0

Jaki bełkot. Widać że byłeś ale chyba drogą internetową.
Jedyna przewaga to kultura i zachowanie. Tam buractwa nie ma.Kązdy ci powie dzień dobry w windzie . Czy na dworze jak spotkasz jakąs osobe któa sobie biega.
Żywność. Tam się idzie za 12$ dajesz i żresz co chcesz a potem chodzą grubasy po 145kg.
Co do sportowców wiekszośc jedzie na środkach. Porównaj sobie takich posrtowców jak Dirk Nowitzki czy Kristaps Porzingis do jakiegokolwiek czarnego typu Lberon Wade itp . Zobacz na jakich sterydach oni jadą.
Co do sportu bo maja kase a reklamy w ich TV to 95% sport . W reklamach występują sportowcy głownie. Reszta to samochody TV i wojsko.

1

To jest suchar. Europejczycy o Azji wiedzą tyle co w USA o piłce nożnej.

To tak jakby powiedzieć . Jak nazywa się samotny Japończyk - LG.
i tyle.

5



właśnie dlatego ciesze się i to bardzo że nie jestem urodzony w USA lub tam nie mieszkam. Byłem i powiem jedno LIPA przereklamowane tam jest wszystko . Ewentualnie kilka miast mi się podobało. Onie nie znają w ogole futbolu ich Soccera jak to nazwali. Mają reprezentacje USA ale to tyle. A za to ja nie lubie ich NFL i NHL. Tego drugiego nabardziej nie lubie. A w basebol to jak wiele Amerykanów mówi w Japonii grają lepiej .

0



niezłe a te przegrane w finałach przyominają historie Lebrona. 2 finały przegrane aż w końcu wygrał. No i ten z Cavs . Ciekawe może Leo napisze podobną historie kto wie

1

Ludzie voodo.Więcej mówić nie bedę. Zresztą wystarczy odpalić teledysk Prodigy i tak już troche tego jest.

0

Wszystkiemu winne są osoby od ITI. Najpierw zniszczyli Canal+ zobaczyć można że wszystkie nowości są teraz w HBO.
Dodatkowo za rok chyba a raczej na pewno rozpocznie się przetarg na LM. Pytanie za jaki $$$$ Nc+ ma konkurować w walce o LM. Czy Polsat będzie walczyć coś tam słyszałem że coś Kowalczyk przebąkiwał tyle że Polsat nie ma tylu kanalów sportowych mają Polsat SPort i Extra w HD i to tyle. Oczywiście mogą także puszczać mecze na Polsat HD głownym ale śmiem twierdzić iż moga ponownie zapodać to co było na Euro czyli Polsat Sport 2 i 3. Oczywiście to w wypadku gdyby to tam wylądowała Liga Mistrzów. Pamiętam słowa Borka który twirdził iż Canal+ nie umie pokazywac LM. Ja tylko nie lubie kilku komentatorów z Canal+ np Twarowskiego i Rudzkiego.

Canal+ idzie teorią iż wola mnieć Janusza co płaci 100zł i więcej niż Kowalskiego co chce taniej. A 14000 abonentów to jest ~1.3 mln miesięcznie to jest ogromna strata. Rocznie tutaj masz kilkanaście milionów a trzeba płacić za umowy za prawa za wyjanem transponderów a hotbird jest drogi .

0

Już Angielskie gazetki sieją ferment

http://www.independent.co.uk/sport/football/transfers/manchester-united-news-gareth-bale-could-leave-real-madrid-after-broken-promises-from-florentino-a7327576.html

Z tego co pamiętam Bale ma mieć kontrakt do 2021? + klauzula 500 mln euro.

0

To już lepiej wziać pakiet Start+ z Canal+ i Eleven gdzie to drugie jest za free na rok dla każdego nowego abonenta. A potem sam zdecydujesz co dalej.

http://media2.pl/media/135505-Kanaly-Eleven-za-darmo-przez-rok-z-Canalplus-w-nowych-promocjach-ncplus.html

radzej jednak podchodzić do tego wszystkiego spokojnie i z wielkim dystansem.
W NC+ jest czerwono bo tracą abonentów. Masowe rezygnacje . Zostaje tam co 10 osoba. Dla Francuzów to teraz my Polacy nabijamy im pieniążki jesteśmy jedyną drogą dochodzu do tego doszło w Canal+ group.

7

Miałem o tym pisać wcześniej ale notorycznie zapominałem
Perez poczuł się zdradzony przez Raula z wiadomego powodu. Od niedawna promotorem realu w USA jest David Beckham. Tak właśnie Perez potraktował swoją legende klubu. David Beckham zagrał raptem niecałe 5 lat w klubie. 119 spotjań. Kilka kontuzji.

0

Może i to za wcześnie ale premiery nie zawsze czekają na święta. Ktoś kto chce sobie kupić tani telewizor 4k z panenem 100/120hz czyli płynny obraz dla sportu i ceni sobie Samsung [ ja do tych osób nie należe i reklamy nie robie mam swoją marke] to Samsung właśnie wypuścił serie TV w kilku rozmiarach.
Zadowoleni mogą być ci co chcą oglądać Eleven bo Samsung zawiera taką aplikacje oraz jest Netflix który wystartował 21 września i podał cennik filmów oraz seriali.

A tutaj cennik TV Samsung:
Samsung UE49KS7000 4 899zł / UE55KS7000 5 499zł / UE60KS7000 6 999zł / UE65KS7000 8 499zł
Źródło: https://hdtvpolska.com/samsung-ks7000-ue55ks7000-test-najtanszy-suhd-ultra-hd-premium/

Nie wiem czy wszystkie rozmiary mają 100hz ale ważne jest by tv posiadał taką matryce w przeciwnym razie oglądanie meczy będzie irytować trybem skokowym.

0

Wole Rafinhe. Poza tym nie lubiłem tylko 2 piłkarzy w Barcelonie ten drugi to właśnie Thiago a ten pierwszy to Deu.

0

Augusto Fernanez z Atletico Madrid ma raczej sezon z głowy już
A JM Gimenez miesiąc przerwy

Ciekawe czy ten drugi zagra chociaż w derbach Madrytu.

1

W realu to samo. Bale stale szuka CRa a jak CRa nie było to Bale grał to co w Tottenhamie.

2

De Buyne miesiac w plecy nie zagra z Barca pierwszego meczu.
Nie będzie to jednak miało wpływu na gre.

Tak jak mówiłem po 7 meczach mamy ustaloną pierwsza 4 wielkich klubów
Barca real Atletico i Villareal a Sevilla standard 5 miejsce tam gdzie ich poziom.Szkoda troche że klub który wygrał tyle razy lige Europejską prawie w ogóle nie wchodzi wyżej niż 5 miejsce.

0

Zrobli zlepek nagrań z poprzedniego sezonu bo tym zagrałw jednym meczu i nic nie pokazała reszta to mecze towarzyskie.

U Lucho jak podpadniesz to koniec.

1

Taki sarkazm.

gdy Barca wygrywała drugi tryple real nie wygrał żadnego wyjazdowego meczu z drużynami z Andaluzji. Remis 2:2 z Malaga 1:1 chyba z Betisem. Nie wiem czy także nie remis z Sevilla czy przegrana .

Teraz z zółtyi drużynami remis z Villarealem chociaż to Villareal zmarnował wszsytkie szasne na wygraną. Remis z Las Palmas i na wtorek BVB.

0

Do grania czy do pracy?

0

Ten kto posługuje się angielskim bardzo biegle może sięgać po ksiązke Mou. Jest tam podane iż Perez chciał powrotnie Mou jako trenera realu głownie po to by pozbyć się jak to Perez powiedział "gównianych piłkarzy" Ci gówniani piłkarze to PEPE Marcelo i nie będę mówił kto następny bo się zdziwicie dodam że to nie jest CR. Rozwalił by całkowicie kadre w Hiszpani gdyby do tego doszło aklasyki były jeszcze bardziej brutalne. Gnoił także Zidana twierdził iz Zidane zrobił jedno wielkie G z realem castilla itd itd. Nie będe więcej cytował a jest na prawde sporo opisane.

0

No przecież tak samo kilku zawodników sprzedali jak Sevilla.

A zobacz Bilbao zaczeli od 2 porażek i zobacz gdzie są teraz w tabeli

1

sędziowanie w Hiszpanii jest takie jak poziom naszej ligi . Krótko i na temat.

0

Razem z Balem to najlepsi zawodnicy na świecie do kontr i do gry powietrznej głowa. Unas tak robi tylko Luis . Za rzadko Riakitic. No i nikt nie posyła takich bomb jak CR jak Bale u nas także rzadko Rakitic i tego nie lubie . Bo możesz grać dno mulaste a w takiej 88 minucie posyłasz taką petarte i nawet po rykoszecie czy od słupka coś zawsze wejdzie.

1

Z rytmu nie wybije. Grają inaczej. Widziałeś mecz widziałeś przez kogo szły piłki. Śmiem twierdzić że nadal będa grać grać aż do meczu z Depor lub City.
A i owszem masz dobry punkt widzenia. Nit nie zna taktyki i sposoby gry Barcy bez Leosia nawet madridistas. Co prawda przeciwnycy nie są mocni ale jest okazja.

za miesiąc start copa del rey tak prafrazując

1

Zobacz jaką Barta miał konkurencje w Barcelonie

zobacz co z Bartrą zrobił Bale w finale copa del rey. Tak obronńca nie powinien się zachowywać puścić gościa od tak powinien bo co najmniej skasować wjazdem na żółtko a tenpo prostu go puścił a Bale wjechał sobie w 11 jak w masło . W ogóle cała obrona zachowała się ala LEGIA w tej akcji. Bale niczym CR.
Pomijam iż nie raz zaraz po wejściu Barty traciliśmy gole.

w BVB gra bez żadnej presji bo nie ma konkurencji.

To że dany zawodnik gdzieś wymiata nie znaczy że z dnia na dzień ogarnie filozofie. Luis Suarez 4 miesiące ogarniał styl Barcy i zobacz kim się dla nas stał

0

Jak przeciwnik nie stawia oporu nie wykonuje żadnego pressingu to jest piąteczka.

Teraz za tydzień nowa Celta. Kilku kluczowych zawodników opuściło Vigo i już nie jest różowo. A potem 2 tyg przerwy na repre i Depor Na Camp Nou

0

Szybko zamponną o Danim Alvesie jak on posyła asysty za asystami.
Ciekawe czy zagra w klasyku.

0

No co no jest legendą jak to powiedział Cwiąkała. 8 meczy w Barcelonie 8 pucharów. :D legend

1

Gdyby Mascherano się wtedy nie wykoleił przy golu Angela Correi już byłby lider.

0

Taki sarkazm zapewne było a jak nie to tutaj dodam
W momencie gdy Douglas wszedł to strzelili 3 gole w 15 minut.
Douglasowi raz udało się też zatrzymać Neymara.

0

Chcialbym oglądać takie reklamy w TV a nie to szambo co teraz jest. Leki na erekcje na sranie na zgage same leki kurna.

1

Lepiej sprawdz gdzie leża wysypy Iberyjskie a potem zobacz jaki kraj reprezentują obaj piłkarze.

jak już coś to IberoAmerykańskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?