Worny
Dołączył/a: luty 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Numer 8 na koszulce i piłeczka prowadzona przy samej nodze, witamy znowu w Barcelonie Don Andres :D
39
Ale Yamal to jest tak pozytywnie bezczelny na boisku, że to głowa mała. Tu drybling, tu ruleta, tu asysta. I z jednej strony człowiek to wie po oglądaniu meczów w zeszłym sezonie, po EURO, po meczach z tego sezonu, ale później wraca przypomnienie ile on ma lat i pozostaje tylko pokręcić głową. Ewenement.
15
Pedri: „Flick sprawia, że wierzymy, że możemy rywalizować na najwyższym poziomie. Gra zespołu jasno to pokazuje. Wysoka linia bardzo nas identyfikuje”.
I to jest właśnie to, te nasze dzieciaki mają trenera, który potrafi zarówno im przekazać pomysł, ale też sprawić, żeby w niego uwierzyli. To jest tak ważne, tak bardzo ważne, zwłaszcza dla młodych zawodników, którzy dopiero wchodzą na najwyższy poziom.
49
Piękne to jest, Raphinha pięknie uczcił 100 mecz w koszulce Barcy, pozostaje się pokłonić :D
29
Nie mam nic do samych piłkarzy ze zdjęcia, ale zobaczyć, że to w końcu piłkarze Bayernu tak wyglądają po meczu, a nie my to takie odświeżające uczucie, że to się w głowie nie mieści.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1849192964544729377
13
Zaraz trzeba będzie to jakoś podsumować, ale na razie potrzebuje napisać jedno - dziękuję Panie Hansi Flick, po prostu dziękuję.
4
Chyba pierwszy raz w historii przebywania na tej stronie zdarzyło mi się dać kogoś do ignorowanych :D
7
Hansi Flick przed dzisiejszym treningiem zatrzymał się przy Ciutat Esportiva, wysiadł z samochodu, gdy trochę padało i spędził kilka minut na podpisywaniu koszulek i robieniu sobie zdjęć z kibicami Barcy. Kibice podziękowali za gest słowami: „jesteś najlepszy, trenerze!” i oklaskami, podczas gdy Flick pożegnał się z nimi słowami "Visca el Barca".
20
Gavi wzruszony dziękował wczoraj kibicom za wsparcie :)
https://x.com/iboukounde/status/1848107525155282948
7
@Radioactive9705 Jak zmarł, jak przecież w Realu gra.
1
@Kapitan hawk
0
@Blanco16 Jakbyś postawił to by tyle nie było, tzw. klasyka gatunku :D
70
Z okazji powrotu Gaviego mała przypominajka jego rozmowy przed wręczeniem nagrody Kopa Trophy w 2022 roku.
Gavi: A co jeśli zakończę wypowiedź słowami "Visca el Barca"?
Doradca: Nie, powiedz po prostu "Dziękuję bardzo i dobranoc".
Gavi: Mam nie mówić "Visca el Barca"?
Gavi na gali kilka godzin później podczas odbierania nagrody: "Dziękuję bardzo i Visca el Barca".
4
@macio_944 Prawda. Byle nie wyszli na miękkich nogach. Grać swoje, a reszta przyjdzie.
93
No cieszę się do siebie w tym momencie i odczuwam lekkie wzruszenie :D
0
Półwysep Iberyjski będzie jutro okrążany za tę straconą bramkę.
7
Coś...coś mi do oka wpadło.
0
@Elnuum Jechać, a dlaczego nie? Jak masz okazję to korzystaj :D
38
Dokładnie dzisiaj mijają 3 miesiące od tego golazo Lamine Yamala dla Hiszpanii w półfinale EURO z Francją. Do tej pory pamiętam, że na moment mnie zatkało po tym golu :D
5
Z okazji ogłoszenia zakończenia kariery przez Don Andresa przypomniał mi się jeden z ulubionych fragmentów jego biografii. Fragment dotyczy rozterek Pepa po kiepskim początku sezonu 2008/09, gdzie po dwóch meczach Barca zanotowała porażkę z Numancią i remis z Racingiem.
„Sam Guardiola łamał sobie głowę nad swymi decyzjami. Zaszywał się w gabinecie na Camp Nou w piwnicy, gdzie nie docierało światło słoneczne, i bez końca odtwarzał nagrania z meczów, raz jeszcze czytając notatki. Jednego był jednak pewien: należy się trzymać jego idei, idei Cruyffa. Wytrwa, jakkolwiek ciężko by nie było. Wsparcie miało nadejść z niespodziewanej strony. Nadal rozmyślał nad przebiegiem ostatnich spotkań swojego zespołu, kiedy usłyszał pukanie do drzwi.
- Proszę.
- Dzień dobry.
Niewielka postać wsunęła głowę przez drzwi i odezwała się spokojnym tonem:
- Niech się pan nie martwi. Wygramy wszystko. Jest pan na dobrej drodze. Proszę tak trzymać. Gramy wspaniale, cieszymy się treningami. Proszę niczego nie zmieniać – powiedział Andres Iniesta.
Prośba była lakoniczna, ale płynęła z głębi serca. Zaskoczyła Guardiolę, który ledwie był w stanie odpowiedzieć. Zupełnie się nie spodziewał, że ktokolwiek mógłby chcieć go odszukać, by powiedzieć mu coś takiego. A już na pewno nie wyobrażał sobie, że tym kimś będzie zamknięty i zazwyczaj małomówny Iniesta. Andres zakończył słowami:
- ¡Vamos de puta madre!
De puta madre można przetłumaczyć jako „jesteśmy w zajebistej formie, gramy cholernie dobrze”.
- W tym roku rozjedziemy ich jak walec – dorzucił na koniec Iniesta, a potem zamknął drzwi i zniknął.
Cały Andres. Mówi tylko to, co naprawdę musi. To jak z bramkami: nie zdobywa ich za dużo, ale kiedy trzeba, można na niego liczyć.
Guardiola nigdy nie zapomni, jak Cruyff bronił go na łamach prasy. Nie zapomni też Andresa u drzwi jego gabinetu. Ani tego, że obaj mieli rację. Sezon 2008/2009 Barcelona zakończyła z sześcioma triumfami na koncie. Wszystkimi sześcioma.”
I później ta bramka z Chelsea na Stamford Bridge dającą Barcelonie finał, piękna historia to była :)
4
@macio_944 Ale z tą wysoką defensywą to Flick serio świrus jest. Jakby grał np. Araujo z Cubarsim to zero zdziwienia, bo Urugwajczyk lubi sobie urządzać wyścigi biegowe z piłkarzami rywali i często w nich wygrywa, no ale wiemy jak jest z Araujo. Jednak np. na Villarreal na wyjeździe wyszedł sobie z Sergim Dominguezem i Gerardem Martinem w obronie, z perspektywą tego, że u rywali grają Nicolas Pepe czy Yeremy Pino + Baena, który lubi sobie posłać kilka klasowych podań na mecz i bajlando, niech się dzieje :D
4
@Kapitan hawk "Endrick i jego armata" xDDD
1
@kamiVeB Mnie też i de Jonga najwyraźniej także, bo nawet napisał na swoim Instagramie, że dziękuje za ciepłe powitanie i że to dużo dla niego znaczy.
17
Pedro "Andres Iniesta" Gonzalez :D Aż się wczoraj człowiek uśmiechnął szeroko po tym zagraniu Pedriego.
27
11-letni Lamine Yamal i Marc Bernal oglądają najlepsze zagrania Ronaldinho w Barcelonie ;D
26
@Jakchcesz Don Andres, lata lecą, a ja ciągle gdzieś tam w głębi serca tęsknię mocno. Od kiedy pamiętam mój ulubiony piłkarz Barcy.
0
Już nie mogę usunąć swojego komentarza niżej, bo za dużo czasu minęło, ale to jednak Raphinha został piłkarzem meczu, a nie Pedri. Wcześniej dziennikarze pisali, że Pedri i mnie to zmyliło :D
43
Pedri został oficjalnie wybrany MVP spotkania, ale zdecydował się oddać statuetkę piłkarza meczu Raphinhi :)
30
Zaczynam naprawdę lubić tego Casado, daje mi trochę vibe Gaviego z tą pracą na boisku.
4
@Kapitan hawk Kapitan miałby odpuścić sobie żniwa na derbach Madrytu? Akurat :D