0

@tomek8756 Kontrowersyjnie z tym Lewandowskim... Jemu też bym nie dał ze względu na ten zegarek.

1

@Emhyr Aż tak to nie, Balotelli w jego wieku odpalał fajerwerki w łazience :D
Mbappe to niestety nie ten kaliber w odklejce.
A mówię niestety, bo nie lubię buca i życzę mu gry w Stade Rennes.

4

@Gaz Przecież odejście Xaviego to byłaby kompletna kompromitacja, nie wiem jaką trzeba być amebą by teraz tego chcieć. Ogólnie uważam, że Xaviego trzeba zostawić na następny sezon i dopiero po następnym go rozliczać z trofeów (oczywiście nie wymagać potrójnej korony od razu). Trzeba dać mu czas spokojnie pracować, bo niczego wielkiego nie zbuduje w kilka tygodni zwłaszcza, że miał teraz w paru sytuacjach po prostu pecha. Zwolnić go tylko wtedy jeśli np zaliczy znaczącą serię porażek lub po prostu jeśli wypadniemy poza top4 w lidze.

1

@ranger3120 Oshoala

2

@Dembouz1899 No o gralibyśmy wtedy bez skrzydłowych... Bernardo to jest pomocnik, który wykreuje sytuację, będzie cały czas pod grą, a nie zrobi wiatr na skrzydle.

1

@michal26 Szczerze mówiąc wątpię by Messi grał w pierwszym składzie ciągle u Xaviego. Fizycznie to już niestety nie jest to. Dlatego wydaje mi się po prostu, że Xavi postara się jednak o tego Bernardo, a Messiemu da drugoplanową rolę (wchodzenie z ławki do pomocy lub ataku). Możliwości jest wiele i sam nie wiem co w głowie ma Xavi, ale myślę, że postara się o ich obydwu.

0

@MesQueUnClub96 Lewego na pierwszym? Przecież to jest pewny win Benzemy.

0

@michal26 Zgadzam się, ale teraz transferów nie zrobimy, w styczniu znaczących też pewnie nie. Jeżeli do końca sezonu skrzydłowi nie odzyskają formy to to będzie niestety pozycja must have do wzmocnienia w lipcu. Dodatkowo pivot (jeśli Nico lub Casado zawiodą i dlatego właśnie lepiej teraz ich zacząć testować), Iñigo Martinez oraz dwa główne cele o których już teraz wiadomo to powrót Messiego i Bernardo Silva.

2

Fajnie gdyby się udało cofnąć Nico z tego wypożyczenia z Valencii. Busi odchodzi po sezonie, a i tak forma teraz nie zachwyca, więc niech dadzą się ogrywać na zmianę Casado i Nico na pivocie, a Busi niech wchodzi od czasu do czasu na końcówki żeby uspokoić grę w ataku pozycyjnym.
Co do Casado to grał mało w presezonie, ale podobał mi się. Zostawił pozytywne wrażenie. Chciałbym żeby dostał poważną szansę tak jak rok temu dostał ją Gavi.

6

@pt9 Akurat Martini nie był taki zły. Setien i Koeman okazali się dużo gorszymi trenerami.
Ale fakt, jak tak z perspektywy czasu na to spojrzeć to to zatrudnienie faktycznie było z tyłka :D

1

@PatrychoO Mógł Mati wcześniej mówić to bym pewniaczka puścił... Ehh

0

@damianex10 To nie był źle sędziowany mecz? Już nie wspominając o karnym na Lewym to sędzia po prostu zapomniał kartek xD I to z jednej i drugiej strony.

0

@Lucerfi ,,Xavi nie ma wizji", ale dyrdymaly XDD Xavi przecież ma bardzo określoną wizję, naszym największym problemem jest mentalnosc, którą trzeba zmienić, ale do tego potrzeba czasu. Dodaj do tego kontuzje oraz brak karnych dla Barcelony w tym sezonie i jest to co jest.

0

Szczerze mówiąc zasłużyliśmy na remis. Szkoda.

0

@Mns21 Valverde pod względem taktycznym to topka trenerów na świecie. Ale nie tylko taktyka się liczy, dlatego Enresto nie odniósł u nas sukcesu.

1

@Janiama Barcelona 2:1 :)

5

@bartas97 Eryś ma tyle iq ile jego klub LM

0

Leao czy Kvaratskhelia?

1

@LonelyVEB Z City

9

@barcelonaLM Ale i tak przyjdzie ci parę łebków, którzy napiszą, że to wina Xaviego i już wieszczą mu zwolnienie przed końcem sezonu xD

5

@Kondziubarca Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie zrobił.

3

Ale swoją drogą to, że Onana przez cały mecz nie zobaczył żółtej kartki to trochę kompromitacja sędziów

2

@Rl9k1nG Jeśli nie dogra to to będzie kompromitacja zarządu. No chyba, że zacznie hurtem wszystko przegrywać, ale nie sądzę by tak było.

1

@Kgorecki2500 https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/liga-europy-a-liga-mistrzow-ile-zarabiaja-kluby-w-tych-rozgrywkach-kwoty-sa-olbrzymie/tjgxct8
1,9 mln mniej za wygranie LE, czyli niewiele, a ja i tak napisałem, że kwoty są podobne, a nie takie same ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedynie w kwestii praw telewizyjnych spora różnica, ale to do przewidzenia.

0

@Spoko_Hala_Fan Bezpośrednie mecze. Inter nie może wygrać już żadnego meczu, a my musimy wygrać wszystkie

0

@Axoon No i z Interem wątpię by wygrali

1

@Kondziubarca No tylko, że my aktualnie poza nim i Garcia nie mamy żadnych stoperów :D chciałbym żeby Xavi zaczął ogrywać Chadiego Riada, ale może nie od El Clasico :P

2

@AmigoBlancos ,,Kontuzje Araújo i innych z końmi obrony są znaczące, ale nie na tyle, żeby tak tragicznie pod względem taktycznym rozegrać ten mecz." Co ja czytam xDDD
Przecież ich kontuzje przyczyniły się do utraty TRZECH bramek i przy KAŻDEJ z nich zawinił ich zmiennik.
Dla ciebie to nie jest znaczące? :D

,,Xavi jest jak uczeń LO, który jedzie na opinii 0-4 w El Clasico na Bernabéu"
Chyba tylko według kibiców Realu xD
Xavi przebudowuje Barcelonę, znacząco ją odmienił. Pewnie, że popełnia błędy i będzie je popełniał. Ale żeby całkowicie przebudować drużynę to to jest proces na 2/3 lata, tyle powinien dostać Xavi. Dokończyć ten sezon i zacząć kolejny (chyba, że wypadnie poza top4 la ligi). Spójrz na Artete, w jakim miejscu był rok temu, a w jakim jest teraz.

2

@Sau_Ron Xavi odpowiada za to, że Araujo i Kounde nagle doznają groźnych kontuzji na pierwszym zgrupowaniu w sezonie poza Barceloną? Xavi odpowiada za to, że Pique w 89 minucie myśli o cyckach Shakiry a nie o kryciu Lautaro?

13

Rok temu w pełni zasłużone odpadnięcie z LM, ale teraz? Na jednym zgrupowaniu reprezentacji wypada nam 5 piłkarzy w tym pół podstawowej obrony xD Pierwszy mecz z Interem przynajmniej remis powinien przynieść (brak karnego i anulowanie gola według niektórych sędziów niesłuszne), a a drugim meczu babole popełniają nasi rezerwowy obrońcy, których jestem pewien że nie popełniliby Araujo z Kounde. Dodatkowo żeby było śmieszniej, z Bayernem też nieodgwizdany karny, który pewnie zmieniłby przebieg meczu.
Oczywiście nie można w pełni zrzucać winy na błędy sędziowskie czy zrządzenie pecha, ale niesamowicie to frustruje...
Pozostaje liczyć nam na cud Victorii Pilzno, a potem znowu wszystko byłoby zależne od nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?