0

W sumie zagrali jak real ale po ziemi. Szkoda że 1 polowe zagrali na stojąco

Reina to bramkarz przeszłości. Wole tego młodego z Sevilli.
De Gei nie znosze

0

haaaaaaaaaaaaa





fani którzy wychodzili ze stadionu w 86 miucie wrócą do domu a tu 2:2 :D

0

Ćwiakała na dzien dobry popełnił faila mówiać iż Hiszpania idzie jak burza przez eliminacje mówiac że było 1:0 z Włochami a to bzdura bo był karny oczywiście Ramos

0

art pojawił się na sporcie katalońskim

Oczywiście iż to tylko gazeta by się sprzedawało

Jednak jeszcze jedno jest nie fajne

Lucho milczy w sprawie przedłużenia a to jego 3 rok. Może być powtórka z PEPA. Czyli na pożegnanie coś jeszcze wygramy .

2

Jako że mamy już nowy tydzien

Sobota meczyk z Malaga a potem danie głowne derby Madrytu

Jaki wynik obstawiacie. Remis czy wygrana Atletico?

Dodam że zaraz po tym gramy z Sociedad i klasyk

0

Poprostu pakiet bez Eleven Extra + 60 kanałow free.
Tyle że w przeciwieństwie do Nc+ Pc i innych kablówek tutaj nie musisz martwić się o to że trzeba płacić przez całą długośc umowy i że nie ma rozgrywek a ty nadal płacisz.

Bierzesz dekoder idziesz do kogoś kto ma neta i oglądasz meczyk . Czy nawet na weselu jak kto tyle osób mowiło że ma meczyk ale też wesele.

To bierzesz monitor od kompa z gniazdem HDMi jakiś mały to plecaka i dekoder i masz meczyk na 90 minut :D

0

Będzie Alibaba . Jack Ma załozyciel miliarder.

1

byłem w saturnie i fajna rzecz widziałem

http://www.tntv.pl/oferta/pakiet-sportowy

to jest dla kogoś kto wiecznie mówi podaj linka i podaj linka bo jestem w sraczu albo woli pić u kogoś niż oglądać.

Kupujesz dekoder i płacisz i oglądasz co chcesz i kiedy chcesz.
Zero umowy zero abo . Jak nie ma rozgrywek nie płacisz.

Po prostu podpinasz dekoder IPTV do netu no i masz :)

1

do reprezentacji wystarczy 1 pomocnik kreatywny taki ala Xavi Alonso Modric Kross i piłki by cudone leciały do Teodorka czy Lewego.

0

To nie są moje słowa.

Ja pamiętam tylko że Coutinho miał zjazd formy w pewnym czasie i wypożyczyli go do Espanyolu.

Przemawia za nim jednak wspolna gra z Neymarem i mają ze sobą taki sam kontakt jak z MS . LUis także przecież z nim grał w Liverpoolu.

Pytanie fikcyjne to to że ktoś by musiał opuścić Barce. Coutinho to pomocnik bardziej ofensywny. Mamy Buesiego Rakiete Rafinie Turana Dennisa i Inieste.

0

Perez chce sprowadzić Dybale w styczniu ma on być odpowiedzią na NEymara.

Barca ma problem z kontraktem dla Leo a tutaj prasa podaje o plotkach Coutinho .

0

jesteś na światłowodzie?

6

A ja się ciesze że go nie ma.

0

ma ktoś neta z Netii? Jest wielka awaria w kilku województwach .

0

Jaki trener taka reprezentacja. Ten Bauza to powiniejn być już teraz zwolniony.

1

zmien lekarza

1

niech strzeli ale Argentyna musi wygrać. Brazylia nic nie straci na porażce

0

Ja też przewiduje iż on jeszcze pogra dobre 8 lat pytanie czy u nas. Bo czytałem ostatnio że Barca nie będzie mieć $$$ na całą trójke. A obecna ekipa skład gwarantuje mu puchary .

1

widzieliście to?

0

Dla kogoś kto bardzo wnika w wydarzenia po wyborach

Na sportowym kanale ESPN jest jakieś specjalnie wydanie

0

Czyli że będą wyniki sociedad 3- 4 Barca i Barca 2 - 0 madrid.

LOL

1

Widać uzależnia się już LEO od tego. Większośc koszykarzy tak ma.

0

Trump chwali Putina to chyba wystarczy? :)

Trump nie znosi uchodzców nienawidzi Mexykanów

Skutki nadmiaru $$$$ i władzy.

0

Spokój bo nadchodzi Sociedad i real piekielnie ważne mecze. A Luis wypocznie z Malaga.

0

Z tego co czytałem to Inter.

0

Tylko Atletico i Barca.

Valenci i Celty nie widze. Valencia spieła się na Barce i dalej "pędzą bimber"

Sevilla kto wie może jakiś remis.

2

Tymczasem Kross wylatuje na minimum miesiąc a może nawet nie zagrać do końca roku kalendarzowego.

Z tego co czytałem to Casemiro chyba jeszcze nie trenuje a Modric dopiero co wrócił a na wysokie obroty to on od razu nie wejdzie.

Tak więc derby Madrytu i klasyk bez Krossa. To jest kosmiczna strata dla realu

0




na koncu Laboga :)

20

Teraz w czwartek Argnetyna Brazylia

Piekielnie wazny mecz

3

Pewnie sprawdza terminarz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?