kontuzja LEo



w zasadzie rowny rok ot tam różnica kilku dni. Potem Barca grała bez Leo z Samym Pistolero i Neymarem aż 8 tyg.

8

spoko

Atletico zagra z Sevilla a Sevilla też zagra jak Atletico może skończyć sie remisem
Będą także derby Madrytu.
Czołowka się spotka między sobą do listopada/grudnia.Będzie dużo zmian w tabeli.

0

Może to się zmieni dopiero w przyszłym sezonie

http://www.20minutos.es/deportes/noticia/tebas-dimite-presidente-lfp-2843718/0/

Tebas podał się do dymisji .

1

Czas na Gomeza/ Turana

2

Takie coś znalazłem bo 2 połowy meczu realu nie oglądałem

http://estaticos.sport.es/resources/jpg/7/9/sergio-ramos-cometio-falta-gol-1474486838397.jpg
wg dziennika SPORT tutaj Ramos faulował.

1

To nie chc cie zaleda dalej. Takimi zagraniami mamy -5 pktów. Albo się ogarniesz albo ławka.
Mieliśmy wszystko do straty gola . On wyłozył się tak że jeszcze Pique mógł się połamać

3

niedawno ktoś się ze mnie śmiał że mowiłem że real ma osasuy espanyole i las palamasy. I ktoś wyjechał że jest 2 w tabeli. Właśnie przegrali kolejny meczyk i to z Sociedad.

8

i jeszcze do tego frytki na dobranoc zjedz

3

Bo nie mamy żadnego kreatora gry takiego jak Xavi. Iniesta może trzymać piłke ale ile razy on tak podaje jak Rakiticowi

1

Owszem Sevilla zagra jeszcze z Atletico i to nie długo.
Także będa derby Madrytu.

Ja pamiętam kiedy Lucho był trenerem Romy to po 7 kolejkach Levante było liderem

1

Na pewno nie zagra ze Sportingiem i z Gladbach.

0

Cieszmy się remisem realu bo w innym wypadku było by już -5

0

Nie widze Mascherano w klasyku
Z takimi failami jak teraz to będzie tragedia jeśli on bedzie grać

Załatwił nam już 5 pktów.

0

Pewnie chodzi im o to że od porażki realu na bernabeu z atletico real miał 12 pkt straty. Pożniej pojechali na Camp Nou wygrali i potem Barca straciła cała przewage.

0

Może dojść do tego że klasyk może być o 12 lub 13 nawet czytałem jakiś czas temu taki twitter.

Anglicy od zawsze grają także od 13 ale mnie ich liga nudzi . Jedynia Pepa sobie ogladam i tam jakieś 4rsenale :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?