Worny
Dołączył/a: luty 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Kamery na stadionie uchwyciły moment jak Casado i Flick razem świętowali czwartego gola dla Barcy w Klasyku, warto zobaczyć :D
26
@MesQueUnClub_87 Mi się gra Bernala do momentu kontuzji naprawdę podobała. Ogólnie raczej mówiło się, że Bernal jest większym talentem niż Casado i może w tym coś być. Pozostałe pytanie jak będzie wyglądał Bernal po powrocie i jak bardzo rozwinie się Casado przez ten czas.
88
Powiem wam, że przypadek Casado jest z mojej kibicowskiej perspektywy naprawdę wyjątkowy i zaskakujący. Tak szczerze to wydawało mi się, że to będzie bardziej zawodnik 14, 15 w składzie, żeby odciążyć podstawowych pomocników, a zamiast tego to on stał się podstawowym pomocnikiem, oczywiście też z konieczności, ze względu na urazy de Jonga, Olmo czy Gaviego, ale na ten moment maksymalnie wykorzystał szansę. Po kontuzji Bernala dostał kredyt zaufania od Flicka i nadal nie mogę się nadziwić jaki progres ten chłopak robi. Podręcznikowy pomocnik z La Masii, trzeba podać to poda, trzeba przytrzymać piłkę to przytrzyma, trzeba podać prostopadle to podaje prostopadle. Mega mnie ciekawiło jak sobie poradzi w trudniejszych spotkaniach, a teraz jedynie mogę kiwać głową z uznaniem.
6
Świętowanie naszych chłopaków po meczu z perspektywy murawy. Fermin idealnie reprezentował kibiców Barcy :D
6
Świetne filmiki robi Ryghtan, ten też dobry w swojej prostocie :D
60
Moc przyjaźni wygrała ten mecz :D A tak serio to bardzo fajne ujęcie.
9
Wczorajsze El Clasico w wersji obrazkowej :D
30
W ramach przyjemnego rozpoczęcia dnia jedno ze zdjęć z wczorajszego wieczoru. Miłej Niedzieli :D
31
Dziadek z wnukami i synem :D
https://x.com/user_23_6/status/1850293406255231461
1
@urbipl No i zderzenie było. Może niekoniecznie akurat filozofii, ale nie można mieć wszystkiego ;)
29
Gavi jaki miły chłopak, udzielił Viniciusowi szybkiej lekcji matematyki.
3
Barca do tej pory ma strzelonych 47 goli w 14 meczach w tym sezonie (La Liga + Liga Mistrzów), a dopiero mamy końcówkę października :D
5
Wklepaliśmy 4 gole Bayernowi i teraz 4 gole Realowi, chyba nadal to do mnie do końca nie dociera.
7
Ale pierwszy kontakt Olmo z piłką to też piękna rzecz. Świetna zmiana z Bayernem, teraz też dobre wejście.
16
FC "I tak was złapiemy na spalonego" Barcelona.
1
@Kapitan hawk Spokojnie, przecież Ancelotti mówił, że ma plan, więc na pewno w końcu go pokaże, trochę cierpliwości :P
1
W tym studiu to jeszcze marsz pogrzebowy powinni włączyć xD
9
No dzieciak piękny tydzień zalicza, jak i cała Barca. Asysta z Bayernem, gol z Realem, chylę czoła.
4
Inaki co sobie mecz wybrał do szefowania to jego, de Jong też bardzo dobra zmiana.
2
Dziękuję Panie Trenerze Hansi Flick, po prostu dziękuję. Jutro Viva la Vida odpalona cały dzień na słuchawkach, jest pięknie :D
0
Ale w 3 połowie to już na pewno Mbappe i Vinicius pokonają wysoko ustawioną obronę Barcy.
13
@messi33 Myślę, że jest szczęśliwy. Xavi jako trener miał swoje wady, ale zawsze chciał jak najlepiej dla klubu.
24
Lamine Yamal - najzdrowszy 17-latek na świecie i jego akcje z wczorajszego meczu (w tym asysta do Raphinhi) z perspektywy trybun. Dzieciak jest niemożliwy, znowu :D
0
@arasz1819 Ja United jakoś niesamowicie nie śledzę, poza kilkunastoma obejrzanymi meczami co sezon, ale kiedyś ciekawiło mnie z czego wynika ich problem i tam musi być problem w zarządzie (może nie tyle w tym obecnym, bo oni to chyba dopiero od niedawna są), na szczeblu decyzyjnym, bo to jest aż niemożliwe, że tam przewinęło się tylu szkoleniowców i każdy jeden prędzej czy później się odbija od tego klubu.
3
@NeroTFP1 Daj trochę czasu holenderskiemu wizjonerowi. Trust the process, czy jakoś tak ;)
A tak serio to trochę się dziwię, że ten Hag nie został zwolniony po poprzednim sezonie, ale być może Puchar Anglii go uratował.
9
No cóż, takie życie :D
1
Kilka godzin minęło, zdążył się człowiek przespać i od rana taki humor :D
3
@Lordzi Nie wiem czy wskoczy od razu, ale jeśli Araujo będzie zdrowy i w formie to w teorii jest idealnym obrońcą do taktyki Flicka z tak wysoką obroną, więc podejrzewam, że może wskoczyć.
27
I tak w ramach przypomnienia - Barca w 13 oficjalnych meczach (La Liga + Liga Mistrzów) pod wodzą Hansiego Flicka strzeliła już 43 gole :)
40
Najlepszy to i tak jest Fermin, wszedł sobie i cyk 2 asysty zrobił, a człowiek głupi się bał czy to dobry pomysł dawać go na taki mecz od pierwszej minuty.