Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie zagrali jak real ale po ziemi. Szkoda że 1 polowe zagrali na stojąco
Reina to bramkarz przeszłości. Wole tego młodego z Sevilli.
De Gei nie znosze
0
haaaaaaaaaaaaa
fani którzy wychodzili ze stadionu w 86 miucie wrócą do domu a tu 2:2 :D
0
Ćwiakała na dzien dobry popełnił faila mówiać iż Hiszpania idzie jak burza przez eliminacje mówiac że było 1:0 z Włochami a to bzdura bo był karny oczywiście Ramos
0
art pojawił się na sporcie katalońskim
Oczywiście iż to tylko gazeta by się sprzedawało
Jednak jeszcze jedno jest nie fajne
Lucho milczy w sprawie przedłużenia a to jego 3 rok. Może być powtórka z PEPA. Czyli na pożegnanie coś jeszcze wygramy .
2
Jako że mamy już nowy tydzien
Sobota meczyk z Malaga a potem danie głowne derby Madrytu
Jaki wynik obstawiacie. Remis czy wygrana Atletico?
Dodam że zaraz po tym gramy z Sociedad i klasyk
0
Poprostu pakiet bez Eleven Extra + 60 kanałow free.
Tyle że w przeciwieństwie do Nc+ Pc i innych kablówek tutaj nie musisz martwić się o to że trzeba płacić przez całą długośc umowy i że nie ma rozgrywek a ty nadal płacisz.
Bierzesz dekoder idziesz do kogoś kto ma neta i oglądasz meczyk . Czy nawet na weselu jak kto tyle osób mowiło że ma meczyk ale też wesele.
To bierzesz monitor od kompa z gniazdem HDMi jakiś mały to plecaka i dekoder i masz meczyk na 90 minut :D
0
Będzie Alibaba . Jack Ma załozyciel miliarder.
1
byłem w saturnie i fajna rzecz widziałem
http://www.tntv.pl/oferta/pakiet-sportowy
to jest dla kogoś kto wiecznie mówi podaj linka i podaj linka bo jestem w sraczu albo woli pić u kogoś niż oglądać.
Kupujesz dekoder i płacisz i oglądasz co chcesz i kiedy chcesz.
Zero umowy zero abo . Jak nie ma rozgrywek nie płacisz.
Po prostu podpinasz dekoder IPTV do netu no i masz :)
1
do reprezentacji wystarczy 1 pomocnik kreatywny taki ala Xavi Alonso Modric Kross i piłki by cudone leciały do Teodorka czy Lewego.
0
To nie są moje słowa.
Ja pamiętam tylko że Coutinho miał zjazd formy w pewnym czasie i wypożyczyli go do Espanyolu.
Przemawia za nim jednak wspolna gra z Neymarem i mają ze sobą taki sam kontakt jak z MS . LUis także przecież z nim grał w Liverpoolu.
Pytanie fikcyjne to to że ktoś by musiał opuścić Barce. Coutinho to pomocnik bardziej ofensywny. Mamy Buesiego Rakiete Rafinie Turana Dennisa i Inieste.
0
Perez chce sprowadzić Dybale w styczniu ma on być odpowiedzią na NEymara.
Barca ma problem z kontraktem dla Leo a tutaj prasa podaje o plotkach Coutinho .
0
jesteś na światłowodzie?
6
A ja się ciesze że go nie ma.
0
ma ktoś neta z Netii? Jest wielka awaria w kilku województwach .
0
Jaki trener taka reprezentacja. Ten Bauza to powiniejn być już teraz zwolniony.
1
zmien lekarza
1
niech strzeli ale Argentyna musi wygrać. Brazylia nic nie straci na porażce
0
Ja też przewiduje iż on jeszcze pogra dobre 8 lat pytanie czy u nas. Bo czytałem ostatnio że Barca nie będzie mieć $$$ na całą trójke. A obecna ekipa skład gwarantuje mu puchary .
1
widzieliście to?
0
Dla kogoś kto bardzo wnika w wydarzenia po wyborach
Na sportowym kanale ESPN jest jakieś specjalnie wydanie
0
Czyli że będą wyniki sociedad 3- 4 Barca i Barca 2 - 0 madrid.
LOL
1
Widać uzależnia się już LEO od tego. Większośc koszykarzy tak ma.
0
Trump chwali Putina to chyba wystarczy? :)
Trump nie znosi uchodzców nienawidzi Mexykanów
Skutki nadmiaru $$$$ i władzy.
0
Spokój bo nadchodzi Sociedad i real piekielnie ważne mecze. A Luis wypocznie z Malaga.
0
Z tego co czytałem to Inter.
0
Tylko Atletico i Barca.
Valenci i Celty nie widze. Valencia spieła się na Barce i dalej "pędzą bimber"
Sevilla kto wie może jakiś remis.
2
Tymczasem Kross wylatuje na minimum miesiąc a może nawet nie zagrać do końca roku kalendarzowego.
Z tego co czytałem to Casemiro chyba jeszcze nie trenuje a Modric dopiero co wrócił a na wysokie obroty to on od razu nie wejdzie.
Tak więc derby Madrytu i klasyk bez Krossa. To jest kosmiczna strata dla realu
0
na koncu Laboga :)
20
Teraz w czwartek Argnetyna Brazylia
Piekielnie wazny mecz
3
Pewnie sprawdza terminarz :)