Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TV3 Catalan online
0
To jest zawodnik na poziom Polskiej Extraklasy. Czyli tam gdzie nie ma presssingu podania do nikogo i ogólnie zero taktyki.
3
Dystrybutor filmu Wkręceni z 2014 r ściga wszystkich który pobierali jego film .
Kasa się nie zgadza to teraz Kowalki musi dopłacić.
0
Z Barceloną rozegrał 15 minut a z Valencia całe 90 czyli całe 2 mecze.
Efekt widoczny . Siedzi na ławce przez ostatnie 3 mecze i wypadł z listy Abelardo.
0
Czytaliście o postępach Lorda Douglasa w Sportingu ?:)
0
Najgorszy termin jaki może być
Z Sevilla też w niedziele o 20:45
Najważniejsze 2 mecze przed nami
Jeśli stracimy pkty a real swoje 2 mecze wygra to może nas nic nie uratować.nawet 2 x wygrany klasyk.
A jeśli Barca oba mecze wygra to morale pójda ostro w góre
0
Raczej farbowana z blond na inny
http://www.maejovem.com.br/wp-content/uploads/2015/07/Carol2.jpg
1
Mają Morate i Vasqueza . A my mamy siedzącego Paco jak na razie.
Mamy gorszy kalendarz niż oni. Mamy fuksa że tylko 2 pkt straty.
Mamy teraz Seville Sociedad na wyjeżdzie.
1
Czy ZP daje tytuł mistrza ligi 2016/17? Lub daje tryplety?
Nie słyszałem
Ja tam wole oglądać w tabli lidera swoich .
1
My sie śmiejemy a kto jest liderem w tabeli?
A Sevilla po 5 latach wygrywa u siebie z Atletico. Co niektórczy mówili słaby mecz Atletico a ja powiem że raczej Sevilla wyłączyła wszystkie aspekty taktyczne Atletico.
Ja już żałuje że Atletico nie jedzie do Valenci na wyjazd i że real nie ma ani Sevilli ani Atletico w najbliżych tygodniach tylko Barca.
41
Kiedyś wiele osób pytało się czemu syn Neymara jest biały i jest blondynem
To jest jego mama
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/14624416_129728837494545_4155486137118359552_n.jpg?ig_cache_key=MTM2MjMxNDg1NDI5NTQzMDgwMQ%3D%3D.2
0
Passa trwa. Jeśli Luis strzela Barca nie przegrywa a mogła się skończyć po po 2:2 zaraz poleciała kontra i NANI dostał patelnie i strzelil tuż przy słupku.
Widać co znaczy brak Pique a Sergi Roberto powine grać raczej po stronie Alvesa
0
Nie muszą trafić na Besiktas bo Napoli może spaść na 2 miejse.
Poza tym Atletico wygyrwa mecze po 1-0 a Bayern ładuje po 4 gole. Może dojśc do tego że Atletico skończy na drugim i wtedy dostaną Bayern ale wiadomo pewien pan słono zapłaci i nie bedzie. Ja nie pamiętam kiedy ostatni raz real dostał mocną drużyna w 1/8 czy 1/4 .
0
było było to był rok TATY martino a na bramce stał 39 letni PINTO który nigdy nie zagrał w LM na takim poziomie . Barca była w kryzysie wtedy. Pierwszy mecz był 1-1. Neymar dopiero wchodził w drugi rok . Atletico należała się LM wtedy.
0
Ale jest to kraj o najwyższym poziomie piractwa. Mają potężne strony torrentowe . Oczywiście korzystają z VPSa ale co niektórzy się boją.
TV także jest ograniczana wyłącznie do państwowej. Rząd tam jest gorszy niż PIS i PO razem wzięci. Ten gośc co powiedział że nawet jakbyśmiał doktora to byś nie ruzmiał Chińskiego widac nie zna świata z zewnątrz poza Chin. Wszystkiego można się nauczyć tylko trzeba chcieć. Ostatnio odbył się Chinese Bridge Cometition i Anglik dostał stypendium od władz Chińskich także zapewne ten ktoś nie zna się i tyle.A prowadzący to show to profesorowie.
0
Tyle że teraz to inni strzelają. 8 zadowników razem z rezerwami strzelili już gole. Na razie jednak real grał tylko z1 mocnym klubem BVB i gol Varana z BVB . Także z Betisem a to jest obrońca.
1
Barca powinna zamknąć ten mecz w pierwszej połowy byłby 3 setki a padł 1 gol ze spalonego. Na początku drugiej to samo Rakitic słupek.
W pierwszej połowie raz piłke miał Gomez i strzelał niepotrzebnie obok po prawej był Suarez wystarczyło podać i by było by po sprawie .
1
A o to Pania Konopianka ten co grał w Sevilli a teraz jest w Shalke
https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/e35/12558431_1691241901146217_1340114887_n.jpg?ig_cache_key=MTE3MDg3ODcxNzU5Mzk3OTQzNg%3D%3D.2
1
Być może nowy szef PZPN i jego pani
http://r-scale-f8.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/81c650caac28cdefce4de5ddc18befa0/0ebd24b5-b9bb-4fcd-8fea-71bd326f7833.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=1920&srch=1080&dstw=1920&dsth=1080&quality=80
oraz
http://r-scale-27.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/81c650caac28cdefce4de5ddc18befa0/339544ba-8783-47df-a7ff-563e8760661c.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=1018&srch=2000&dstw=1018&dsth=2000&quality=80
1
Zawsze tak gadamy od 7 lat. Akonczy się jakimś farfoclem.
Kurna oni są nagle na 8 miejscu co tam się dzieje w ogóle.
świat Basków ostatnio coś wymiata wysokow tabeli Alaves Eibar Bilbao Sociedad.
0
Sęk w tym że musisz się dostosować do stylu Barcy jako trener a mnie wnosić swoją koncepcje. Patrzysz na Valverde i widzisz że grał tylko 2 lata w Barcelonie
Patrzysz na Koemana i pamiętasz że nikt go nie chciał w Valencii.
Problemem będą asystenci. Unzue zobacz co wniosła jego praca jeśłi chodzi o stałe fragmenty obrońcy je wykańczają. Nie było by trypletu bez tych taktycznych ustawień.
0
Ciekawe teraz kto będzie grać czy Rafinha czy Turan czy jednak Gomes a może Denis
0
Jeśli remis realu wtedy wezme remis Atletico
A real wygra to Sevilla przegra.
Po Sevilli mamy Malage w domu i to czego się najbardziej obawiam czyli Sociedad na wyjeżdzie
0
Oscar Garcia ale na pewno nie Gerard Lopez
1
No ciekawe
https://x.com/vcfenfurecido/status/789887594041597952/photo/1
0
Swoją drogą szkoda że Atletico jest już po meczu z Valencia . Wtedy jeszcze był tymczasowy trenere inna taktyka pełno dziur i w ogóle.
A tak niedzielny mecz pokaże co nas czeka po Grandadzie.
real Atletic tutaj to będzie czwórka Atletic omal u siebie nie straciło pktów z Sociedad.
0
Dlatego że puszczanie ich na duże wody pierwszej ligi z dużimy stadionami jest probleme. Ja licze że doczekam się przywoitego pomocnika ala Xavi bo widać jak jest kiedy takiego nie mamy. Gomez musi się przestawić na inny styl. Rakitic musi poprawić skuteczność stale trafia w słupki . Busi ma jakiś kryzys formy
0
Za kim jesteście Sevilla Atletico. Ja nie bardzo przepadam za patrzeniem sie lidera realu.
0
Właśnie oglądam El Dia Del Futbol. Najwięcej pretenjsji sędzia.
Canizares jest jednym z głownych prowadzących.
Wg niego nie ma karnego na Rodrigo który był faulowany przez Umtitiego
A ja se myśle jak przepisami spalonego. Jeśli piłka by wpadła gdyby leciała górą a Luis był obrucony tyłem do bramki by uniknąć zderzenia to by schylil się lub polozył by uniknąc kontaktu z piłka . W obu przypadkach mamy raczej spalonego no nie?
0
Tutaj raczej chodzi o jego faila w sprawie banu transferowego oraz transfery newypały które się zwiększały . Douglas VErmallen Song . A Suarez to w zasadzie przyszedł po rozmowie z Lucho to on mu przedtawił projekt bo Suarez podpisał przedłużenie z Liverpoolem to jeszcze było mówione tuż przed końcem ligi na Canal+