0

Możecie go lubić lub nie, ale trzeba przyznać że Zlatan to jeden z najlepszych napastników na świecie i napewno lepszy od E2. Jednak ja kocham naszego czarnuszka i nie chce żeby odchodził =]

A to Zlatan w tym sezonie. Idealnie pasowałby do Barcy

0

Jeśli Messi dostanie krycie indywidualne, to można doskonale wykorzystać taką sytuację. Chelsea będzie bardzo ciężko zrobić wtedy pułapki offsidowe, a jak wiadomo prostopadłe piłki na granicy spalonego to specjalność Barcelony :)

0

Messi jest obecnie w słabszej dyspozycji więc to dobrze że będzie miał takie krycie bo to pozwoli zabłyszczeć innym :)

0

Oj to będzie ciężkie spotkanie i może być czerwono w drugiej połowie ;/

0

Jak mnie to denerwuje że dzieci najeżdżają na tych szejków, a przecież ci wogóle nie złożyli żadnej oferty a ten news to wymysł News of the World

0

Lepiej żeby Messi nie zagrał w sobotę. Grał oba mecze Argentyny po 90min, dodatkowo ten z Boliwią na dużej wysokości. Moim zdaniem głupotą będzie wystawienie go na Valladolid. Barca to nie tylko Messi i bez niego też powinna sobie poradzić.

0

Tylko że nie pamiętam kiedy ostatni raz Leo miał tydzień bez żadnego meczu. Powinien odpuścić przynajmniej jeden mecz ligowy. Na początku sezonu rotacje były lepsze teraz gra praktycznie ta sama jedenastka. Rozumiem że trzeba zdobywać punkty ale bez Messiego pokonanie takiej Malagi też nie sprawiło by problemu...

0

Zlatan jest technicznie dwa razy lepszy od Eto'o

0

THX za tego newsa, dzięki niemu odkryłem ten zespół. Uwielbiam takie klimaty =]

0

Dla mnie Zlatan jest lepszy od Torresa

0

Gdzie był Benzema w jego wieku? Albo Ronaldo?

0

Też jetem za Bernabeu. To dla Realu nie było by zbyt przyjemne :)

0

Jak tak uwielbia Messiego to może spłacić długi Barcelony :)

0

W jego grze nie widzę niczego czego nie miałby Bojan. Dodatkowo jest młodszy a ma już większe doświadczenie.

btw. Jak patrze na te interwencje bramkarzy i obrońców w brazylijskiej lidze to się nie dziwię że on tyle strzela.

0

http://img.photobucket.com/albums/v197/raulmadryt/ooo.jpg

Looknijcie naprawdę ciekawe. Można o tym zrobić newsa.

0

W Bayernie na pewno nie zostanie, skoro tam nie gra -.-

0

Jeżeli przyjdzie Ribery to nie będzie juz chyba miejsca dla Hleba. Na rezerwie również wolał bym widzieć graczy z Barcy Atletic niż Białorusina.

0

Benzema w tym wieku jest taki dobry to pomyśl jaki będzie w wieku Villi i ile wtedy będzie wart.

0

Torres w Barcelonie. Dla rywali była by to zabójcza mieszanka.

0

Barcelonie na długie lata starczyły by 3 transfery: Asenjo, Aguero i Fabregas. Potem przez kilka lat to tylko wychowanków wprowadzać.

0

Barcelonie na długie lata starczyły by 3 transfery: Asenjo, Aguero i Fabregas. Potem przez kilka lat to tylko wychowanków wprowadzać.

0

Ach gdyby powtórzyć ten wynik na Bernabeu =]

0

Przecież Barcelona nie ma żadnej obniżki formy. Gole dla Betisu padły po błędach, które się zdarzają. Po prostu mieliśmy troszkę pecha...no i gdyby nie Ricardo Barca pewnie wygrała by z 5:2 i nie było by problemu. Z gry jestem zadowolony graliśmy tak jak zwykle :)

No i co niektórzy chyba myśleli że Barcelona będzie wygrywać do końca sezonu :)

0

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=22110&kom=ok Szczyt chamstwa. Ci redaktorzy już nie mogą ścierpieć, że Messi jest lepszy od Robbena

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=22110&kom=ok Szczyt chamstwa. Ci redaktorzy już nie mogą ścierpieć, że Messi jest lepszy od Robbena

0

Gdyby Ronaldinho był na lewym skrzydle drużyna była by kompletna :)

0

Dla mnie brakowało Messiemu świeżości i uważam że należy się mu odpoczynek przed LM

0

Messi powinien odpocząć, żeby na LM był świeży.

0

Jeżeli przyjdzie Ribery to Hleb będzie musiał odejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?