Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby on był młodszy
mielibyśmy kosmicznego pomocnika
oglądam futbol ponad 20 lat i nikt nigdy nie podawał plecami szyją czy klatka
1
Poza tym Luis Suarez ma 4 kartki a został meczyk Sevilla Malaga Sociedad nie wiem kiedy on ma sie wykartkować. Neymar ma tylko 3.
0
Jeśli Barca wygra z City to będzie mieć 8 pkt przewagi ale Gladbach gra też z Celticiem. Jeśli Gladbach wygra to wskoczy na 2 miejsce i będzie 6 pkt przewagi.
0
tutaj będzie do ściagniecia i obejrzenia
http://www.nbafullhd.com/category/replays-full-game/
0
to jest moj ulubiony meczyk Barcy z Sevilla
0
Halloween wg USA w NBA
oraz Japan
0
Jak strzelić gola Oblakowi pokazał Sandro. Gol ala Bale i Roberto Carlos.
Po tym jak widze co on gra to widać że w Barcelonie dla niego to za duże ciśnienie. nAwet jakby wrócił to by tak samo nie grał.
7
Trzeba jednak wygrać na wyjeżdzie z Sevilla i Sociedad
i liczyć na to że po przerwie reprezentacyjnej Atletico ogra bądź z remisuje z realem a potem klasyk bez Iniesty.
0
Barca z Sevilla musi wygrać bo inaczej z 2 pktów zrobi się 4 lub 5.A tak będziemy czekać na derby Madrytu w który Atletico mogłoby wygrać :D
0
Jak tu zrozumieć tą La lige.
W tamtym tyg Sevilla wyłączyła Atletico poza 1 niecelnym strzałem Griezmana. Przez to Atletico zanotowało pierwszą porażke
Wcześniej Sevilla omal nie straciła poktów z Leganes. Wymęczone zwycięstwo u siebie z Alaves.
A teraz dali sobie strzelić gola 2 z najgorszych drużyn w lidze Granada.
0
http://sport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/to-wygladalo-jak-kregle-barcelona-urazona-idzie-na-wojne,687455.html#autoplay
jak na tvn24 to wylądowało to jest głośno
0
Gdyby Luis był Argentyńczykiem Leo miałby już wszystko. Mundial i 2x Copa .
4
Moje marzenie to Tebas Dimission.
3
Wasze komentarze to podsumowanie tego co się dzieje na ulicach
najlepiej 150kmh miastem i na czerwonym a na autostradzie po 250kmh
pozdrawiam wole rower.
2
0
To był 2 mecz o Super Puchar katalonii
Pierwszy wygrała Barca po karnych w 2014
w 2015 się nie odbył . Tak więc jest to rodzaj półofficjalnego meczu
0
Tutaj macie Puchar Katalonii zwycięsców
To jest puchar regionalny przecież
https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Catalunya
3
Szczególnie że graliśy pomoca z pierwszje ligi Arda Gomez i Suarez .
0
Turan zszedł i od razu regularne straty piłek.
0
Trzeba kupić nowego obrońce Mathieu to raczej jego ostatnie miesiące tutaj.
0
Caicedo zszedł
47
Co to ma wspólnego z opinią?
0
Powiem tylko tyle że poprzednim razem było 1:1 i skończyło się karnymi
0
Turan juz nie jest kontuzjowany bo pędził w piłką jak Alves a Suarez wszystko potem spiepszyl
0
Bo to jest mecz pół towarzyski
0
David Villa odszedł od Barcy strzelił nam gola na VC a potem i tak odpaliśmy z nimi w LM Villa zagrał w finale LM
teraz Munir strzelił nam gola
Sandro strzela w Maladze
A Paco na razie nic.
0
Teraz Paco kontuzjowany tez?
4
SUPER Turan kontuzja?
0
Nie znasz sie :D
1
Wiecie co wam powiem.
Jak w FIFIE zrobili wjazd FBI i troche poczyścili to przydało by się to samo w LFP.