Worny
Dołączył/a: luty 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos W ogóle jakie to jest obrzydliwe, że w tych środowiskach trzeba mieć ciągle włączone nagrywanie każdej jednej rozmowy, bo inaczej "koledzy", którzy jednego dnia ci podają rękę, drugiego są gotowi cię zastraszać pobiciem, wyzywać czy wnosić pozwy.
73
Kibice Barcelony delikatnie uśmiechnięci ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@peetwithbarca Tak.
0
PSG luźne meczyki z City, Bayernem, Atletico czy Arsenalem.
2
@guetta256 Było ostatnio kilka informacji, że ma wrócić w listopadzie.
9
Współczuje Flickowi. Musi gość szyć skład piłkarzami z akademii, non stop wypadają mu zawodnicy, przedłużający się powrót de Jonga, konieczność czekania na zarejestrowanie Olmo, żeby w ogóle mógł zagrać, ciężki kalendarz na start sezonu, teraz jeszcze wypada nam jedyny defensywny pomocnik jakiego mamy.
4
@Katalończyk 99 W listopadzie.
15
Raphinha jak nic ma wszczepione dodatkowe płuco. Setna minuta meczu, a ten dalej biega linia-linia i się nie zatrzymuje. Aż się człowiek uśmiechnął, jak to widział.
1
Barcelona grała w piłkę (no, bardziej w drugiej połowie), Rayo grało w kości, a Soto Grado grał na nerwach.
1
Kounde musi ogarnąć jakieś tabletki na uspokojenie dla Hansiego, przecież jak on widzi co się dzieje w tej lidze to nawet jemu spokój się kiedyś skończy. I szacunek za dzisiejsze zmiany, początkowy plan był słaby, ale brawo za reakcję.
0
@Messibestplayerintheworld Szczerze mówiąc to jak mamy kupować dla samego kupowania to lepiej zostawić ten temat w spokoju. Jasne, że mamy pozycje do wzmocnienia, ale to już koniec okienka i szukanie teraz na ostatnią chwilę transferów, żeby udobruchać kibiców brzmi jak nie najlepszy pomysł.
0
@Lucyfffer A czemu obraził? Po prostu zamiast niego być może woli innych piłkarzy.
5
Akurat leci mecz Villarrealu z Celtą i przypomniała mi się tiki-taka Villarrealu 2012 w meczu z Valencią. Ale się tam chłopaki bawili, piłeczka chodzi jak po sznurku. I co ciekawe, końcowo ten sezon zakończył się spadkiem Żółtej Łodzi Podwodnej do 2 ligi.
3
@NeroTFP1 Nawet ostatnio było to widać jak się spotkali podczas Copa America. Na pewno praca z Bielsą bardzo pomogła Raphinhi.
3
Ale po Raphinhi widać, że jest od Bielsy. Wczoraj końcówka meczu, po piłkarzach i Barcy i Bilbao już widać, że byli zmęczeni, a ten gotowy nabijać kolejne kilometry.
17
@sevs Oby, bo to by nam tyle ułatwiło w tym sezonie, że to głowa mała.
7
@Messibestplayerintheworld Kapitan ze wsparciem dla przyszłego kapitana, brawo Rapha :D
6
Powiem wam, że były we mnie pewne obawy po transferze Kounde czy się nada do gry w Barcelonie i czy znowu nie wyrzucimy pieniędzy w błoto, ale na razie ten transfer to strzał w dziesiątkę. Nie jest tak, że Jules każdy mecz gra fenomenalnie, ale został (najpierw nieco z konieczności) przekwalifikowany z ŚO na PO, ale to (wbrew doniesieniom pismaków, że jest niezadowolony i w ogóle to będzie odchodził itd.) mu nie przeszkodziło i zwłaszcza w ostatnich miesiącach jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie na prawej obronie. Jako kibicowi bardzo mi się podoba taka postawa i oby więcej takich piłkarzy w naszej Barcy.
7
Lamine dba o przyszłość klubu. Jeszcze z dwa lata i będzie można wprowadzać Yamala Juniora do składu, oby lubił bieganie na lewej flance ;D
2
@Sulimo Ale rozkładanie nóg przed Barceloną, skandal.
7
Inigo Lekue [Athletic Bilbao] w wywiadzie dla DAZN: „Byli lepsi. Naszym zamiarem było wytrzymać i nie pozwolić im stworzyć zbyt wielu szans i próbować ich skrzywdzić, gdy mieliśmy piłkę. W drugiej połowie, nie wiem, czy to z powodu ich fizyczności czy jakości, było nam trudniej”.
Ogólnie wiadomo, że byliśmy lepszą drużyną, ale zawsze miło jest usłyszeć słowa potwierdzenia od przeciwnika :)
1
@messi33 Jeżeli czujesz, że forma jak Messi 2012 to nie, a jeśli jak Ferran Torres w meczu z Valencią to lepiej sobie zerknij ;) A jak Inigo Martinez z tego samego meczu to już nic ci nie pomoże.
4
@KamQiX La Rambla: Niech Flick podejmuje decyzje, on najlepiej wie kto powinien grać, a kto niech, skoro ich widzi na treningach.
Flick: *wystawia Ferrana w pierwszym składzie*
La Rambla: Ale bez przesady...
1
@Losiex Od razu napiszę, że żadnego odwołania nie będzie, ale jak jesteś ciekaw procedury to wygląda to następująco:
"Przypomnijmy, że aby zainicjować wotum nieufności, według art. 55.2 Statutu Klubu należy zebrać 15% podpisów socios uprawnionych do głosowania, czyli pełnoletnich, mających co najmniej rok stażu. Na zebranie podpisów wyznaczonych jest 14 dni roboczych, co jest jednak dość trudne do zrealizowania, zwłaszcza jeśli nie ma w międzyczasie meczów na stadionie. Aby wotum nieufności zakończyło się sukcesem, za odwołaniem musi zagłosować min. 2/3 socios, przy frekwencji wynoszącej co najmniej 10%" - cytat z artykułu https://www.fcbarca.com/117836-socios-fc-barcelony-przygotowuja-wotum-nieufnosci,dyskusja-14387578.html
0
@norbi77 A co powiedział?
0
@Lionel_Messi10 Brameczkę niech strzeli, ale sam mecz najlepiej jakby się zakończył jakimś remisem ;)
5
@Deviler Obecna kadencja Laporty.
0
@PatrykBarca Błysnął, a nie błysną.
9
@tbas Przecież wpis @KamQiX jest tak ironiczny, że bardziej się pewnie nie da.