3

To jest skutek naszych wspaniałych pomocników.

0

Możemy w ogóle jej nie przełamać może w 2021

1

Pique w wywiadzie podsumował gdzie się znajdujemy

Zgadzam się z nim

Na chwile obecną nie mamy pomocy

Iniesta nosem wciąga cała naszą pomoc czyli Gomeza Rakitica Suareza Turana razem wziętych.

0

tryplet wygrał w sezonie w którym był Xavi i Iniesta. A teraz nie ma żadnego

0

Swoją drogą jestem ciekaw kiedy zobaczymy chociaż raz tego Koreańczyka

http://a.espncdn.com/combiner/i/?img=/photo/2015/0712/fc_Lee-Seung-woo-with-Messi_an_1296x729.jpg&w=738&site=espnfc

0

Dlatego czekam na copa del rey i 2 mecz z Herculesem bo to może być jedna z ostatnich szans dla paco bo po Herculesie zapewne będą już drużyuny z pierwszej ligi.

Sandro grał gdy Leo był konutzjowany przez ponad 2 miesiące + copa del Rey. Śmiem twirerdzić i przytłaczał go poziom i presja że gra w Barcelonie.
Munir dalej gra to co grał w Barcelonie ale w Valencii.

Jestem ciekaw czy Munir wróci. Bo jest wypożyczony.

0

Kolejny ktory nic nie rozumie bo za duzo książek się naczytał :)

0

Oglądałem powtórke meczu z sezonu 05/06 wtedy było 0-2.
Larrson i Eto. Jednak mieli fure szczęścia że w ogóle wygrali. Ja nie wiem oni jakoś umieją z nami grać u siebie bo na Camp Nou to zbierają regularne baty.

0

Poszlo ile 18mln euro na Vidala tak?
Nie gra

Poszlo 30 mln? Na Paco i wiadomo jak gra.

A tymczasem w studio Canal+ El dia del futbol usmiali się z Barcy
Sandro posłał bombe ala CR w meczu z Depor i strzelił gola
Munir w przegranym meczu także strzelił.



Ten Cop ze Sportungu tuż przed karnym trzymał się za puls taki był obsrany przed karniakiem. A potem kłamał przed kamerami że nie był zdenerwowany,

14

Za to są zawodnicy którzy dostali 3 zółte kartki i grali dalej.

0

Torres i Luis Felipe nie zagrają w tej kolejce
do realu wraca PEPE i Casemiro.
Ramos z 4 zółtkami na Sporting ale i tak nie dostanie 5. A nawet jakby dostał to i tak mu anulują.
Zresztą Sporting to dla nich sparing.

1

Tu też możesz opłacić i na TV oglądasz

http://www.tntv.pl/oferta/pakiet-sportowy

0

Ten urząd i ci ludzie byli by na bezrobociu gdyby nie La Liga :) bo taka prawda że z tej ligi są tony zysku.

2

wg Marca Bale grozi operacja kostki. Na obecną chwile duże prawdopodobieństwo że nie zagra za tydzień w klasyku.

Jak więc stoją ich szanse na 1 miejsce?
BVB ograła Bayern
Wiemy jak gra BVB oni są jak fast and furious.
Bale powoduje dużo większe zagrożenie od CRa a razem doskonale wykańczają kontry.

2

Zapewne będzie ponownie Juve - Bayern

będzie City - real
dadzą Arsenal Atletico coś w tych układach

0

Leo chyba nie zagra z druga Borussia. Będzie Luis Paco i Arda.

2

Już gościa lubie :D

0

Tyle że oni to zrobili na naszym terenie.

W pierwszej połowie a w zasadzie pierwsze 15 minut mogło się skończyć masakrą realu. Wszystko marnowali . Luis Ney abostulinie. Dopiero w drugiej połowie gdy Pique strzelił na 1:0 Lucho kazał się wycofac i wycofali się tak że przegrali . A potem dramat z przewagi 12pkt zero.
Dlatego ten mecz licząc z Sociedad będzie absotulinie kluczowy

6

Nie jest dobrze.

Na Marca podali że Zidane zalicza właśnie najlepszy start odkąd przejął ekipe. Podali coś nad czym się niezastanawiałem.
Przegrał tylko 1 mecz z Wolfsburgiem na wyjeżdzie. Pozostałe mecze to tylko wygrane i tam raptem kilka remisów . M innymi z BVB.

Ograł Barce na camp nou ograł Atletico na Calderon. Carlo ani tego ani tego.

http://www.marca.com/futbol/real-madrid/2016/11/21/5832224e468aebdc2a8b461f.html

nawet Del Bosque który wygrał 2 LM był gorszy.

real ograł Atletico bez Ramosa Pepe Krossa Casemiro Benzemy.

Owszem prawda jest że bez Marcelo tracą najwięcej pomijam Modrica a widoczne to było w meczu z legia.Nie ma kto tam piłek posyłać.

Ale oni to zrobili z Atletio na ich stadionie.

Także klasyk będzie już z Ramosem i Modriciem.
Jeśli przegramy to będzie się działo na prawde oni dostaną mega kopa a u nas będzie lipa. Remis nic nam nie daje. Śmiem twierdzić iż Sociedad i klasyk to kuliminacja .

Powiedzieli w studio Eleven że jeśli się ma 9 pkt w plecy [Atletico] w ciągu ostatnich 10 lat nikt nie wygrał mistrza z taką różnicą.

Z Atletico gramy 26 lutego.



0

Jego walki zawsze takie były. On to samo zrobił z Big Show. Orton to prawie z nim nie walczył. WWE nie za bardzo przepada za Goldbergiem bo gość ma za krótkie walki. WWE woli głaskanie i udawanie CENY którego nie lubie.

0

Zobaczymy klasyk ten mecz będzie decydujący dla obu ekip. Bez 2 zdań.

1

Ja

0

Czemu ja widze że Adidas naciska na Leo z tym 100 mln euro + Manchester?

Z kim on tam ma grać? Z Ibra i Rooneyem?

0

W obecnym futbolu zasada jest taka nie masz kreatora nie wygrasz.
Leo musi zapier*** w Argnetynie bo inaczej nie wyjdą w grupy

real ma Krossa Modrica Isco. My mamy raptem Inieste. Chociaż ostatnio widze że Mascherano posyła też piłki ale za mocne . A Rakitic powinien robić to co zrobił z Atletico .

Nasza obrona to Umtiti Pique Alba Mascherano lub Sergi Roberto. Sergi na klasyk chyba.

0

Bez Iniesty też. Na Barca Noticias już podali iż obecne transfery niczego nie wniosły jeśli chodzi o gole.

Wybory Lucho ta są faile. Gomes Suarez na razie słabo. Turan i Rafinia powinni grać częściej.

Paco będzie mieć egazmin za tydzien w Copa Del Rey.

0

a co Bayern był gorszy czy Atletico z poprzedniego sezonu?
Toż to ta sama półka poziom przeciwnika.

0

Tutaj jest lista produktów ktore są sztucznie przetworzone

http://www.akademiawitalnosci.pl/nestle-juz-podziekujemy/#more-1188


Mi zostały tylko płatki śniadaniowe bo jem regularnie i jak mi się skończą to losowo albo sobie kupuje albo jak rodzinka jedzie na większe zakupu to ma taniej. Niestety kupili mi to samo no ale cóż trzeba zjeść paczke i szukać czegoś innego.

0

Fajnie że zapomniałem o tym programie El Dia Despues :(

1

Jestem ciekaw co będziecie mówić jak Neymar załatwi czy to meczyk z Sociedad czy klasyk.

1

Nie ma takiego piłkarza drugiego który nie lubi wychodzić gdzieś po meczu lub kiedy mecz jest w sobote a poźniej w tyg przerwa. On woli być z rodziną wyciszony i trenowac. Tylko CR też tak robi że po meczu wraca do domu i od razu odnawianie masaże krioterapia itd itd. Obaj mają własne boiska bramki i trenują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?