0

@rasta212 Negocjuje przejście do Barcelony

0

@takisobiektos Ale co to zmienia? Przecież my niedawno mieliśmy w dokumentach, że wydajemy 110% budżetu na pensje a i tak udało się podpisać Lewego, Kounde czy Raphinie :D Lewy dostał 9 mln pensji, Messi pewnie by dostał max 12, może 15.

0

@takisobiektos @NaFazieHitman Tak samo się rok temu mówiło i zrobiliśmy transfery za 200 mln xD

2

@Barca1992 Dlaczego nie wróci?

0

@Kuba_1 Kto to w ogóle jest? Dobre źródło?

0

Osasuna była moim pewniakiem na weekend po zobaczeniu co Elche prezentuje no i mam xD

0

Coś wyczuwam Granulata z kryształową kulą niestety :/ Ale oby Dawid dał radę

0

Narazie oficjalnego komunikatu w sprawie Juve chyba jeszcze nie było? Tylko Romano póki co o tym mówił (więc jak wiadomo prawie oficjalna), ale chyba to i tak za wcześnie by już modyfikować tabelę, a to właśnie zrobił już flashscore :D
Juve wylądowało na 10 miejscu z 12 punktową stratą do Lazio (strefa Ligi Mistrzów). Na 5 i 6 miejscu są Atalanta i Roma z taką samą ilością punktów. Juventus będzie musiał się sporo napocić żeby to odrobić. Do Ligi Mistrzów pewnie nie wejdą, ale do Ligi Europy obstawiam, że już tak, jak nie przez ligę to przez puchar. A szkoda, bo zobaczyłbym bym chętnie wyprzedaż w Turynie i takiego Chiesę za 25 mln u nas :(

0

0

Setien co bekę kręci z Viniego xD

4

No i cyk, piąty punkcik do tabeli, Elche wzięło sobie do serca komentarze z LR :)

6

@GeneralXavi No szkoda, ale wrócimy za rok silniejsi :)

2

Nawet na filmikach na youtubie mnie ten Correa nie przekonuje, a to już jest wyczyn xD

0

@Derean Racja, póki co bardzo dobry transfer i oby tak dalej.

4

@Pedri16Future Odpowiedź jest prosta. Większość kibiców to sezonowy, którzy patrzą tylko na te najważniejsze trofea- ligę mistrzów, z której odpadliśmy już po fazie grupowej. Pal licho, że odpadliśmy bo nam wypadło 3/4 podstawowej obrony oraz po przekręcie w Mediolanie, dla nich liczy się to, że odpadliśmy i z automatu przypisują Barcelonie łatkę słabego sezonu, mimo że ten jest póki co dobry, a miejscami bardzo dobry. Przykre, ale prawdziwe.

3

@Encore Tym śmieszniej, że odkąd wprowadzili ten nowy format to wygrywały chyba tylko te drużyny, które nie powinni grać xD

0

@Resqun Nie podpalajmy się, najważniejsze teraz to nie oddać kontroli Madryciakom. Trzeba kolejnego gola strzelić.

4

Nie za późno Panie Ancelotti? :D

1

@eckov Połowa Umtitiego została wypożyczona, połowa sprzedana

1

@Chaoss Nie no, Wąsek dzisiaj kiepsko bardzo, straciliśmy prawie całą 20punktowa przewagę nad Niemcami xD
Wiadomo, że nie można od niego oczekiwać skoków jak u pozostałej trójki, ale te 128/129 powinien mieć jeśli walczymy o zwycięstwo.

1

@FcPortoFan1999 Od 10 lat już

2

@Criss18Barca Tu nie chodzi o statystyki tylko o grę. Statystyki Ferrana są dużo lepsze niż padaka, którą prezentuje. A Raphinia mimo tego, że nie pokazuje tego czego się od niego oczekiwało to wciąż gra dużo lepszy sezon niż Ferran.
Ps. Na Raphinie też jest duży hejt przecież.

2

@Pawel13sz Ta melodia idealnie pasuje do Busiego :D

2

@arasz1819 Gavi, Balde?

1

@bartas97 Nie jest w centrum, ale to jeden z lepszych kebsików jakie jadłem.
Wiatrak Kebab, polecam :))

1

@Gaz Dokładnie tak, a auto pożyczone od dziadka było.

0

@maniak33333 A co ci nie pasuje w wynikach? Prowadzimy w lidze z trzema punktami przewagi nad aktualnym zwycięzca Ligi Mistrzów. Straciliśmy najmniej bramek biorąc pod uwagę całe top5 lig europejskich, przegraliśmy zaledwie jeden mecz... A przypomnę, że od października nas trapiły non stop urazy, z Ligi Mistrzów odpadliśmy przez to, że na kluczowe mecze wypadło nam 3/4 obrony plus jeszcze ten przekręt w Mediolanie... Naprawdę niewiele zabrakło. Mamy jeszcze Ligę Europy, Puchar Króla i Superpuchach Hiszpanii, czyli w grze jesteśmy dalej o 4 trofea. Czy według Ciebie to jest mało? XD czego ty się spodziewałeś grając 19 latkami w pierwszym składzie. Przecież to było jasne, że grając dziećmi trupletu się nie wygra. Prawda jest taka, że gramy naprawdę bardzo dobry sezon, praktycznie nie przegrywamy meczów. Obraz ten przyćmiewa wam odpadnięcie z Ligi Mistrzów, ale to nie jest tragedia. Za rok do niej wrócimy. A co do Jese to zanim zgasł to dostał szansę na to by się odbudować. Wy tej szansy Fatiemu nie dajecie.

0

@maniak33333 Fati stracił dwa lata regularnego grania i trenowania w najważniejszym wieku do rozwoju dla piłkarza. Dwa lata nie grał, tylko leczył kontuzje... Jasne, fajnie by było gdyby od razu wrócił i błyszczał, ale tak nie będzie. Musi to wszystko nadrobić, zanim wróci do formy, ten rok musi przepracować, być może nawet drugi. To chyba normalne, że po takich problemach potrzebuje czasu. Druga sprawa to kwestia mentalna, Ansu ma blokadę bo boi się kolejnej kontuzji, prędzej czy później na pewno ją przełamie, ale niecierpliwość wyrzucających go już z drużyny fanów na pewno mu w tym nie pomaga. Pamiętasz ile Ter Stegen wracał do formy? Dwa lub trzy sezony i chyba nie powiesz, że nie opłacało się czekać? Wtedy każdy wieszał na nim psy, a teraz bohater. Z Fatim będzie tak samo. Zachowujecie się (nie mówię, że ty konkretnie tylko ogółem kibice) jakby nie wiadomo co wam zrobił, zmarnował nie wiadomo ile setek i dostawał nie wiadomo ile szans... Ludzie, cierpliwości... Dajcie Fatiemu komfort czasu, a odpłaci wam się, bo chłopak ma ogromny talent.

0

@P33ck O proszę, dostający mało minut, krytykowany, bez formy i nadający się tylko do jak najszybszej sprzedaży Fati trzeci w kanadyjce, strach pomyśleć co będzie jak dostanie więcej minut lub jak wróci do pełni formy

8

Trzeci mecz z rzędu w lidze z czerwoną kartką xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?