0

Gdyby on był młodszy



mielibyśmy kosmicznego pomocnika

oglądam futbol ponad 20 lat i nikt nigdy nie podawał plecami szyją czy klatka

1

Poza tym Luis Suarez ma 4 kartki a został meczyk Sevilla Malaga Sociedad nie wiem kiedy on ma sie wykartkować. Neymar ma tylko 3.

0

Jeśli Barca wygra z City to będzie mieć 8 pkt przewagi ale Gladbach gra też z Celticiem. Jeśli Gladbach wygra to wskoczy na 2 miejsce i będzie 6 pkt przewagi.

0

tutaj będzie do ściagniecia i obejrzenia

http://www.nbafullhd.com/category/replays-full-game/

0

to jest moj ulubiony meczyk Barcy z Sevilla

0

Halloween wg USA w NBA



oraz Japan

0

Jak strzelić gola Oblakowi pokazał Sandro. Gol ala Bale i Roberto Carlos.
Po tym jak widze co on gra to widać że w Barcelonie dla niego to za duże ciśnienie. nAwet jakby wrócił to by tak samo nie grał.

7

Trzeba jednak wygrać na wyjeżdzie z Sevilla i Sociedad

i liczyć na to że po przerwie reprezentacyjnej Atletico ogra bądź z remisuje z realem a potem klasyk bez Iniesty.

0

Barca z Sevilla musi wygrać bo inaczej z 2 pktów zrobi się 4 lub 5.A tak będziemy czekać na derby Madrytu w który Atletico mogłoby wygrać :D

0

Jak tu zrozumieć tą La lige.

W tamtym tyg Sevilla wyłączyła Atletico poza 1 niecelnym strzałem Griezmana. Przez to Atletico zanotowało pierwszą porażke

Wcześniej Sevilla omal nie straciła poktów z Leganes. Wymęczone zwycięstwo u siebie z Alaves.

A teraz dali sobie strzelić gola 2 z najgorszych drużyn w lidze Granada.



0

0

Gdyby Luis był Argentyńczykiem Leo miałby już wszystko. Mundial i 2x Copa .

4

Moje marzenie to Tebas Dimission.

3

Wasze komentarze to podsumowanie tego co się dzieje na ulicach

najlepiej 150kmh miastem i na czerwonym a na autostradzie po 250kmh

pozdrawiam wole rower.

2

0

To był 2 mecz o Super Puchar katalonii

Pierwszy wygrała Barca po karnych w 2014

w 2015 się nie odbył . Tak więc jest to rodzaj półofficjalnego meczu

0

Tutaj macie Puchar Katalonii zwycięsców

To jest puchar regionalny przecież

https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Catalunya

3

Szczególnie że graliśy pomoca z pierwszje ligi Arda Gomez i Suarez .

0

Turan zszedł i od razu regularne straty piłek.

0

Trzeba kupić nowego obrońce Mathieu to raczej jego ostatnie miesiące tutaj.

0

Caicedo zszedł

47

Co to ma wspólnego z opinią?

0

Powiem tylko tyle że poprzednim razem było 1:1 i skończyło się karnymi

0

Turan juz nie jest kontuzjowany bo pędził w piłką jak Alves a Suarez wszystko potem spiepszyl

0

Bo to jest mecz pół towarzyski

0

David Villa odszedł od Barcy strzelił nam gola na VC a potem i tak odpaliśmy z nimi w LM Villa zagrał w finale LM

teraz Munir strzelił nam gola

Sandro strzela w Maladze

A Paco na razie nic.

0

Teraz Paco kontuzjowany tez?

4

SUPER Turan kontuzja?

0

Nie znasz sie :D

1

Wiecie co wam powiem.

Jak w FIFIE zrobili wjazd FBI i troche poczyścili to przydało by się to samo w LFP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?