Wojciech6
Dołączył/a: październik 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gość jest młody szybciej się uraz wylecz niż zawodnikowi który ma 28-31 lat . No ale jednak 6 miesiecy to jest minimum.
1
Ja tam wole jak on gra.Bo zawsze o 1 zółtko wiecej.
0
Ciekawe kiedy Iniesta powie to samo. Teraz widać większośc pilkarzy realu w kadrze carvajal ramos morata nacho . W 2018 jak Pique odejdzie zostanie Sergi Roberto Busi Alba i Iniesta.
0
Tak jak Inzaghi w Milanie ile ten goli nastrzelał w 90+ minucie.
W ten sposób Leo będzie dużo dłużej grał na tym poziomie co teraz.
0
Będzie rotacja każdy to z nas wie. W Atletico jest tak samo w realu jest tak samo. mats nie będzie grać we wszystkich rozgrywkach.
Ja tylko czekam na Sociedad Valencie Seville i klasyk. To są najważniejsze mecze Matsa.
0
Wiesz ile takich **** jest . Nie wiem czy niektrórzy w ogóle wiedza jak się na rondo wjeżdza.
0
Brak opcji edytuj = nie poprawie literówek . Tyle
Ale xyweczke to ty masz fest
0
Były 2 oba były już w TV ale nie Polskiej. Jest także film o Barcelonie był krótko w Polsacie PPV a teraz przenieśli do IPLI. U nas większa Marke ma real .
1
Od miesiecy zapominam o tym aż wreszcie nie zapomniałem
to jest ode mnie dla tych wszystkich którzy zdają prawa jazdy lub będą zdawać albo już zdali i nie mają samochodu lub będa mieć lub jeżdzą auto rodziny.
Co was czeka. Od razu mówie że to czego się uczyliście wykorzystacie w 10%. Połowa to takie same bzdury jak w szkole czyli nauka o tym że Kolumb odkrył ameryke co jest bzdruą no ale wiadomo.
Sam mam prawko auto też ale nie jeżdze. W Polsce jest recydywa totalna. Połowa kierowców powinna stracić prawko. Sam jechałem to miałem taką scene że podczas wjeżdżania na rondo nagle z lewej wjechał mi freak który wjeżdzal ze speedem 100kmh a w mieście mamy ograniczenie do 50kmh .
Pomijam wymuszenia przejazd na czerwonym. OStatnio się dowiedziałem że na prawku młodzi się uczą o silnikach brawo kolejne bzdury mega zbędne. To nie te czasy już. No ale cóż jak urzędasy to komuniści. Ja nigdy nie zapomne gdy jak jeszcze jeżdziłem L to miałem nauczyciela znajomego w porzo gośc. No i jedziemy jest gdzieś godzina nie wiem 18 a za nami z tyłu gość jest i trąbi to mnie kursant po prosił o zatrzymanie to się zatrzymałem ten wysiadł i tak z pyskiem to tego z tyłu tak go ustawił że ten gdzieś potem z niknał a ja miałem taka bekde że razem z kursantem potem się brechtaliśmy do końca trasy aż po sam dom a słów jakich on używał to już w ogóle ala Czarek pazura.
Pozdrawiam tych co są trakcie zdawania. Ja mam zero przyjemności zero radości z jazdy samochodem wszystko przez Polską recydywe na ulicach. Wole rower.
1
Leo Messi podpisze przedłużenie z Barca ale pod warunkiem że będzie w niej opcja że wróci do Newells.
http://www.goal.com/en-gb/news/3277/la-liga/2016/10/08/28286422/rumours-messi-wants-release-clause-in-new-barcelona-deal
0
Jońca nie nadaje się do komentowania meczy tylko do skrótów to raz a dwa
http://weszlo.com/2010/06/28/jacek-jonca-troche-nie-nadaza/
https://pl.wikiquote.org/wiki/Jacek_Jo%C5%84ca
0
Dania grała do 10 minuty . Jedyny minus który się prędko nie zmieni to to że nadal nie gramy pressingiem. Stoja i się patrzą.
A w TNV24 studio z goścmi zawsze jest takie po meczu oczywiście Laboga oczywiście musial pośmierdzieć anty Barcelona mówiąc iż nie chcemy grać jak Barcelona nie chcemy mieć posiadania piłki chcemy kontrataktować.
1
MOże to że Dania nie jest na 203 miejscu rankingu na 209 istniejących.
0
RAI 1 będzie transmitować ten mecz. Może być kodowany ale nie musi.
4
No widzisz a ja rozumiem wszystko.
A potem się dziwią że polska jezyk trudna. Trzeba umieć rozumieć :)
0
Zapewne polecą memy w tej sprawie.
Ile goli Lewy strzelil San Marino czy Gibraltatowi.
Swoja droga Lewy bez goli od 3 meczy ligowych + 1 LM
Krychowiak nie gra
Tylko Milik w rytmnie meczowym
0
Tak ale po tej absencji kolejny meczyk to Argentyna . Nie było transmisji na Eleven Argnetyny.
Nie wiem o której będzie ten mecz ale Argentyna musi to wygrać. Bo przecież czekają ich wyjazdowe mecze z Uru Chile itd.
9
Pique Umtiti Digne Roberto. Ja jestem spokojny.
1
Szkoda że Barcelona nie ma takieij drogi do finału ligi Mistrzów. A Leo nigdy nie będzie mieć takich przeciwników do mundialu 2018 nawet.
1
Po 20 latach mamy sequel Dnia Niepodległości
http://www.imdb.com/title/tt1628841/ macie zwiastun.
Sporo komentarzy osób iż po 30 minutach wychodzili z kina.
Po zobaczeniu zawiastunu widać co nasz czeka w kinie z USA teraźniejszym i przyszłym. Widać że jedno wielkie G.Zostały 2 kategorie albo Sci Fi albo zabili go i uciekł. Teraz se myśle co mają oglądac właściciele telewizorów 4k. Takie dno?
Ja sobie pójde na ten film http://www.imdb.com/title/tt1293847/
Zagra tutaj Neymar Donnie Yen Tonny Jaa i taka jedna z Indii.
owszem film kierowany dla widza poniżej 20 roku życia ale teraz takie dno serwują w kinie dla $$$$$
0
Jak każdy inny umcyk umcyk . Włacz sobie radio czwórke o 00 w piątek do 2 rano i to samo w sobote . Takiej muzy masz tam tony.Niektóre utwory trwają po 25 minut.
0
Swoją droga myślałem że ten Bauza gośc który zagrał ponad 400 meczy w reprze coś poustawia w tej drużynie ale jak widać jest coraz gorzej.
Do czasu aż trener ala Simeone tam sie nie pojawi . Oni znowu nie wygrają finału jak dojdą.
Mogł zostać ten co był na mundialu jednak.
A Mascherano to jest dramat ostatnio.
0
Po wczorajszych meczach powiem tak
Costa jest zbędnym puzzlem reprezentacji. Zupełnie nie pasuje do systemy gry. Grać to sobie onmoże w tej Chelsea bo tam pasuje.
Masherano nie może grać jako pomocnik tylko jako obrońca. Jednak będzie przegrywać każdą piłke w powiietrzu bo jest taki wysoski.
4
Ramos zaowodnik bez którego real nie wygrał by niczego w ciągu ostatnich 2 lat. Taka prawda. Ale co mecz to kartka.
1
Wiesz ktoś tu już mówił że wystarczyłby do składu dodac recydywe czyli Kasmirskiego + Godina i w zestawie z Pique i Umtimi mamy lepszych obrońców niż nawet Atletico tyle że tam głownie bronią a nie strzelają. Przecież z z Barca oni nic nie pokazali i tylko szczęście dla nich że Mascherano się wyłozył.
3
Mathieu z Pique nie działało ani razu to Lucho nadal stawiał na ten zestaw.
Mascherano regularnie przegrywa każdą piłke podczas głowek za to robi swoje przed 16.
Deportivo 2 razy zresmiwało na Camp Nou. Najpierw w sezonie gdzie był tryplet ale to była ostatnia kolejnka G warta pachniało ustawa. Natomiast w nastepnym seznie ponownie ze stanu 2:0 na 2:2
Wg mnie to będzie kluczowy miesiąc . Depor Sevilla Valencia i 2x City.
Sevilla Atletico
derby Madrytu.
Gdyby nie było FAILA z Ter Stegenem i ten gol w plecy mecz mogłby się skończyć 3:3 lub 4:3 dla nas nie było by tej całek szopki byli byśmy liderem juz teraz.
Umtiti z Pique na Depor to jest już oficjalne.
Warto też dodać że po zejściu Rakiety i wejściu Turana obraz gry się zmienił in plus. Jednak Rakieta powinna zacząc strzelac częściej z daleka .
0
Rodzice są z Wybrzeza Kosci on sam urodził się w Szkocji
Ciekawe która repre wybierze.
Gra jak Neymar i widać u niego przegląd pola jak Xavi.
0
http://www.tvn24.pl/czarny-poniedzialek-strajk-kobiet-przeciwko-zakazowi-aborcji,680941,s.html#autoplay
0
Leo jest naszym obenie kratywnym pomocnikiem. Robi za Xaviego i to mi się nie podba. real ma Modrica Juve Pjanica a my tylko LEO . Z 5 pomocników żaden nie jest kreatywny.
0
To był mecz towarzyski pre season. Ja ten mecz oglądałem pamiętam bo wracałem z meczu także towarzyskiego ze stadionu i wróciłem dokładnie na start meczu