0

Zmieniłem datę, bo jakby się ludzie dowiedzieli to by mnie wyśmiali :D zaraz by było, jak ty możesz 2000dni mieć konto jak ty jesteś gimbusem i nie pamiętasz składu z przed tych 2000 dni :D

0

Dziś mija 2000 dni od kiedy mam tu konto... A pamiętam jeszcze jak dziś, jak długo zbierałem się żeby je założyć :o :D

3

Messi już 40 milionów folołersów na instagramie :D jeszcze nie tak dawno na 30 milionów dostał koszulkę od Curry'ego :3

0

Podrzuci ktoś zdjęcie spalonego?

0

Mi najbardziej ctr360 i magisty :D

0

"Ibramowicz" :'D

1

Ktoś mi podpowie co nawywijał Aurier?

0

Niepowołany został

0

Kurde, pomyliłem się w odpowiedzi

0

Siema cześć :))
Piszę wypracowanko z angielskiego o Messim. Podpowie mi ktoś, ile dokładnie Messi ma obecnie bramek w swojej karierze i w ilu meczach je zdobył? Nie chce walnąć gafy :)

0

Ej słuchajcie, nie umiem włączyć transmisji na tej apce Live Soccer TV. Podpowie mi ktos jak to zrobić?

0

Ktoś dziś napisał że jest jakaś aplikacja na tel gdzie można oglądać zagraniczne sportowe kanały na których lecą zawsze mecze, typu bein, sky... Ktoś podrzuci jej nazwę lub wypowie się czy to nie jest jakiś fake? ^^

28

Kiedyś jakby syn mnie spytał kim był Zidane, odpowiem mu: "Nie pamiętam synu, żyłem w czasach Iniesty"

0

W ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłka spadła mu pod nogi i tego nie dało się nie trafić :)

0

Podrzuci ktoś to zdjęcie liczby 2015 gdzie każda cyfra przedstawia ilość trofeów zdobytych przez dany klub?

0

Arda skrocil brodę :/

1

Drinkvodka :3.

13

Myślę że najciężej będzie skusić Caballero ;)

0

Kaplochy

6

Największy ból w święta :c koszulka Barcy nie zdążyła mi przyjść na Wigilię :/

0

Dziękuję pięknie :))

0

Ktoś mi podpowie ile wszystkich trofeów ma obecnie Barcelona, a ile Real?

1

Arda i Vidal będą mogli zagrać w tym meczu?

0

Nie trolluje, myślałem, że od pierwszego będzie już wszystko tak jak należy :D

1

Czemu Vidal i Arda nie będą mogli zagrać jeszcze 2 stycznia? :/

0

A może opłaca się bo to jedyna taka koszulka klubu w takie paski :D +znalazłem za naprawdę dobrą cenę, więc kusi :/ chodzi o koszulkę z długim rękawem

0

Chcę sobie zakupić koszulkę Barcy pod choinkę, ale nie chce, żeby zaraz, że tak powiem była "nieaktualna". Wiem, że niedługo mają się odbyć negocjacje na temat sponsora na koszulce i nie wiem czy opłaca się kupować z katarem na koszulce, bo nie chce żeby piłkarze mieli dość różniące się koszulki od mojej :D podpowie mi ktoś kiedy kończy się nam kontrakt z katarczykami i co wy byście zrobili :D

0

Nikt tak nie mówi na Messiego :p

0

Myślę że pewniejszy karny Neymara byłby wykonany nawet z rabony niż ten w meczu z Romą :D

0

Przy braku Busiego trzymam kciuki za Grzecha :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?