0

Porażka, hańba, kompromitacja, nie wracajcie do domu!

A tak serio to Francja za mocna dzisiaj od początku do końca, pozostaje tylko pogratulować. Nasze chłopaki wycisnęli z tych Igrzysk więcej niż można się było spodziewać po grupowych meczach, więc tym bardziej trzeba docenić to srebro.

19

A wszystko u Fermina zaczęło się po TYM golu w presezonie z Realem Madryt ;)

A tak serio to piękną historię napisał sobie Fermin przez ten rok - powrót z wypożyczenia z Linares, wykorzystana szansa od Xaviego w presezonie, awans do pierwszego zespołu, powołanie do składu na ME zakończone złotym medalem na szyi (chociaż pod względem minut to wiadomo jak było :D), teraz 6(!) goli na IO i kolejne złoto do kolekcji.

Na razie Hiszpania jest wielka i oby ta passa trwała nadal :)

4

@blakkudium Te transfery między klubami Premier League to jakaś inna liga, 75 milionów euro za Dominica Solanke. Człowiek by siedział cały tydzień i by to nie wpadł :D

0

437454 transfer Chelsea w tym okienku :D Nie no, Boehly to jest taki kot, wstaje, odpala Football Managera i sobie wybiera kogo dzisiaj kupić, nie ma innej opcji.


37

No cóż, tak było :D


0

Nie wierzę po prostu, ale mental naszych TOP po tym laniu w 3 secie. Fornal i Leon jaja ze stali w tym meczu. A Anderson obowiązkowo na badania po tym meczu, cyborg niesamowity.

0

@Pnog37 Jakieś problemy zdrowotne chyba.

0

@lntrowertyk A poczekaj jak mecze ligowe wrócą. Już w nocy podczas meczu z Milanem było zabawnie, a to tylko mecz towarzyski był :D

1

Jeszcze trochę ten mecz potrwa i trzeba będzie ściągać Kubiaka z trybun.

0

Zatorski jednak powinien zejść. Amerykanie z zagrywki i tak często kierują piłki w jego strefę, a teraz jak widzą, że ma problemy zdrowotne to tym bardziej będą to robić.

0

@Lionel_Messi10 Równie dobrze ja mogę zapytać skąd ty wiesz, że chciał? Gra w Bilbao od dzieciaka, przeszedł przez tamtejszą akademię, teraz gra w pierwszej drużynie ze starszym bratem i do tego ma okazję zagrać z Athletikiem w europejskich pucharach. Do tego jest młody i równie dobrze mógł chcieć zostać jeszcze na jeden sezon, bo na transfer ma jeszcze czas. Do tego Nico ma klauzulę, którą trzeba zapłacić od razu, podczas gdy transfer Olmo będzie rozłożony na raty, co ułatwia sprawę Barcelonie. Też uważam, że można te pieniądze lepiej spożytkować niż na transfer Olmo, ale na to już nic nie poradzimy.

0

@Lionel_Messi10 Może i mogli, ale co jeśli to Nico podjął decyzję o zostaniu w Bilbao? Nie można kupić kogoś, kto nie chce przyjść.

2

@Lionel_Messi10 Już bez przesady z tym plackiem. Plackami to byli Braithwaite, Prince Boateng czy Andre Gomes. Jeśli chodzi o Olmo to on potrafi grać w piłkę, problem jest głównie w tym, że nie powinien być priorytetem pod względem transferowym.

0

Iga zostaje na rezerwie u siatkarzy, w razie czego będzie serwować paletką :D

3

@Herato Hiszpania 2008-12

4

@Culer9002 Jakieś 3+ pewnie, bo babka z polaka powie, że za dużo fantastyki się wkradło.

26

Parksnięte przyznaje się :D W tych czasach raczej by to w telewizji nie przeszło.


3

Do internetu wypłynął zapis z relacji live na IG Enzo Fernandeza, na którym piłkarze Argentyny świętując w autobusie swoje zwycięstwo w Copa America z Kolumbią śpiewają piosenkę w kierunku reprezentacji Francji i Kyliana Mbappe. W przyśpiewce zarzucają piłkarzom Francji, że "grają dla Francji, a wszyscy są z Angoli i będą ładnie biegać" oraz, że "lubią odbywać stosunki z transseksualistami (tu nawiązanie do relacji Mbappe z transpłciową modelką, Ines Rau). Z kolei do samego Mbappe: "twoja matka jest Nigeryjką, twój ojciec Kameruńczykiem, a w paszporcie masz Francuz".

Jeżeli chodzi o piłkarzy, którzy nie brali w tym udziału to są to Messi, Dibu Martinez, Alvarez, Otamendi i kilku innych, którzy nie wrócili z drużyną do Buenos Aires.


2

Jest nasz Lando Gavi :D

3

@tomek8756 Nie tylko on. Oni tam wszyscy porobieni są, z Olmo i Rodrim na czele :D

5

Pedri najbardziej dopasowana piosenka :D

3

Morata jaki kot na tej scenie, szacun :D

8

Edu Aguirre z Chiringuito jaki "zadowolony" po tym jak Argentyna wygrała kolejne Copa America, wygląda jakby miał zamiar płakać xD


0

Bielsa miał całkowitą rację, organizacja Copa America w Ameryce to jakiś żart.

3

@Culer9002 Podejrzewam, że poza Hiszpanią to właśnie Szkocja i Irlandia najbardziej świętują ten wynik :D

17

Lamine poza Nico to ogarnia nam nowego pivota. Dajcie mu kilka lat i będzie nowy Busquets ;)


29

Najmłodszy mistrz Europy w historii :D


1

@Kgorecki2500 W porównaniu do tej zdecydowanie. Pamiętam ich mecz z Francją na MŚ 2022, gdzie Kane w samej końcówce nie trafił dla Anglii na remis i pozbawił szansy na półfinale. Momentami gnietli Francję niesamowicie wtedy.

1

Najgorzej, że we Francji Deschamps dalej zostaje i w Anglii Southgate też i na MŚ za dwa lata pewnie dalej będzie grana taka pseudopiłka.

3

Cieszy zwycięzca turnieju, jednak dobrze też, że to EURO już się kończy, bo niektóre mecze to były niesamowite paździerze do oglądania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?