0

@Pedri16Future Jutro obowiązkowo będzie jakiś skrót jego gry oglądany.

3

Ale Pedri masterclassa dzisiaj zagrał, madre mia.

36

Raphinha to jest gość. Widać że komu jak komu, ale jemu bardzo zależy na drużynie, pełen szacunek za to z mojej strony.

0

Nie ma co, dzisiaj nasze chłopaki wyglądali jakby wszyscy złapali tego wirusa od Olmo. Każde podanie za wolno, za czytelnie, za słabo, za mocno, niecelnie, po prostu źle. No ale cóż, nie zawsze można grać fantastycznie. Za to Sociedad świetnie nam pozamykało wszystkie strefy, szacunek.

14

Pau Cubarsi wrzucił na Instagrama swoje zdjęcie z zakrwawioną twarzą z dopiskiem "Wszystko dla tego herbu" :)


5

@Kidd Casado. W życiu nie wydawało mi się, że chłopak będzie tak dobrze grał.

9

Raphinha to jest nienormalny. Mamy początek listopada, a on ma już na koncie double-double (12G + 10A) biorąc pod uwagę La Ligę i Ligę Mistrzów.

7

Ale Kounde to też zdrowy, 3 asysty sobie zaliczył i zadowolony :D

8

Byli dzisiaj bardziej widoczni piłkarze po naszej stronie, ale mega mnie cieszy gol Inigo Martineza, taki dodatkowy plus za całokształt tego sezonu. Gość jest fantastyczny, prawdziwy szef obrony.

1

@Kapitan hawk Obiektywni kibice futbolu, którzy od dawna są na tym forum, ale dopiero teraz założyli tu konto - chyba to chciałeś napisać ;)

1

"Zauważono pewne zmiany wewnątrz Realu Madryt, szczególnie u Viniciusa. Jest bardziej zmotywowany, widać ogień, widać też większe zjednoczenie z kolegami. U Ancelottiego również widoczna jest zmiana. Podczas treningów przez ten tydzień Włoch był o wiele bardziej aktywny i zdecydowanie więcej krzyczał, podobnie jak jego syn Davide." [@relevo - Los Galacticos]

Tymczasem Milan: Ta? To pa tera :D

26

Nie będę kłamać, moja satysfakcja jak te gole ze zdjęć poniżej zostały nieuznane była dosyć spora :D

11

@DLFCB Ale Messi to wybryk natury, jak sobie człowiek przypomni te staty. Jak on mógł zrobić 105G+A w 60 meczów, przecież to niemożliwe jest xD

18

Umówmy się, posyłanie takich piłek przez 17-latka nie jest normalne. Normalnie Lamine "Quaresma" Yamal :D
https://x.com/YamalXtraMedia/status/1853098163793518706

5

Ale ten Casado to z meczu na mecz podoba mi się coraz bardziej, te dzisiejsze podanie przy bramce Raphy to był majstersztyk. A bliżej końca drugiej połowy to mi Gaviego przypominał mocno z tą ofiarnością dla drużyny, złoty dzieciak.

13

@Messibestplayerintheworld Jak dla mnie wygrany mecz z Bayernem. Miło było w końcu z nimi wygrać po tych wszystkich porażkach.

11

@MesQueUnClub96 Nie oszukał ich. Zrobił to, co powinien, skoro mógł albo to puścić i pozwolić, żeby jego reprezentacja przegrała albo obronić to ręką i ponieść konsekwencje. Wybrał tą drugą opcję, zarobił czerwoną kartkę, zszedł z boiska, a na to, co się stało później nie miał wpływu. Równie dobrze można powiedzieć, że to piłkarz Ghany oszukał swój kraj skoro nie trafił karnego i zabrał swoim rodakom szansę na półfinał. O oszustwie można mówić np. w przypadku "ręki Boga" Maradony, gdzie ten gol powinien być nieuznany, a nie w tym przypadku.
Suarez dobrze zrobił, było to niesportowe zachowanie, ale, wracając do pierwszego komentarza z tej dyskusji, nie jest mu to wypominane, ponieważ wszyscy dobrze wiedzą, że nie mieliby pretensji do piłkarza ze swojego kraju, gdyby dzięki temu ich państwo przeszło dalej na MŚ.

7

@MesQueUnClub96 No to na jakikolwiek inny mecz. Jakaś np. Szwajcaria-Rumunia czy tam Belgia-Grecja, obojętnie. W żadnej z tych reprezentacji nie gra piłkarz Barcy, więc to też nie może być argument w takim przypadku. Ja nie widzę w tym zachowaniu żadnego problemu, skoro Suarez poniósł konsekwencję. A to że Ghana odpadła, bo piłkarz Ghany nie trafił karnego i później przegrali w karnych z Urugwajem? Takie życie. Mieli dwie szanse na wygranie spotkania, żadnej nie wykorzystali i mogą mieć pretensje tylko do siebie.

20

@MesQueUnClub96 "Co ty porównujesz, gra na czas czy wyłożenie zawodnikowi na pustą a wybicie RĘKOMA piłki z linii w ostatniej minucie. Jeszcze napisz że dobrze zrobił itd"

Jasne, że dobrze zrobił. Ba, gdyby sytuację przełożyć np. na mecz Barcy w ćwierćfinale LM i któryś z zawodników Barcy by tak samo postąpił, poniósł taką samą karę w postaci wykluczenia, a klub by awansował do półfinału, tak jak Urugwaj w 2010 to naprawdę wątpię, że kibice by mieli pretensję.

3

Reakcja ławki Barcy i Flicka na jedną z obron Inakiego w Klasyku :)


44

W ogóle jaka klasa wczoraj ze strony Rodriego podczas przemówienia ze wspomnieniem o Xavim, Busim, Inieście i słowach wsparcia dla Yamala.

16

Dzisiejsza okładka gazety z Valencii :D


11

W ogóle to jest całkiem niezłe, uświadomić sobie, że Real poza tą niedoszłą ZP dla Viniciusa miał do odebrania nagrodę dla klubu roku, nagrodę Gerda Mullera czy nagrodę dla najlepszego trenera, ale i tak postanowili to wszystko olać, bo tak i już. Kij tam z organizatorami czy innymi nominowanymi zawodnikami (jak chociażby Rodri, który jest Hiszpanem i Real jako hiszpański klub mógłby jednak okazać trochę taktu, ale cóż). Dobrzy z nich "Królewscy", ale najwyraźniej tylko do momentu, gdy wszystko jest tak, jak oni chcą.

Jak dla całe te zachowanie było w stylu typowego smarkacza, który przez to, że nie dostał łopatki to zabiera resztę swoich zabawek i idzie sobie z placu zabaw, bo nie jest po jego myśli.

37

Było blisko, ale jednak offside :D


3

No to tak, ostatni tydzień dla kibiców Barcelony to:
- wygrana 5:1 z Sevillą
- wygrana w Lidze Mistrzów z Bayernem(!) po hat-tricku Raphinhi
- wygrana 4:0 w El Clasico na Bernabeu po trafieniach całego naszego tridente
- Hansi Flick z kolejną nagrodą dla trenera miesiąca
- Lamine Yamal z nagrodą Kopa Trophy
- Aitana Bonmati z kolejną Złotą Piłką, a do tego całe TOP3 Złotej Piłki zajęte przez piłkarki Barcy
- Barca Femeni najlepszym żeńskim klubem na świecie
- Rodri z zasłużoną Złotą Piłką

Całkiem przyjemne dni ostatnio, nie ma co :D

24

Rodri: „Lamine Yamal wygra to trofeum bardzo szybko, jestem o tym przekonany. Niech trzyma tak dalej, dalej pracuje, a dojdzie do celu."

24

Przypominajka słów wsparcia od Rodriego dla Lamine'a Yamala podczas jednego z meczów na EURO: „Pracuj dalej, bracie. Pracuj, a zdobędziesz co chcesz, cokolwiek chcesz”.

Świetny piłkarz i świetny człowiek, mega się cieszę, że wygrał :D


4

Fajna ta gala, co chwile jakieś akcenty barcelońskie, albo nagrody, a teraz jeszcze Rodri najlepszym zawodnikiem, co za piękny czas :D

9

Laporta to jest taki pocieszny jak ten wujas w rodzinie, który zawsze namawia na kielona. Lata lecą, a on dalej swoje. Musiał powiedzieć o Klasyku, to było silniejsze od niego :D

36

Pau Cubarsi, gdy trzeba zastawić 24382 pułapkę ofsjadową w meczu ;)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?