Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kamyk_23 Pełna zgoda, choć mnie takie komentarze o wywaleniu Fatiego nie dziwią patrząc na to, że niektórzy wmawiają Xaviemu słaby sezon i rozważają zwolnienie go xDD
Ferrana też mi szkoda będzie, bo on również prędzej czy później odpali, ale ze względu na finanse jego sprzedaż może być niestety wymuszona.
2
@Pawel13sz Fati był poza grą 2 lata... Ludzie dajcie mu czas, to wciąż jest bardzo młody chłopak. Taki brak gry po prostu zrobił swoje. W tym sezonie miewał przebłyski dobrej gry, w przyszłym sezonie będzie tego więcej, a za 2 lata wskoczy już na dobry poziom i zrobi te 20 goli w sezonie. Jeśli nie, to wtedy ewentualnie można się z nim pożegnać, ale nie po 2 letnim banie i połowie roku słabej gry, trochę cierpliwości...
Absolutne nie dla sprzedaży Ansu, natomiast ktoś z dwójki Ferran/Raphinia raczej będzie musiał odejść, bo Tebas kolejne limity sobie wymyśli.
0
@zeko0 Raphinii? Oczywiście, że tak. Nie był wybitny, ale zagrał dobre spotkanie.
1
@zeko0 Nie wiem co jeszcze musiałby zrobić Raphinia żeby być dla was na plus xD
0
Z Betisem na Benito Villamarin zawsze są meczycha, gra od bramki do bramki, dużo ciekawych kontr, zwroty akcji, piękne gole i wyniki z btts po 2:1 czy 3:2. Zawsze gramy ten mecz z nimi w zimie (styczen- marzec) i niesamowicie się to ogląda, jeden z najbardziej wyczekiwanych meczy przeze mnie. Kibice Betisu też klasa, świetny doping bez żadnej patoli. Dzisiaj jak zwykle się nie zawiodłem (jak do tej pory), czekam jedynie na gole. Ale tym razem fajnie byłoby przełamać tą passę z btts i niech tylko Barca strzeli :D
0
@Bartula Jaki paździerz? XD Nie wygrywamy 3:0 do przerwy i to od razu paździerz? :D
0
@ParlesCuyol5 Gratulacje! Za ile kupiłeś i na jaki sektor?
0
@Messibestplayerintheworld To w końcu Amrabat czy Bernardo? :d
2
@Bobo90 To by była największa głupota jaką mogliby zrobić
1
@Emhyr Spieprzyliście nam Wielki Czwartek
0
@Rewolucja123 Tylko, że Xavi to powiedział zanim jego najlepszy skrzydłowy wypadł na dwa kluczowe miesiące sezonu
0
@masq A jakie nieprzemyślane transfery Xavi zrobił? Za darmo Aubameyang, Christensen, Kessie i Alves. Dwóch pierwszych klasa światowa, Kessie słabo, ale na nim nie stracimy bo przyszedł za darmo, a Alves wykonał zadanie jakim było dla niego uzupełnienie kadry. W zimie jeszcze przyszedł Adama na półroczne wypożyczenie, trochę wiatru dał, szału nie było, ale jak na dostępne wtedy opcje było dobrze. Przejdźmy teraz do tych droższych transferów, Ferran, Lewy, Raphinia i Kounde. Ferran ma jakiś problem z psychiką, bo jak wcześniej nigdy nie miał problemów z wykończeniem, tak teraz psycha mu zawodzi. Ale jak narazie transfer na minus. Raphinia? Najlepszy drybler Premier League jak do nas przychodził, co ma Xavi poradzić na to, że u nas nagle przestał dryblować? Przecież mu nie zakazał. W przypadku Raphinii też jest jakaś blokada w głowie, którą zobacyzmy czy zwalczy. Ale dodając do tego fakt, że w kreacji daje nam dużo nie możemy powiedzieć, że to nieudany transfer. Bardziej taki pomiędzy. Lewy i Kounde to póki co masterclass. Został jeszcze Alonso i Bellerin. Ten pierwszy niestety zawodzi, co mecz praktycznie popełnia jakiegoś flopa. Natomiast Bellerin nie był transferem Xaviego, on sam wolał Foytha, ale że się nie udało, to zarząd ostatniego dnia okienka musiał kogoś sprowadzić, bo zostalibyśmy bez prawego obrońcy. Podsumowując ,,transfery Xaviego" (czyli wszystkie oprócz Bellerina):
Ferran, Lewandowski, Kounde, Raphinia, Aubameyang, Adama, Alves, Kessie, Christensen, Alonso- na 10 transferów 4 bardzo dobre*, 3 poprawne**(bez szału, ale to co mieli zrobić to zrobili albo robią) i trzy słabe***, choć każdy z nich ma jeszcze czas by się poprawić, u Kessiego np ostatnio jest ciut lepiej, choć on raczej odejdzie w lecie.
*Lewandowski, Aubameyang, Kounde, Christensen
**Raphinia, Alves, Adama
***Ferran, Kessie, Alonso
To jest dobry wynik, nie można oczekiwać, że każdy transfer będzie udany, zwłaszcza gdy zespół jest w przebudowie.
0
@KrwawiaceoczyVEB Dryblować, Balde umieć dryblować. Szybkości to używa Alba.
0
@Pawel13sz To jest tragedia, a będzie jeszcze gorzej. Jedyny piłkarz w aktualnej kadrze, który umieć dryblować to Balde...
0
@Coutinho007 A co ma słaby Braithwaite do o wiele lepszego Carasco? A Alarconowi tak niestety nie da pograć. Miał prawie pół stycznia bez Lewego i Ferrana i nic, więc tym bardziej teraz.
0
@Kgorecki2500 Alemany coś wymyśli
0
Dembele na połowę obecnej rundy out, więc fajnie jakby jednak pod koniec już tego okienka postarali się o Carasco
1
@Tomek_TF Leo nie mógłby śmigać z 30 bo w La Lidze 30 to numer dla zawodnika rezerw. Fati sam by oddał 10 Leo, a Ansu by wziął 11 po Ferranie, który pewnie odejdzie.
1
Balde i Alba potrzebni na lewą stronę, bo gramy bez skrzydeł praktycznie. Trzeba to rozruszać i stworzyć w końcu jakaś sytuację.
2
@Isso89 Przecież var nie jest od tego
1
@Kgorecki2500 Atletitowskie 1:0? XD Przecież Atletico strzela bramkę i się muruje, a my RSSS nie pozwoliliśmy nawet wejść w pole karne do 88 minuty, z Getafe tak samo. Jeżeli chodzi o grę to oba te mecze były naprawdę świetne, jedynie wykończenia zabrakło. A dzisiaj będzie ciężko o bramki, bo gramy bez Lewego.
@Mario96w No i właśnie ta twoja ostatnia myśl jest kluczowa :D na RSSS wyszła once de gala i nie było mowy o zlekceważeniu przeciwnika patrząc na ich formę, dlatego ten mecz aż taki trudny nie był. Getafe było za słabe by realnie nam zagrozić. Natomiast dzisiaj gramy nie dość, że wyjazd (w odróżnieniu od dwóch ostatnich meczów) to wyszli zmiennicy, zagramy bez tego ustawienia z Gavim na skrzydle i bez Lewego. Myślę, że właśnie dlatego będzie to najcięższy mecz w tym tygodniu, ale oby było tak jak ty mówisz :D
1
@Kgorecki2500 Dzisiaj będzie najtrudniejszy mecz w tym tygodniu, 1:0 będzie w pełni satysfakcjonujące
0
Co tu się odwala, Prevc 130 metrów, a to są loty xD
11
A możemy mieć za darmo lepszego i pewniejszego Iñigo Martineza...
1
@gumaz Wolałbym nie cofać. Naprawiłbym błędy z przeszłości, ale popełniłbym inne, kto wie czy nie poważniejsze?
A jeśli już miałbym koniecznie wybrać okres, od którego chciałbym ,,żyć od nowa" to powiedzmy może druga gimnazjum i jedyne co bym zmienił to żyłbym odważniej. Nie bał się popełniać błędów, nie myślał tyle o konsekwencjach i nie analizował tyle.
18
Ferran, Garcia, Gundogan, Bernardo, Cancelo- zaraz połowę City rozkupimy xD
30
Dzisiaj mijają trzy lata od tragicznej śmierci Kobego Bryanta. Legenda koszykówki wraz z siedmioma innymi pasażerami (w tym jego córką) zginęła w katastrofie helikoptera, który rozbił się nieoficjalnie z powodu fatalnych warunków pogodowych i wobec tego dezorientacji pilota helikoptera Ara Zobayana. Prawdopodobnie źle ocenił on wysokość, na którą się wznosił. Niestety wszyscy ponieśli śmierć na miejscu.
Kobe Bryant poza licznymi rekordami w NBA (w tym zdobyciu aż 81 punktów w jednym meczu!) nam może kojarzyć się ze swoją sympatią do FC Barcelony. Kobe wielokrotnie odwiedzał zawodników Barcy, w tym chociażby podczas presezonu Barcelony po Stanach Zjednoczonych w 2015 roku. W pamięć na pewno została też reklama nagrana wraz z Leo Messim dla jednej z linii lotniczych:
Dla wielu idol i legenda. Legendarny gracz, który odszedł z tego świata zdecydowanie za wcześnie. Niech spoczywa w pokoju (*)
0
Już miałem pisać, że Abde wygląda jeszcze gorzej niż u nas, ale stwierdziłem że poczekam jeszcze chwilę to może strzeli i zamknie mi mordę no i proszę :D Brawo Abdinho!
0
@Strays77 Weź podrzuć ten przepis na spaghetti, z kukurydzą jeszcze nie jadłem ;D
1
@rasta212 O ty sztywniaku :((