23

Kamery na stadionie uchwyciły moment jak Casado i Flick razem świętowali czwartego gola dla Barcy w Klasyku, warto zobaczyć :D


26

@MesQueUnClub_87 Mi się gra Bernala do momentu kontuzji naprawdę podobała. Ogólnie raczej mówiło się, że Bernal jest większym talentem niż Casado i może w tym coś być. Pozostałe pytanie jak będzie wyglądał Bernal po powrocie i jak bardzo rozwinie się Casado przez ten czas.

88

Powiem wam, że przypadek Casado jest z mojej kibicowskiej perspektywy naprawdę wyjątkowy i zaskakujący. Tak szczerze to wydawało mi się, że to będzie bardziej zawodnik 14, 15 w składzie, żeby odciążyć podstawowych pomocników, a zamiast tego to on stał się podstawowym pomocnikiem, oczywiście też z konieczności, ze względu na urazy de Jonga, Olmo czy Gaviego, ale na ten moment maksymalnie wykorzystał szansę. Po kontuzji Bernala dostał kredyt zaufania od Flicka i nadal nie mogę się nadziwić jaki progres ten chłopak robi. Podręcznikowy pomocnik z La Masii, trzeba podać to poda, trzeba przytrzymać piłkę to przytrzyma, trzeba podać prostopadle to podaje prostopadle. Mega mnie ciekawiło jak sobie poradzi w trudniejszych spotkaniach, a teraz jedynie mogę kiwać głową z uznaniem.

6

Świętowanie naszych chłopaków po meczu z perspektywy murawy. Fermin idealnie reprezentował kibiców Barcy :D


6

Świetne filmiki robi Ryghtan, ten też dobry w swojej prostocie :D


60

Moc przyjaźni wygrała ten mecz :D A tak serio to bardzo fajne ujęcie.


9

Wczorajsze El Clasico w wersji obrazkowej :D


30

W ramach przyjemnego rozpoczęcia dnia jedno ze zdjęć z wczorajszego wieczoru. Miłej Niedzieli :D


31

1

@urbipl No i zderzenie było. Może niekoniecznie akurat filozofii, ale nie można mieć wszystkiego ;)

29

Gavi jaki miły chłopak, udzielił Viniciusowi szybkiej lekcji matematyki.

3

Barca do tej pory ma strzelonych 47 goli w 14 meczach w tym sezonie (La Liga + Liga Mistrzów), a dopiero mamy końcówkę października :D

5

Wklepaliśmy 4 gole Bayernowi i teraz 4 gole Realowi, chyba nadal to do mnie do końca nie dociera.

7

Ale pierwszy kontakt Olmo z piłką to też piękna rzecz. Świetna zmiana z Bayernem, teraz też dobre wejście.

16

FC "I tak was złapiemy na spalonego" Barcelona.


1

@Kapitan hawk Spokojnie, przecież Ancelotti mówił, że ma plan, więc na pewno w końcu go pokaże, trochę cierpliwości :P

1

W tym studiu to jeszcze marsz pogrzebowy powinni włączyć xD

9

No dzieciak piękny tydzień zalicza, jak i cała Barca. Asysta z Bayernem, gol z Realem, chylę czoła.

4

Inaki co sobie mecz wybrał do szefowania to jego, de Jong też bardzo dobra zmiana.

2

Dziękuję Panie Trenerze Hansi Flick, po prostu dziękuję. Jutro Viva la Vida odpalona cały dzień na słuchawkach, jest pięknie :D

0

Ale w 3 połowie to już na pewno Mbappe i Vinicius pokonają wysoko ustawioną obronę Barcy.

13

@messi33 Myślę, że jest szczęśliwy. Xavi jako trener miał swoje wady, ale zawsze chciał jak najlepiej dla klubu.

24

Lamine Yamal - najzdrowszy 17-latek na świecie i jego akcje z wczorajszego meczu (w tym asysta do Raphinhi) z perspektywy trybun. Dzieciak jest niemożliwy, znowu :D


0

@arasz1819 Ja United jakoś niesamowicie nie śledzę, poza kilkunastoma obejrzanymi meczami co sezon, ale kiedyś ciekawiło mnie z czego wynika ich problem i tam musi być problem w zarządzie (może nie tyle w tym obecnym, bo oni to chyba dopiero od niedawna są), na szczeblu decyzyjnym, bo to jest aż niemożliwe, że tam przewinęło się tylu szkoleniowców i każdy jeden prędzej czy później się odbija od tego klubu.

3

@NeroTFP1 Daj trochę czasu holenderskiemu wizjonerowi. Trust the process, czy jakoś tak ;)

A tak serio to trochę się dziwię, że ten Hag nie został zwolniony po poprzednim sezonie, ale być może Puchar Anglii go uratował.

9

No cóż, takie życie :D

1

Kilka godzin minęło, zdążył się człowiek przespać i od rana taki humor :D


3

@Lordzi Nie wiem czy wskoczy od razu, ale jeśli Araujo będzie zdrowy i w formie to w teorii jest idealnym obrońcą do taktyki Flicka z tak wysoką obroną, więc podejrzewam, że może wskoczyć.

27

I tak w ramach przypomnienia - Barca w 13 oficjalnych meczach (La Liga + Liga Mistrzów) pod wodzą Hansiego Flicka strzeliła już 43 gole :)

40

Najlepszy to i tak jest Fermin, wszedł sobie i cyk 2 asysty zrobił, a człowiek głupi się bał czy to dobry pomysł dawać go na taki mecz od pierwszej minuty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?