2

Ja po kilku godzinnej przerwie max 5 przeczytałem :p

1

Panowie, czy niezależnie od rodzaju koszulki (meczówka, stadionówka) można zerwać jakimś sposobem nazwisko i numer piłkarza? Bo przyznam że znalazłem na necie koszulke Neymara w bardzo korzystnej cenie i jestem gotowy zrobić taki manewr :D hah

0

Ja mam etui na telefon z jego nazwiskiem i dużym numerem 11. Nie wiem co mam robić i nadal to noszę :p

10

Konferencja Neymara jakby ktoś chciał jest transmitowana i tłumaczona od razu na tvn24

7

Ta Marysia to niezły szon z tego co widzę

0

A ja nie polecam tej pizzy przez którą zmuszony byłem przegapić akcje bramkową

7

Nie wierzę, pół godziny nie strzelali a tylko poszedłem na szybką dwójkę i już zdążyłem przegapić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam trudne pytanie ale liczę na was. Obstawiłem mecz pucharu Chile :D ale kilka meczów przełożono. Może ktoś wie z jakiego powodu lub na jaki dzień zostały one poprzekładane albo ma gdzie mogę uzyskać jakieś informacje?

0

Panowie jedziecie tą zorganizowaną wycieczką czy na własną rękę?

0

Obstawiłem bo prostu trzy setowy pojedynek zamiast zwycięstwa którejś z zawodniczek, kurs mnie skusił :p

0

Kogo obstawić w finale? Muguruze czy Venus?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Powodzenia Estremadurczyku! :D

1

Obstawiam że chodzi o to że Chelsea gra 3 środkowymi obrońcami i Cesar też u Conte jest ustawiany na tej pozycji

0

To jest na chyba tzw. "instastories" więc po pierwsze musisz mieć konto żeby to obejrzeć a jeśli je masz, to wejdź na konto Kurzawy a nie Marco i kliknij w jego profilowe

0

Na Suchej 13? :D

0

Verratti 6h temu dodał na insta story zdjęcie z tekstem na czarnym tle w którym napisał coś o PSG. Wie ktoś o co mu tam chodzi w tej "wiadomości" do nas?

0

Ja chodzę do Radomia do szkoły :D ale mieszkam z 40km od niego :p

0

Ach jednak skusił mnie kurs na to że obie reprezentacje strzelą bramkę :D

0

Czy postawilibyście opcje X/Walia?

2

U mnie klasykiem w domu jest coś w stylu "Pie*dolony Milik, jak on tego nie trafił!!!"

0

Riyad to lewak :)

0

U mnie też wyją. O co chodzi? :D

1

Warto. Płynnie chodzi, ładne robi zdjęcia, muzyka gra głośno, nie zacina się, ekran robi wrażenie, z zasięgiem raczej problemu nie ma. Czytnik linii papilarnych z tyłu fajna opcja :)

2

Z dwa tygodnie temu widziałem w go sporcie promocje koszulki granatowej z takim sporym logiem Barcy na klacie chyba w okolicach 50 zł :)

0

Jakieś fajne imię dla psa?

0

Szymon Marciniak arbitrem naszego meczu z Juve :)) ostatnio nam szczęścia nie przyniósł

0

Panowie opłaca się stawiać na Chelsea która w sobotę gra z Bournemouth i Monaco które również gra na wyjeździe z Angers?

0

Panowie a powiecie mi czemu nie było dogrywki? Skoro bramka PSG liczyła się podwójnie. Nie hejtujcie tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?