Worny
Dołączył/a: luty 2017
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać szybko Messiego na tego wolnego :D
2
Brakuje Hiszpanii takiej dobrej, typowej 9 i to niesamowicie. Momentami mam wrażenie, że tu musi dojść do jakiegoś "strzału życia", żeby wpadła bramka.
1
Ulala, pięknie zmieścił to Rodri przy słupku.
0
Korzysta Gruzja z wysoko ustawionej linii obrony Hiszpanii i słusznie. Aż się pojedynki biegowe schyłkowego Pique w meczach Barcy z Athletikiem przypominają jak łapał Nico za koszulkę, bo nie mógł go dogonić.
4
Taka Xavineta z tego sezonu trochę, tylko u nas to bardziej było objęcie prowadzenia, żeby po minucie stracić :D
0
Own goal strikes again
3
@KamQiX Nie przesadzaj, Słowacja nie grała tak źle :P
3
Anglia bardzo ładnie odgrywa na tym EURO wszystkie części "Dziadów" Mickiewicza. Wspaniała realizacja, aż się ręce składają do oklasków.
0
Polacy w siatkę ogrywają Słowenię 3-0 i wygrywają brązowy medal Ligi Narodów :D
0
@FcPortoFan1999 Ale żeby tej Anglii kibicować? Masochistą jesteś? :D
3
@Arden Najgorzej, że Betis też musi sprzedawać, więc pewnie kokosów za Abde od Arabii nie wyciągną, ale lepszy mały pieniążek niż żaden.
1
@Rust_Cohle Nie wiadomo, na razie tylko klub dał informację o wypożyczonych, że wracają do swoich klubów, ale wg dziennikarzy Barca ma się starać, żeby obaj Portugalczycy zostali na następny sezon.
1
Gratulacje dla Szwajcarii, oby mi się wiodło jak najlepiej w kolejnych fazach :D
0
Ale mnie ten mecz Polski z Francją wykończył psychicznie, aż się mecze Xavinety przypomniały :D Na szczęście na rozluźnienie jest meczyk Włoch ze Szwajcarią.
0
Pierwszy set do wyrzucenia, ale później jak zaczęło żreć to wpadały nawet piłki, które nie miały prawa wpaść. Fornal jak się później zaczął bawić to jego. Ten ostatni set to już konkretna dominacja siły.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Stanciu vs Ukraina, Guler vs Gruzja, Calhanoglu vs Czechy, Shaquiri vs Szkocja, Zaccagni vs Chorwacja - obojętnie w jakiej kolejności.
5
Piękna historia Gruzji. Zwycięstwo z Portugalią, awans z fazy grupowej, Gruzin królem strzelców fazy grupowej (zaraz po own goalu :D), Mamardashvili co sobie robi okno wystawowe to jego, kibice wspomnienia na całe życie. Historia jakiej potrzebowaliśmy na tym turnieju :D
23
Nikt nie pytał, nikt nie potrzebował, ale cóż - czasem tak mam, że randomowo przypominają mi się niektóre mecze i gole, a ten wolej Alby to nawet teraz warto sobie przypomnieć. To był akurat jeden z tych przyjemniejszych okresów pracy Xaviego w klubie, krótki bo krótki, ale był :D
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1490346825110462465
1
Licznik się naprawił :D
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Owszem, chociaż dopiero teraz to widzę :D
0
Samobój idzie na króla strzelców, Austria prowadzi z Holandią :D
1
Ale ci kibice Albanii to jest bydło. Najpierw w pierwszej połowie obrzucili pole karne Hiszpanii śmieciami, później rzucali kubki w strone Grimaldo, gdy wykonywał rzut rożny i jak piłkarz Albanii próbował wymusić karnego to znowu poleciały śmieci na pole karne Hiszpanów.
A Hiszpania dobry mecz, ale niech tam lepiej szybko Yamala zabierają z boiska, bo zaraz 23:00 :D
1
Ale teraz piękna interwencja Rayi. Ogólnie jak na całkiem rezerwowy skład to naprawdę fajnie Hiszpania sobie pyka, Albania niewiele jest w stanie zrobić na ten moment.
2
@Kgorecki2500 To musi być chłopak wyjątkowego zdrowia, że nawet z powodu choroby nigdy nie zdarzyło mu się nie być w szkole.
3
Rekin ukąsił Albanię :D
0
@Nazio_87 Jak Chorwacja nie wygra to pakuje walizę, także tak :D
3
@Arden To że chce się rozwijać i mieć minuty to rozumiem, ale tego że wybrał do tego akurat Chelsea to już za grosz.
0
Ale okropne zderzenie w meczu Szkocji z Węgrami. Strasznie to wyglądało.
8
Hat-trick spalonych, Alvaro Morata mógłby pozazdrościć.
0
Lukaku ma gola, świat się kończy :D
Edit. Hahahhahaha, nie wierzę xDD