Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Polska przegrała z połową półfinalistów czyli 50%
1
@Janiama 2:0 Anglia
0
@kampe Nie wiem, ale ten Messi zajebisty
2
@Janiama Argentyna 2;0 :)
0
Na ostatnie 8 meczów Chorwacji w fazach pucharowych mś i Euro aż 7 razy była dogrywka :D Jedyny mecz kiedy jej nie było to finał mundialu z Francją.
Euro 2016- 1/8 i przegrana po dogrywce z Portugalią.
MŚ 2018- 1/8 i wygrana po rzutach karnych z Dania, 1/4 i wygrana po rzutach karnych z Rosją, 1/2 i wygrana po dogrywce z Anglią.
Euro 2020- 1/8 i przegrana po dogrywce z Hiszpanią.
MŚ 2022- 1/8 i wygrana po rzutach karnych z Japonią i teraz trwa dogrywka w 1/4 z Brazylią.
To jest niesamowite :D Ale jednocześnie pokazuje jak Chorwacja w każdym turnieju potrafi się prześlizgiwać. Czasem to jest wola walki jak z Hiszpanią gdzie odrobili dwa gole w końcówce, a czasem męczenie buły jak chociażby teraz z Brazylią. Wiemy już na jakiej drużynie opiera się Czesiuball :))
0
@Rust_Cohle Lepszy niż Nunez :))
4
No i czemu Antony za tego nura żółtej kartki nie dostał? Sędzia dokładnie wszystko widział, nie było faulu, puścił grę... A powinien zagwizdać i dać żółtko za wymuszenie, inaczej się nie oduczą.
0
Karny będzie...
Na szczęście nie :D
0
@Kamiloza91 Anglia- Maroko better
1
@Cotutajsiedzieje I to powinien być jasny argument dla tych co już skreślają Fatiego. Chłop stracił 2 lata i nie tak łatwo to nadrobić. Może potrzebować 2 czy nawet 3 lat, ale wciąż ma dużo szanse by w końcu odpalić tak jak Vini. Za 3 lata Ansu będzie miał 23 lata, wciąż dużo grania przed nim.
1
Ola Kot: Cześć, czego słuchasz, wykonawca i tytuł?
Dariusz Szpakowski: ,,Nie jestem zdrowy - to moje wybory
Pełny do połowy - to moje wybory
Wszystko do tej pory to moje wybory
Już odczuwam szkody, ale to moje wybory!
Nie jestem zdrowy - to moje wybory
Pełny do połowy - to moje wybory
Wszystko do tej pory to moje wybory
Już odczuwam szkody, ale to moje wybory!"
Jan Rapowanie- Wybory
1
@Janiama No to 1:1 :)
1
@Janiama 1:1 i w karnych Chorwacja
1
@Medium No ale co miał Rodri do odpadnięcia jak w defensywie Hiszpania bardzo dobrze grała? Zawiódł atak, brak przebojowych skrzydłowych i napastnika.
1
@Medium No i czym ten Rodri zawinił?
1
@CatalanDream Alee to moje wybory
1
@Janiama 2:1 Korea
5
No i po złotej piłce za bieganie
1
@Wossi61FCB No ta wypowiedź była pod nieprzedłużanie kontraktu z Czesiem. On sam swojej wizji footballu nagle nie zmieni o 180°, także jeśli Lewy chce grać ofensywnie to tylko w zmianie szkoleniowca jest nadzieja.
1
@GeneralXavi No wywalić trenera miesiąc przed mundialem to niezbyt dobry pomysł XD
2
@JaniamaOby i zwycięzca mundialu się powtórzył :)
0
@Lola120 Po mundialu wrócisz jeśli praca się podobała :D Gdzie robiłaś?
0
@Pawel13sz Mbappe, któremu już teraz od@ebało i myśli, że jest większy niż klub? Nigdy w życiu. Z dala od Barcelony z takimi osobowościami jakimkolwiek by nie był piłkarzem (a Mbappe jest nim bardzo dobrym).
4
@Deviler Od ostatniej środy i Szczęsnego :D
2
@Kondziubarca Żeby Lewy się wziął za granie to najpierw musi dostać więcej niż dwa podania na mecz xD Taktyka była okropna (nie licząc pierwszej połowy z dzisiaj) i o tym trzeba głośno mówić bo inaczej Kulesza uzna, że wszystko jest okej.
0
@Lola120 Studia, praca, życie towarzyskie, a ostatnio jeszcze i siłownia się pojawiła :) No i jakoś ten czas leci do przodu. Sesją narazie nie ma co się martwić, lepiej kibicować bezstresowo Argentynie na mundialu ;D A u koleżanki?
1
@Lola120 Niestety Michniewicz pewnie zostanie, bo w Polsce dalej najważniejszą statystyką jest wynik :)) Potencjał tej kadry jest niesamowicie marnowany przy takiej grze, mam nadzieję że to się zmieni. Papszun byłby idealny. Mamy tak łatwe eliminacje teraz, że aż grzech nie spróbować zbudować tej reprezentacji na nowo.
0
@MesQueUnClub96 Ale skuteczną kontrę. Obecnie najlepszy trener w Polsce.
@takisobiektos Jaki beton? :d
3
@MesQueUnClub96 Marek Papszun
0
Dobra to teraz Papszun na selekcjonera :)