Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
real tylko w lidze nie wygral z atletico przez 10 stopkan 11 wygral . Wiec czas by Barca wygrala w San Sebastian.
Dodatkowo nie wiem ilu to pamieta. Atletico regularnie nas lało na Camp Nou a na Vicente remisy i także przegrane aż wreszcie przyszedl taki dzien taka niedziella że Barca wygrała na wyjeździe 0-6 . Barca wtedy z Atletico zrobiła to co real z atletico w sobote
0
Nie wiem czy co niektorzy wiedzą
Dzis odbyły się tesy wiedzy z Englisha w całej Polsce. Osoby w każdym wieku mogłby przyjeśc i się sprawdzić.
Ja od siebie dodam że nie znosze englisha z UK. A jak ktoś się tego właśnie uczy i potem planuje wyjazd do US/CA to się może zdziwić
O to jeden z ponad 1000 przykładów.
http://2.bp.blogspot.com/-ggu-BPLKcqw/VQHXuK8SQNI/AAAAAAAASKc/5TffeFfIfQE/s1600/american_vs._british_words.png
Pamiętam najbardziej to że jak będąc w samolocie podeszła do mnie osoba z grupy i pytała czemu stewardesa nie rozumiała jak się do niej mówi gdzie jest toaleta oj się uśmiałem no bo u nich nie ma czegoś takiego :D
0
he a w 08/09 mieli 14 pkt i do klasyku na bernabeu tylko 4 to się dopiero nazywała zapaśc :)
0
Po 3 pkty bez gadania bo i tak City ogra na wyjeżdzie druga Borussie i wtedy na Camp Nou ostatni mecz o 1 miejsce.
0
Leo ma coś podobnego co ja. Przezywa sytuacje z kadrą i klubem.
Ja jak oglądałem mecz Włochy Hiszpania na euro to na drugi dzień miałem takie problemy żołądkowe że musiałem wypić domowej roboty wodke zoładkowa a tego w sklepie nie kupisz i nie mylić z zołądkowką tzw winem to co piją menele. Miałem dzien do doopy.
U mnie pomaga zołądkówka + herbata miętowa + ranigast ale to trwa kilka godzin zanim kwasowośc w żołądku się ustabilizuje.
Tylko że Leo biega z piłką i to jest różnica . Jednak bardzo mnie interesuje co będzie po badaniach. Problemy żołądkowe da się naprawic tylko w 2 sposoby prywatna osobista dieta dedykowana tylko dla danego pacjena oraz wizyta i gastrologa ale to drugie na niektórych nie do przejścia.
0
Im więcej będziemy gadać o takich farmazonach to on tak będzie strzelać i się prężyć.
0
Mógł mieć nawet 4. W tej akcji co chyba Bale wrzucał i CR strzelił z głowki wystarczyły cm i piłka by przeszła całym obowem linie. Jednak technologia goal line jest tylko w studio Bein Sport Hiszpanie nie mają jej jeszcze.
Ogólnie jak dla mnie Atletico zagrali beznadziejny mecz. Zostały 2 kolejki LM ciekawe kto wyląduje na 2 miejscu bo ostatni mecz tj Bayern - Atletico tyle że sa 3 pkty przewagi.
0
W sobote real rozegra sparing ze Sportigniem o 16:15
Barca o 20:45 wyjazd z Sociedad.
0
Sergi Roberto Rafinha Denis Suarez zagrał w Celcie B tylko 15 meczy w City wcale od 2013 w Barcelonie B z 1 sezonem W sevili oraz Villareal.
Zgodze się z tym że drugiego Xaviego i Iniesty nie będzie tak powiedział nawet sam PEP.
Drugiego CR7 też nie będzie.
9
Atletico w tym sezonie nie stawia na Lige. Simeone wygrał już wszystko brakuje mu tylko LM. Dlatego to nie ich priorytet.
Jednak takie mecze jak plecy z Sevilla na wyjezdzie plecy z Sociedad na wyjezdzie i teraz duze plecy z realem u siebie jest dowodem iz Atletico jest gorsze niz w poprzednim sezonie. Ile to trwało 2 lata chyba jak Atletico przez 10 czy 11 meczy z rzedy albo wygrywało albo remisowało z realem.
0
mecz Sociedad i klasyk to 2 najważniejsze mecze teraz w sezonie
Wygrana z Celtikiem da nam tylko awans do 1/8 nie da nam 1 miejsce trzeba minimum zremisować meczyk z drugą Borrusia.
1
Mecz FAIL Savica bo to przez niego padły wszystkie gole Cra.
To trzeba mieć nierealnego pecha. Rykoszet na 0:1 od Savica.
Karny dla mnie symulka ale Savic
A to na 3:0 Bale doskonale podał bardzo mocno u nas takie podania często są przecinane. Savic nie przeciął i 3:0
Atletico zagrało może 10 minut cokolwiek w tym meczu.
Griezzman nie strzelił gola od 7 meczy.
CR7 jest razem z Leo i Suarezem pichichi la ligi
NEymar to ostatniego gola strzelił w lidze kiedy? 2 pazdziernika z karnego a z agry 24 wrzesnia ze Sportingiem. Czyli niemal 2 miesiące bez gola w lidze .
W LM 1 z Celtikiem i 1 z City. On musi częściej strzelać.
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15056364_1047858088673733_5007345172963772212_n.jpg?oh=a444d9bb047ff6116a2b08ac581b1b7d&oe=58B7A2DC
słynny rzut wolny LEo . Wtedy bronił Curtois który nawet się nie ruszył. Komentatorzy nie wiedzieli jak to wpadło.
LEO ma 24 gole przeciwko Atletico
ktoś wie ile Cr?
0
Licze że nie można zagrać 2 doskonałych meczów . Czy taki jak z Atletico 2:0
4
ja poczekam na copa del rey. Jeśli i tam nie wypali to już w ogóle nie odpali.
jednak 30 mln za takie coś co on tera pokazuje to jest....
0
Nie tylko pamiętasz 0:0 na Bernabeu ? Tam padło 36 strzałow celnych.
A na ich stadionie to ostatni mecz 2:1 asysta Adriano gol Leo .
Także czekają nas mecze na Calderon Bernabeu stadion Betisu i Malagi jako najtrudniejsze. Sociead już nie licze bo właśnie nadchodzi.
A co do samego Kameniego tak jak mówiłem jego najlepiej pokonać takimi strzałami jak dziś Carrasco . Rogal .
Poprzedni mecz z Malaga Vermallen dobitka chyba w 81 czy 86 minucie.
2
real leci za miesiac na klubowe mistrzostwa swiata chyba ostatnie w takim układzie w Japonii.
Następne 2 będą w Emiratach Arabskich . Więc nie będzie podrózy 14h.
Ten kto wygra LM 2017. Może mieć szanse na obrone bo w przyszłym roku nie ma żadnego turnieju tylko eliminacje.
W 2019 niby mają być już nowe 3 tyg rozgrywki klubowych mistrzów świata gdzie grało by więcej klubów i już nie jako wyłącznie zwycięsca LM.
0
Mówie tylko o tym strzale z Barazylią na 1:0 .Szybko wjechał i strzelił.
0
Nawet jeśli wygramy z Sociedad i klasyk to będzie -1 real ma sparing ze sportingiem.
Następnie mamy wyjazd do Osasuny i derby Barcelony
real ma za to depor i valencie. To być może będziemy mieć chwilowego lidera na czas jak real poleci do Japonii . Nie wiem kiedy będa rozgrywać zaległy mecz z valencia na wyjeździe.
Ta Valencia zatrzymała ich maraton 22 meczy bez porażek i remisów za czasów Carlo
0
Pierszy mecz z BVB Carlo i przegrał. PEP ani razu nie przegrał z BVB przez 3 lata. Wyjątek to pierwszy mecz superpucharu niemiec ale to był dopiero początek jak on tam się pojawił. Potem same wygrane.
Ten Renato to coś tam w ogóle gra?
1
Na obecną chwile to taki Coutinho i Xavi jest lepszy niż Dennis Gomez i Rafinha razem wzięci jeśli chodzi o kreaowanie i przegląd pola.
A co samego Cameniego jak go pokonać wystarczy zrobić to co zrobił Coutinho w meczu z Argentyną. Mocny strzał z ponad 16 . Są strzały które nawet bramkarz o wzroście 2 metrów by nie odbronił.
0
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/1/1/cristiano-ronaldo-dive--1479591764411.jpg?_ga=1.152565689.1030222100.1438987448
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/5/8/ricca-arda-penalty-1479581128185.jpg?_ga=1.154145592.1030222100.1438987448
ta fotka pierwsza pokazuje nurkowanie i karny
druga fotka Arda dostał w łep i bez reakcji.
Dodam że to wyżej na bernabeu regularnie jest gwizdane nawet poza polem karnym jako faul.
Tak czy inaczej real bez Casemiro Krossa Benzemy Ramosa Pepe czyli fundament wygrywa meczyk z Atletico.
9 pkt przewage to jest raczej koniec marzen o mistrzostwie dla Atleti jednak pamiętam że gdzieś czytałem iz w tym sezonie Simeone stawia głownie na LM.
W Copa Del Rey i tak będzie bronić Moya.
Niedziela 20:45 najgorsza godzina i najgorszy dzien Sociead
real tam zakończył zawody w pierwszej połowie już na początku.
Atletico tam przegrało i jest to drugi mecz z rzedu przegrany Atletico
Oblak w obu meczach wpuścił 5 goli
Pomyśleć że to Atletico ograło Bayern
1
Barca w kosza jest przeciętną ekipą. W składzie realu są zawodnicy z NBA i to więcej niż 2. Różnica jest taka że w NBA bywa że grasz 4 mecze w 5 dni . Co prawda z ostatnim sezonem to zostało zlikwidowane a tym sezonie mocno zredukowane. W eurolidze grasz 1 mecz na tydzień. Ot różnica.
Jednak skauci NBA szukają poszczególnych talentów właśnie w Eurolidzie.
najlepsze kluby w kosza to Turcy Grecy Rosjanie
Barca ma tylko 2 wygrane w Eurolidze . real 9 jednak ostatnie w 2015 a poprzednie w 1995. real 3/4 swoich pucharów ma z lat 60/70 tak jak w piłce w sumie :D
Jednak mam do Euroligi i ligi ACB takie same podejście jak do Serie A czyli żadne wcale ich nie oglądam. Tj Serie A w piłke wnikam ale bardzo niskie zaintresowanie a w kosza wcale tylko NBA.
5
99% tego portalu zna Morientesa nie jako piłkarza realu lecz z 2 meczu w lidze mistrzów gdy przyjechał na bernabeu jako przeciwnik i wsadził im 2 bomby.
To było podsumowanie rządów galacticos Pereza :)
0
Podoba mi się t o podsumowanie
klasa ponad światowa :)
0
Teges
Czy to jest portal PIsowców?
https://pl-pl.facebook.com/NieOgladamTVNOfficial/
o tyle dziwne że wszystko anty TVN jest regulanie usuwane. Wiadomo że TVN chroni swoje interesy i każde wyzwiska w strone typu walić TVN wiadomo że to manipularzy . TVP jest jeszcze gorsze. Jednak ciekawi mnie czemu klipy TVP nieznikają a wszystkie ośmieszenia masarkacje wszystko wplywa negatywnie na TVN z automatu znika.
2
Komentarz fanatyka Serie A dla którego La liga jest słaba :
Aguero i Higuain hamulcowymi? Jakoś wcześniejsi selekcjonerzy potrafili ich odpowiednio wkomponować. Po prostu obecny selekcjoner tego nie potrafi...i nie rób z Messiego jakiegoś bożka, bo nie ma nawet połowy bramek strzelonych przez najlepszego strzelca eliminacji CONMEBOL - Cavaniego.
cavani 9 spotkan messi 5 spotkan
1
To też jest rower?
http://www.hellawella.com/sites/hellawella.com/files/images/eats/WorldCupOfBeer/kross.jpg
1
Weżno a to po jakiemu? Krytkuje a sam wali faile.
0
Ciekawe jak to będzie wyglądać
Miesiąc bez Moraty . Gośc strzelił ile? 7 goli seryjnie jak wchodził zastępują Benzeme?
W ostatnim meczu na bernabeu gol w której to był 84 minucie jak się niemiłosiernie męczyli to walnął farfocla.
bez Kross ale za to z Modricem i chyba Jamese.
Nie wiadomo czy Griezzman zagra. Chociaż ostatnio nie strzela.