0

Na czym polega calma calma? :D

3

Mi aktywowali jakoś po 2~3 godzinach :)

5

Luis zadebiutował 25 października :)

0

Hej ludziska, mam do was pytanie. Chciałem wykupić ten pakiet Eleven za 7,50zł ale mój tata przebywa obecnie w szpitalu... Czy jak wróci np. w sobotę i jak zadzwoni przed meczem, aby aktywować kanały to da radę, że NC+ włączy mi je jeszcze w ten sam dzień?

0

Adriano swoje niektóre fantastycznie zagrania przeplata zagraniami na poziomie 8 ligi :D

0

Pique

1

"Iniestra konta Gabi" :DD

0

Nie mozna jeszcze :)

0

To nie powinniśmy grać pierw z PSG?

0

Piszczek i Koke i mi jak najbardziej pasuję :P

0

Ku*wa nie mów tak :D

0

Zastanawia mnie ostatnio czemu Dani zakłada starszy model butów. Nie wiecie czemu? :D

0

Już podobno nawet Villas-Boas się wypowiedział, że za tą kase kupi czterech zawodników: lewego i środkowego obrońcę, skrzydłowego i napadziora.

P.S. Oddawaj mój avatar :D

0

*będzie
:D

0

10 lat później:
Neymar: Wiele się nauczyłem od Messiego
:)

0

Tak uważaj bo kupimy piłkarza od największego wroga... -.-

0

Ze sprowadzeniem Luiza też teraz może być problem :/
Bo obstawiam, że po Pucharze Konfederacji, Mourinho jednak uwierzył w Davida i też nie będzie tak łatwo jak się jeszcze na początku wydawało

0

http://barcelonafansclub.lockerdome.com/media/108264112
Paczcie jaka fajna okładka Sportu :3

0

U mnie cały czas ze 5 dni padało a teraz wyszło słońce. Widzę że to będzie udany dzień z dwóch zaje*bistych powodów :P

0

Pewnie Franciszek wolałby koszulkę Messiego z Argentyny :)

0

To pewne że PSG bez Ibry nie miało by szans :)

0

Ja i mój rodzony brat też jesteśmy z 21 marca, mimo, że jest między nami 9 lat różnicy :)

0

Boję się Realu i Bayernu ale chciałbym trafić na BVB lub PSG :)

0

Jestem bardziej zdenerwowany niż przed ostatnimi Gran Derbi.

0

I już wygląda inaczej ofensywa z dwoma napastnikami w formie :)

0

Kolejny kapitan :)

0

Czeba grać agresywnie i kontrami szybkimi

0

A żadnego newsa jak nigdy o nowych korkach Lionela?

0

David, czemu zawsze jak się rozkręcisz to musi się coś Ci stać? :/

0

Chętnie zobaczyłbym go zamiast Alexisa ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?