Wronadlinho
Dołączył/a: grudzień 2010
Augustów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja po kilku godzinnej przerwie max 5 przeczytałem :p
1
Panowie, czy niezależnie od rodzaju koszulki (meczówka, stadionówka) można zerwać jakimś sposobem nazwisko i numer piłkarza? Bo przyznam że znalazłem na necie koszulke Neymara w bardzo korzystnej cenie i jestem gotowy zrobić taki manewr :D hah
0
Ja mam etui na telefon z jego nazwiskiem i dużym numerem 11. Nie wiem co mam robić i nadal to noszę :p
10
Konferencja Neymara jakby ktoś chciał jest transmitowana i tłumaczona od razu na tvn24
7
Ta Marysia to niezły szon z tego co widzę
0
A ja nie polecam tej pizzy przez którą zmuszony byłem przegapić akcje bramkową
7
Nie wierzę, pół godziny nie strzelali a tylko poszedłem na szybką dwójkę i już zdążyłem przegapić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam trudne pytanie ale liczę na was. Obstawiłem mecz pucharu Chile :D ale kilka meczów przełożono. Może ktoś wie z jakiego powodu lub na jaki dzień zostały one poprzekładane albo ma gdzie mogę uzyskać jakieś informacje?
0
Panowie jedziecie tą zorganizowaną wycieczką czy na własną rękę?
0
Obstawiłem bo prostu trzy setowy pojedynek zamiast zwycięstwa którejś z zawodniczek, kurs mnie skusił :p
0
Kogo obstawić w finale? Muguruze czy Venus?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Powodzenia Estremadurczyku! :D
1
Obstawiam że chodzi o to że Chelsea gra 3 środkowymi obrońcami i Cesar też u Conte jest ustawiany na tej pozycji
0
To jest na chyba tzw. "instastories" więc po pierwsze musisz mieć konto żeby to obejrzeć a jeśli je masz, to wejdź na konto Kurzawy a nie Marco i kliknij w jego profilowe
0
Na Suchej 13? :D
0
Verratti 6h temu dodał na insta story zdjęcie z tekstem na czarnym tle w którym napisał coś o PSG. Wie ktoś o co mu tam chodzi w tej "wiadomości" do nas?
0
Ja chodzę do Radomia do szkoły :D ale mieszkam z 40km od niego :p
0
Ach jednak skusił mnie kurs na to że obie reprezentacje strzelą bramkę :D
0
Czy postawilibyście opcje X/Walia?
2
U mnie klasykiem w domu jest coś w stylu "Pie*dolony Milik, jak on tego nie trafił!!!"
0
Riyad to lewak :)
0
U mnie też wyją. O co chodzi? :D
1
Warto. Płynnie chodzi, ładne robi zdjęcia, muzyka gra głośno, nie zacina się, ekran robi wrażenie, z zasięgiem raczej problemu nie ma. Czytnik linii papilarnych z tyłu fajna opcja :)
2
Z dwa tygodnie temu widziałem w go sporcie promocje koszulki granatowej z takim sporym logiem Barcy na klacie chyba w okolicach 50 zł :)
0
Jakieś fajne imię dla psa?
0
Szymon Marciniak arbitrem naszego meczu z Juve :)) ostatnio nam szczęścia nie przyniósł
0
Panowie opłaca się stawiać na Chelsea która w sobotę gra z Bournemouth i Monaco które również gra na wyjeździe z Angers?
0
Panowie a powiecie mi czemu nie było dogrywki? Skoro bramka PSG liczyła się podwójnie. Nie hejtujcie tylko