Xendriel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
okolice Bełchatowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sorry ale Jeffren dzisiejszym występem zmiażdżył Henryego...
0
o w mordę PEDRO :D
0
W takich sytuacjach styl Barcelony jej nie pomaga. Czasu mało a oni zamiast grać szybkie piłki mozolnie budują swoje akcje.
0
Veron mimo upływu lat to nadal klasa światowa.
0
Ja myślę że Yaya będzie włączony w transfer Fabregasa, bo wątpię żeby klub wydał tyle kasy na wychowanka, a to że Cesc dołączy do Barcy jest kwestią czasu. Wenger bardzo chciał Toure i powinien zgodzić się na taką operację.
0
Henry non stop spalony. Błagam zdejmijcie go ...
0
Henry [*] IMO lepszym wyjściem byłby Messi w środku a Pedro na prawej... Titi obyś mnie zaskoczył.
0
rzepek93 jeśli masz neta słabszego niż 512 to raczej nie ma szans na płynne oglądanie spotkania. Radziłbym poszukać jakiegoś pubu, albo wybrać się do kumpla
0
Ciekawe czy nie lepiej było by gdyby w Gran Derby Pedro wystąpił na lewym skrzydle a Iniesta w środku. Tak jak dzisiaj
0
FanBarcyOTak Zrozum, że tutaj nikogo nie sprowokujesz (to nie rm.pl) bo kibice Barcelony to inteligentni ludzie ;] A takie teksty tylko świadczą o twojej głupocie. Pozdro
0
Po co mają wejść Ibra czy Messi. Nie warto narażać ich przed meczem z Realem kiedy drużyna gra tak dobrze z Iterem ;] No i zawodnicy nabiorą większej pewności siebie kiedy pokonają klasowy zespół w okrojonym składzie, bez największych gwiazd ;]
0
Bardzo dobrze. Chciałbym aby Barcelona odskoczyła w miarę szybko na 2 bramki to może nie będzie konieczności wejścia Messiego i Ibry. Mam też nadzieję, że publiczność będzie 12 zawodnikiem
0
Ja chce Caceresa :(
0
el_kolo Ale właśnie takich dryblingów i indywidualnych akcji brakuje na lewym skrzydle. Ani Maxewll, ani Abidal nie są tak ofensywni jak Alves, a Henry już się skończył. Lubię go , ale nie wierzę że będzie grał lepiej. Może na poziomie zagra kilka meczów, lecz większość czasu będzie grał tak jak w tym sezonie ;/ Robinho może i ma trudny charakter, ale z wiekiem będzie mądrzejszy. No i największy smaczek tego transferu - miny kibiców Realu kiedy Robinho strzela im bramkę na Bernabeu ;]
0
Teraz kluby będą musiały płacić więcej by wyrównać zawodnikom wynagrodzenie jakie mają w kontraktach. Kluby takie jak Real i Barca stracą na tym wielkie pieniądze ;/
0
Trzeba to wygrać bo później mecz z Interem w środku tygodnia a trzy dni po nim Gran Derby. To będzie maraton ;/
0
Wbrew pozorom mróz pomoże zawodnikom Barcy. Taka zmiana klimatyczna zahartuje organizmy i zobaczycie że po powrocie do Katalonii w następnych meczach drużyna będzie świeża
0
Moim zdaniem powinny pojawiać się newsy o tym jak spisują się gracze wypożyczeni a nie sprzedani.
0
Przykro mi, ale ja u Czygrynskiego nie widze żadnego potencjału na miarę takiego zespołu jak Barcelona.On jest wolny i mało zwrotny...Został solidnie przepłacony i już Caceres grał lepiej ;/
0
Akurat Ibrahimovica atutem nie jest szybkość, więc na światowym poziomie może grać jeszcze dobre 5 lat albo i dłużej ;]
0
Racja, Barcelona nie moze być uzalezniona od jednego zawodnika.
0
A co Reina jest może lepszy od Valdesa? Victor jest drugi po Ikerze...
0
Barca rozpoczyna od półfinału tak?
0
Perotti jest fantastyczny. Przydałby się Barcelonie ;)
0
Lepiej by było gdyby teraz odbył się wyjazd do Kijowa, póki nie jest tak zimno.
0
To jest różnica między Messim a Ronaldo. Portugalczyk, po swoim sezonie życia mówił coś takiego: "Jestem pierwszym, drugim i trzecim najlepszym piłkarzem na świecie"
0
Nie podobają mi się. Ani domowe, ani wyjazdowe. Najlepsze były w sezonie 2007/2008
0
Jak się nie podoba to proszę odwiedzać fioletową stronę. Tam gra boski Cristiano co "szczelił" 2 bramki!!!
0
Co wam się nie podobało w grze Zlatana? Myślicie że z Eto'o byłoby lepiej. A no i jak jedziecie po Ibrze to co zrobicie z Henrym?
0
Przecież Argentyna tylko atak ma lepszy od Brazylii...problemem są tracone bramki.