Wronadlinho
Dołączył/a: grudzień 2010
Augustów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niedosyt po sytuacji Pedro niestety jest. :)
0
*Panie
0
Pani Ibrahimović, jest jeden problem... FC Barcelona
0
Chciałbym aby Alexis odblokował się w takim wielkim meczu, przeciwko takiej drużynie jak Real :)
0
Szpakowski - jeden piłkarz, 5 nazwisk :D
0
Przydałaby się żółta kartka dla Ronaldo w pierwszym meczu i w drugim (na Camp Nou) mamy już go z głowy :)
0
Już wiadomo jaka będzie wymówka Mou jeśli przegrają...
0
Znowu strzela, to oznacza że już jest w formie :P
0
klocek12355
Jestem za a najbardziej za takim nagłowkiem:
Fabregas w Barcelonie oficjalnie :)
heh
0
ktora minuta ten karny z prawej nogi?
0
A Manchester podobno ma grać w trampkach oprócz Naniego :D Heh