0

oraz na byłą Pani dokrot z Chelsea

16

Zauważyliście jedną rzecz. Gdy Leo zalicza jakiś mini rajd albo minie 3-4 i pośle piłke i minie minimalnie słupek to się śmieje sam z siebie a CR chyba nie musze kończyć.

1

Nom ale ja ci powiem tak kiedyś jak miałem 16 lat spotkałem gościa który miał 14 a myślałem że to ojciec jakiegoś syna bo wyglądał na 35 :D

Geny.

0

Ta a ile osób z tego serwisu w ogóle widziało go jak grał . :D

Jak kiedyś zdałem na pewnej lekcji sprawdzian ustny jak mi kolo rzucił hasło bramkarz Bayernu. Udałem głupiego przez chwile milczałem a babka wiadomo starsza to nie znała sportu i zaliczyłem 4 :D

LOL

1

Jak dla mnie czasami MSN przekombinowuje z tym szukaniem siebie samym a czasami warto pierdzielnąć

7

Jako jeden z 2 rozumie styl Barcy wespół z Rafiną.
Nikt nic nie mówie o wejściu Gomeza. Zrobił swoje w kilka minut.
Odpowiada mi jako osoba nie narzeka spokojny typ. Jak ogarnie styl Barcy będzie idealny jako zmiennik bo pierwsza 11 to na razie Iniesta bo jest najlepszy

0

Za mocno strzelił. Tyle

0

Neuer Oblak Keylor też wpuszczają farfocle i to więcej niż w poprzednim sezonie.

0

Ta a gdzie Vicente Calderon i Bernabeu? jest jeszcze stadion Betisu Espanyolu i Las Palmas by wywieżć po 3pkt z każdego najlepiej

0

Totti ma 40 lat i coś tam jeszcze pyta więc LEo spokojnie do 36 pociągnie wszystko zalezy od drużyny a nie od LEO. Jak nie będzie Iniesty zaczniemy się martwić. Pomoc jest też ważna Busi ma 29 lepszy nie będzie ale jemu wystarczy by wrócił do formy.

1

Dzieki niemy padł gol na 1 1. Wszyscy go krytykujecie jak Pedro a ja nie. Gola strzelić nie musisz ważne że drużyna wygrywa.

1

A niby czemu dostał przydomek Miernosławski? Bo jest kibicem realu.

Niby czemu Labo dostał robote na meczu Legi a nie Orłowski? Bo kibic realu itd itd.

Zresztą Mirosławski to nie jedynak Gazda też kibic realu

1

jestem Qwa jego Mac szczęśliwy. Wynik mółbyć nawet typu 4-2

Po takim meczu można się uspokoić.

Luis się wykartkował. A po przerwie na repry derby madrytu .

0

Z Sevilla warto by było wygrać remis nas nie urządza.

Po przerwie reprezentacyjnej będa derby madrytu licze iż real zapłaci rachunek za Sociedad .A mamy nie fajny terminarz. Po Sevilli

Malaga już nie ta co sprzed sesonu kilku piłkarzy odeszło potem Sociedad i potem Celtic i klasyk

4

Wg jednego ze źródel LEo chce grać w ekipie która gwarantuje tytułu i chce być szczęśliwy

A co na tej fotce widzisz

https://i.ytimg.com/vi/FEMS-d88kPY/maxresdefault.jpg

1

Nie jestem typem od hejtowania ale oglądam mecze GSW patrze na Heat na Spurs patrze też na Boston ja chce wiedzieć jak grają kluby które są po totalnej przebudowie czyli Heat oraz OKC ale patrze też na kluby które przez niektórych już są wymieniane wśród tych ktróre mają zagrać w finałach wschodu i zachodu.


Curry rozgrywa asystuje ma bardzo dobry przegląd pola oraz doskonałą kontrole nad piłką ala AI jednak ma też minusy. Jak na kogoś kto ma ponad 190cm słabo skacze nie ma żadnego zagrania z repertuaru ala Dwane Wade James Harden czy KD czyli typowy strzał z odskoku. Ja rozmiawiam z kilkoma rodowitymi Amerykanami i oni się śmieją iż Curry ma u Kerra jakiś rodzaj umunitteu od napierdzielania trójek i nie ma jaj czy posadzić go na ławce jak ktoś ma 0/10 na cały mecz. A z ławki nie da nikogo .

W Chicago w czasach gdy mieli 72-10 następnym sezon mieli 69-13. Ale widać jak negatywnie ma na nich wpływ brak Festusa Azeliego i Boguta. Chciago też nie mieli jakichś kosmicznych podkoszowym ale rozklepywali wszystkich.

0

Bayern gra toporny futbol. Ancellotti wprowadził to co wprowadził w realu. Wrzutki skrzykłowych na Lewego na Mullera. Robben jak schodzi to by ławke rozniosł z nerwów.

A ten Pierre Emerick Aubameyang z tego co wiem w zimowym okieniu ma opuścić BVB. Kierunek? Niby real .

1

A w NBA dużo sie dzieje.
Fani Lakers znowu piją :D

GSW oddali 5 zawodnikówi zrobiła się taka dziura pod koszem że to wykorzystują . Jeśli projekt nie wypali to KD może opuścić GSW bo ma kontrakt na 2 ale z opcją odrzucenia już po 1.

Curry koniec serii 157 meczy z trójką 0 na 10. Czy gośc nic innego nie umie poza napierdzielaniem 3?

Boston na wschodzie może powalczyć z Cavs o finał zbudowali mocną ekipie.

Oj dzieje się.

0

Jest 2 najlepszych dyrektorów sportowych .

Monchi i Valdano. Ten drugi został zwolniony na polecenie Mou . Gdyby Mou nie było w realu to Neymar by trafił do realu i inni piłkarze też którzy grają obecnie w Barcelonie . Takze w pewnym sensie mamy szczęście że perez wybrał Mou.

Monchi gdyby był u nas to mielibyśmy bardziej przemyślane transfery. Nie mówie tutaj o Suarezie NEymarze tylko o pomocnikach i obrońcach.

0

meczyk jest z czwartku na piatek 00:45

Nie bedzie Gaitana.

8

czy Sevilla "zapłaci rachunek " za City ? Jak sądzicie?

Zabrali pkt Juve ograli Atletico to nie jest ta sama ekipa z superpucharu Hiszpani.

1

Dokładnie tyle że tam skład gorszy. A 0:4 z Atletico też nie był wstydem :)

1

Ktoś wyjdzie na pewno na 1 miejscu Atletico lub Bayern

0

Ciekawe co na to wszystko LABOGA :D

Co prawda Barca grała z Wisła i w plecy 0:1 ale to była Barca budowana od zera . Piłkarze La Masia weszli transfery i nic nie było wiadome.

0

Kto ja jego miejsce powiedz mi?

0

Strzelili gola włączyli stand by i efekty.

Jednak lepiej przegrać teraz niż w fazie play off.

Trzeba wygrać z Celtikiem i tyle. Najwiekszy minus to to że rezerwy sobie nie pograją a pierwsza drużyna będzie musiała grac do końca fazy grupowej

0

Nie mamy nikogo na za niego. real ma Casemiro i to on jest teraz Busquetsem.

City ma Silve Gundogana a my tylko Inieste.

Ja jednak wole Pique i Albe w obronie.

21

Po meczu z Sevilla jest przerwa na repre. Po powrocie na repre jest Barca - Malaga a w tym samym czasie są derby madrytu i zaraz po derbach jest Sociedad i potem klasyk.

Terminarz jest fatalny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?