0

Widziałem pare meczy i kompilacji Benzemy. Wydaję mi się, że on by sobie poradził na lewym skrzydle.

0

Uwielbiam Teveza za jego waleczność =)

0

Trochę pokory by mu sie przydało, ale to jeszcze nie powód by nazywać go lalusiem i śmiać się z niego. A może to zazdrość? Tak czy owak w wywiadzie w którym mówił, że złota piłka mu się należy, mówił prawdę. Sam uważam, że najlepszy jest Messi, ale za tamten sezon nagroda należy się Portugalczykowi.

0

Hiroshima zgadzam się z tobą. Oni nawet nie mają pojęcia ile ten chłopak musiał poświęcić czasu, siły i zdrowia na treningi żeby być takim piłkarzem jakim jest. Co was obchodzi jego fryzura?

0

Lepiej żeby złapali formę do meczu z Barceloną. Wtedy zwycięstwo blaugrany będzie bardziej cieszyć :D

0

Kupić, sprzedać...żeby to było takie proste jak piszecie ;)

0

Ciekawe czy na badaniach ta supermaszyna pokazała mu zielone światło?

0

Przecież selekcjoner nie tylko wybiera skład i ustawia na boisku trzeba mieć pomysł, taktykę, potrafić rozpracować przeciwnika i dobrze przygotować zespół bo czasu na to jest znacznie mniej niż w klubach. szkoda mi trochę Argentyny ;/

0

Dobrze, że Duda się nie przejął, bo gdyby chciał i domagał się ukarania Messiego to pewnie uznano by winę Leo. Popatrzcie na filmik na onecie ;/

0

Idioci na onecie już zamieścili artykuł...

0

Real nie sprzeda Ruda. Holender był ich strzałem w dziesiątkę. Co do Benzemy to wolałbym francuza niż Kuna. Karim jest dobrze zdudowany i silny fizycznie do tego to znakomity snajper, potrafi również grać na lewym skrzydle. Aguero styl ma podobny do Bojana. Bardzo chciałbym żeby Benzema trafił do Barcy na zasadzie wymiany za Henry'ego + jakaś dopłata. Myślę, że dla Lyonu była by to atrakcyjniejsza propozycja niż $$$ Realu.

0

Ja chciałbym w finale rewanż za tamten sezon FC Barcelona - Manchester United

0

Ale czy jakieś jego słowo było nieprawdą? Messi jest lepszy ale to niestety jemu należy się ta nagroda. Ostatni sezon należał do Cristiano.

0

Przecież w poprzednim sezonie to już Pato grał lepiej od KAKI. Ja bym go wymienił na Ribery'ego. Puyol też niestety nie pasuje mi do 11 ubiegłego sezonu.

0

Kwestia przyzwyczajenia. Niedługo każdy polubi nową wersję strony :)

0

Wymiana Henry'ego za Benzemę + jakaś dopłata wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Za kilka sezonów atak Benzema-Bojan-Messi to było by coś :)

0

To już lepiej Mascherano...

0

Benio14

Ze Zlatanem Barca była by niepokonana. Na pewno strzelała by więcej niż traciła :P

0

A kiedyś czytałem jego wypowiedz kiedy Argentynie nie szło w kwalifikacjach. Krytykował on drużynę, a w szczególności... właśnie Mascherano! za to że nie ciągnie akcji do do przodu tylko podaje do tyłu albo spowalnia grę =]

PS. Myślę, że trochę obawia się, że Messi będzie od niego lepszy i dlatego ostatnio tak wypowiadał się o Leo, a teraz ta gadka o Mascherano ;/

0

Dlaczego wy chcecie każdego piłkarza który powie dobre słowo o Barcelonie? :>

0

Jeśli Yaya nadal będzie grzać ławę, to naprawdę może chcieć odejść , a perspektywa gry z bratem w jednej drużynie będzie dla niego bardzo kusząca.

0

Nie ma różnicy kto zagra. Muszą zagrać zespołowo. Jak najmniej indywidualnych akcji, więcej gry z pierwszej piłki i prostopadłych podań do szybkiego E2

0

Numanci nie strzeliliśmy, Racingowi 1 na Camp Nou a Sportingowi mamy 3 strzelić? ;] Raczej będą grali na 0 z tyłu, jak dobrze pójdzie to może z 2:0 góra

0

Henry nie jest w dobrej formie, to że strzelił gola dla Francji o tym nie świadczy. Pep widzi go codziennie i chyba wie lepiej. Mam nadzieję że Henry nie wejdzie jak już to w końcówce za E2

0

Trzeba było Messiego zamiast Iniesty wpuścić, potem może nie starczyć czasu na zdobycie bramki

0

system 4-3-3 zadowalajace efekty przyniesie, jeżeli na boisku będzie albo E2 albo Henry. Oni kiedy grają razem w tym systemie nie mogą pokazać pełni swoich umiejętności, w końcu obaj są klasyczną "9". Moze ustawienie 4-4-2 coś by dało, ale wtedy Messi będzie grał trochę dalej od pola karnego, na skrzydle i znowu on nie będzie w pełni efektywny. Ja widzę tylko jedną możliwość: Hleb na lewym skrzydle, a Henry na ławkę. Jeśli będzie w lepszej formię to E2 na ławkę. aha i w zimowym oknie transferowym obowiązkowo kupić lewoskrzydłowego z prawdziwego zdarzenia.

0

co za news :D

0

Hleb musi wejść bo inaczej będzie cienko...

0

Ja zawsze powtarzałem i będę powtarzać W pierwszym składzie nie ma miejsca Dla Henry i Eto'o. Albo jeden albo drugi. Henry powinien odejść do jakiegoś słabszego klubu i powoli kończyć karierę.

0

Albo Henry albo Eto'o i Hleb na lewym skrzydle. Inaczej będzie ciężko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?