Wronadlinho
Dołączył/a: grudzień 2010
Augustów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na czym polega calma calma? :D
3
Mi aktywowali jakoś po 2~3 godzinach :)
5
Luis zadebiutował 25 października :)
0
Hej ludziska, mam do was pytanie. Chciałem wykupić ten pakiet Eleven za 7,50zł ale mój tata przebywa obecnie w szpitalu... Czy jak wróci np. w sobotę i jak zadzwoni przed meczem, aby aktywować kanały to da radę, że NC+ włączy mi je jeszcze w ten sam dzień?
0
Adriano swoje niektóre fantastycznie zagrania przeplata zagraniami na poziomie 8 ligi :D
0
Pique
1
"Iniestra konta Gabi" :DD
0
Nie mozna jeszcze :)
0
To nie powinniśmy grać pierw z PSG?
0
Piszczek i Koke i mi jak najbardziej pasuję :P
0
Ku*wa nie mów tak :D
0
Zastanawia mnie ostatnio czemu Dani zakłada starszy model butów. Nie wiecie czemu? :D
0
Już podobno nawet Villas-Boas się wypowiedział, że za tą kase kupi czterech zawodników: lewego i środkowego obrońcę, skrzydłowego i napadziora.
P.S. Oddawaj mój avatar :D
0
*będzie
:D
0
10 lat później:
Neymar: Wiele się nauczyłem od Messiego
:)
0
Tak uważaj bo kupimy piłkarza od największego wroga... -.-
0
Ze sprowadzeniem Luiza też teraz może być problem :/
Bo obstawiam, że po Pucharze Konfederacji, Mourinho jednak uwierzył w Davida i też nie będzie tak łatwo jak się jeszcze na początku wydawało
0
http://barcelonafansclub.lockerdome.com/media/108264112
Paczcie jaka fajna okładka Sportu :3
0
U mnie cały czas ze 5 dni padało a teraz wyszło słońce. Widzę że to będzie udany dzień z dwóch zaje*bistych powodów :P
0
Pewnie Franciszek wolałby koszulkę Messiego z Argentyny :)
0
To pewne że PSG bez Ibry nie miało by szans :)
0
Ja i mój rodzony brat też jesteśmy z 21 marca, mimo, że jest między nami 9 lat różnicy :)
0
Boję się Realu i Bayernu ale chciałbym trafić na BVB lub PSG :)
0
Jestem bardziej zdenerwowany niż przed ostatnimi Gran Derbi.
0
I już wygląda inaczej ofensywa z dwoma napastnikami w formie :)
0
Kolejny kapitan :)
0
Czeba grać agresywnie i kontrami szybkimi
0
A żadnego newsa jak nigdy o nowych korkach Lionela?
0
David, czemu zawsze jak się rozkręcisz to musi się coś Ci stać? :/
0
Chętnie zobaczyłbym go zamiast Alexisa ^^