0

Chodzi mi bardziej o to że Kurski zrobił w 8 miesięcy więcej złego niż PO i PIS razem wzięte w czasie swoich rządów. Przez niego spadło na łep oglądlnośc Wiadomości i telexpress. A to kolejny FAIL TVP.

0

To jest fajne

0

Jasne. Ja sobie właczyłem napisy wyłączyłem lektora to się lepiej ogląda.Nie wiedziałem że to taki długi serial .10 odcinów

0

W Polsce rządzą niewłaściwe osoby i tyle. A czemu wygrało PIS tylko i dlatego że wspierają kościół. A teraz jest upadek PO kompletny. Pokolei się wszystko rozsypuje.

Na lepsze jutro musimy poczekać z 7 lat.

3

TVP = pis to samo Republika . TVN = PO . Znajdż sobie na goglach jakką opinie mają jedni i drudzy. Obie stacje plują na własnych przecinwików.
A całośc to szopka celebrycka dla naszego ciemnego narodu który wszystko łyka. Z tym że TVN to manipulatorzy i kłamcy :

http://img.wiocha.pl/images/1/a/1a5c77d07678a6b2a5b4e87719927f5a.jpg

lubią się do tego przyznawać .

a TVP w zasadzie pokolei zwalniani dziennikarze. Poprzechodzili do TVN pewnie poszli za $$$ i już nie są anty PO oczywiście.

Ale zobacz co się stało z ONETEm Kuźniar POL Lis itd.

2

Dużo się ostatnio dzieje.
Gol w plecy dla Ter Stegena.
Straty Busiego
kibice krytykują Cr7
informacje o biografii Cryufa w której napisane że zarząd Barcy chciał pozbyć sie PEPA bo twirdzili że jest słaby chudy wolny i w ogóle.
Gdyby nie Cryff nie było by PEPA i nie było by wielkiej Barcy. Ciekawe co by się stało z Iniestą a mógł wylądować w realu a Xavi w Milanie itd itd.

0

Umtiti robi często to co Pique zrobił podczas kontry z Juve na 3-1 . Gra głową tam gdzie tylko Pique gra mimo iż jest niski.

6

Swoją drogą to co pokazał Pique że stał się nagle rozgrywającym napastnikiem licze że to podziała na wszystkich nowych piłkarzy i zaczną zapier****. To jest podsumowanie że musisz pozakać że chcesz inaczej ławka albo idz tam gdzie chcesz i nie będziesz wygrywać.

0

A ja tylko dodam że po Depor gramy z Sevilla Valencia Sevilla Sociedad jeśli chodzi o mecze wyjazdowe tuż przed klasykiem

Atletico gra z Sevilla także więc tutaj ktoś straci pkty
real ma dużo łatwiejszy kalendarz ale nie licząc 2 tyg przerwy repry do meczu z Legia na wyjeżdzie będa grać bez Modrica i jeszcze chyba bez Casemiro.
No i z Benzema bez formy.

0

12 pażdziernika ostatnia 3 faza Copa Del Rey i 30 listopada start Copa Del rey z 3cio ligowcami.

0

Bez Ramosa i Marcelo widać że tracą więcej niż bez Casermiro i Modrica.

Swoją droga obecnie w formie mają tylko Bala.

0

To może Juanfran lub Gabi :)

0

Czwartek 20:45 Włochy - Hiszpania . Hiszpanie grają na wyjeździe.

0

Ja jestem ciekaw jak będzie wyglądac sytuacja po klasyku oraz tuż przed świętami bo real leci do Japonii na klubowe mistrzostwa.
Przed klasykiem mamy derby Madrytu i mecz Sociedad.
2 krotnie w tym sezonie niewykorzystaliśmy potknięcia realu. Remis z Atletico i teraz Celta.

Swoją droga zawsze jak przychodza te feralne mecze czy to Celta czy to Sociedad i Villareal zawsze się zastanawiam nad składem.

0

Na chwile obecną Griezzman :D bo jest liderem Pichichi.

1

Fanatyk Bundesligi on tak zawsze grał w drugiej Borussi. Poza tym Neur podobne faile zaliczał.

1

Jest jeszcze 1 przerwa na reprey nie licząc teraz obecnej i będzie to za miesiąc około 11 .11 a to przypada zaraz po meczu z Sevilla na 3 mecze przed klasykiem ktory jest zaraz po sociedad.

Także kalendarz to my mamy fest. Nie dziwie się Lucho że nie przyjał kalendarza z ulgą

1

2 lata temu Lucho zaczynał prace jako trener. Nazywali go wuefista. Teraz leci 3 sezon.

1

Po 7 kolejkach jesteśmy na 4 miejscu. A kalendarz wyzjazdowych meczy nie uśmiecha się nam. Meczyk derby Madrytu dopiero w listopadzie ale trzeba wygrywać swoje.

0

Tak jak mówiłem wcześniej bez babola Stegena i było by 3-3 pomijam samobój Mathieu. Dla mnie skład za bardzo przerotowany.
Jakżesz inne emocje by towarzyszyły na reprezetnacje gdybyśmy mieli lidera

Koniec serii 6 wygranych . Barca w historii nigdy nie zanotowała 7 wygranych z rzedu za kadencji wczytałem ze sportu.

0

Rok temu na początku sezonu Pique nie zagrał z 4 czy 5 meczy byłna trybunach. Był jakiś disconnecte na lini Lucho Poque. No to teraz ma forme jak sprzed roku. 3 gole w ciągu 2 meczy.

0

tak tylko zobacz kalendarz. Po starcie sezonu ekipy z którymi teraz gramy właśnie odbijają się od dna.
Celta teraz będzie Valecia potem Sevilla potem Sociedad Osasuna. Patrząc na kalendarz realu tylko Betis im może zaszkodzić. Obyśmy nie przegrali ligi zimą.

0

Co ciekawe real takich meczy nie zalicza w ogóle. Jedynie 0-4 na Camp Nou i 0-4 na VC . Nie wiem kiedy ostatni raz miał 0-3 na wyjeździe po 45 minutach z druzyną ze środka tabeli

0

Umtiti ma być na Depor bo Mascherano wróci z reprezentacji na czwartek.

1

Weź popatrz tak: real nie remisuje żadnego z tych meczy czyli Villareal Las palmas i Eibar czyli łapie pełną pule zamiast 3 pktów jest 9. ZObacz naszą strate.

Także cieszmy się że to tylko -2 do realu i atletico.

0

Liczysz że puszczą Leo na Depor? Wg danych Leo ma być gotowy na City. Poza tym to jest meczyk na Camp Nou. Jeśli coś to na 2 połowie ostatnie 20 minut

0

Za krótki staż jako kibic masz by z takimi txtami wyjeżdzać.

2

Gomez zagrał chyba dopiero 3 mecz. Nie nauczysz się filozofi Barcy w 3 mecze. Pamiętasz Henrego z pierwszego sezonu a z meczu 6-2 na Bernabeu. 2 róznych zawodników. To samo Suarez. 4 miesiące przewracał się o własne nogi a teraz wychodzi na to że jeśli on nie strzela Barca nie wygrywa

0

wole 1:0 i 3 pkty

0

Jeżeli na Marce właśnie napisali że Zidane wyrównał rekord Bekaniteza to znaczy że gramy gożej niż w poprzednim sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?