0

Niedosyt po sytuacji Pedro niestety jest. :)

0

*Panie

0

Pani Ibrahimović, jest jeden problem... FC Barcelona

0

Chciałbym aby Alexis odblokował się w takim wielkim meczu, przeciwko takiej drużynie jak Real :)

0

Szpakowski - jeden piłkarz, 5 nazwisk :D

0

Przydałaby się żółta kartka dla Ronaldo w pierwszym meczu i w drugim (na Camp Nou) mamy już go z głowy :)

0

Już wiadomo jaka będzie wymówka Mou jeśli przegrają...

0

Znowu strzela, to oznacza że już jest w formie :P

0

klocek12355

Jestem za a najbardziej za takim nagłowkiem:

Fabregas w Barcelonie oficjalnie :)

heh

0

ktora minuta ten karny z prawej nogi?

0

A Manchester podobno ma grać w trampkach oprócz Naniego :D Heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?