0

@Batys niedawno było 6,7 k

0

Ciekwe czy dziś dobije do 7k online

0

Można przewozić leki, które nie są nam potrzebne podczas lotu, w tym dużym bagażu rejestrowanym? Czy trzeba mieć wszystkie leki w podręcznym przy sobie? W internecie rożnie piszą.

0

Teraz jak się leci gdzieś za granicę to trzeba się rejestrować, Odyseusze itp. czy to pic na wodę?

1

@Kvothe07 Tibia :)

3

Trzask zakazuje jutrzejszego marszu, a z tęczowymi się lansuje na marszach :-)

1

Ładnie go zrobił

0

Masakryczne drogi na tym naszym tourze

38

@Sulimo jak to co, chłop wymaga ciągłej atencji i liczy na gorące

0

Biorą teraz na wyrywkowe testy covid na lotniskach?

0

@KmN jakie masz objawy?

0

Przechodził ktoś w ostatnim czasie covid? Jakie są teraz objawy?

19

@Rl9k1nG ja :-)

0

@tristan87 przymierzył pięknie.

0

Odnośnie Lewego, jestem trochę sceptyczny ze względu na jego wiek, ale jak wrzucają filmiki z treningów z jego udziałem to obawa trochę maleje, bo jest on po prostu na maksa profesjonalistą i widać, że chłop ma formę i będzie chciał ją utrzymać. Na pewno da z siebie wszystko w Barcelonie.

0

@Rhaan Żona dziś w Kauflandzie limit 10 kg i 5 zł za kg.

7

W kraju, który jest jednym z największych producentów buraka cukrowego oraz cukru wprowadzono limit na cukier w sklepach, a kg kosztuje 5 zł. Wszystko przez panikę...

0

@MarcinB1990 Ja się covida nie boję (przeszedłem 2 razy), bardziej boję się tego, że przez ten syf nie będę mógł polecieć, albo jak wrócę to wcisną mnie w kwarantannę.

0

Planuje zagraniczny wyjazd na początku sierpnia, myślałem, że podejdę do tego na luzie, wypocznę fizycznie i psychicznie, a tu znów wraca ten pipe... covid i człowiek ciągle w niepewności (nie jestem szczepiony ani "oficjalnie" nie chorowałem). W tamtym roku do ostatniej chwili nie wiedziałem, czy moje wesele odbędzie się przez covid, dodatkowo zamykanie gospodarki itp. Więcej ludzi psychicznie wykituje niż przez ten covid.

1

@tomek8756 już mam to za sobą, dlatego na wszystkie wesela chodzę na pełnym luzie :-)

5

@gumaz Dziś mam wesele, zatem jem ile wejdzie.

2

W delikatesach centrum piersi z kurczaka za 17.99 z aplikacją, jakby ktoś był zainteresowanych w dniu dzisiejszym (promocja kończy się dzisiaj).

3

Niech fcbarca zwiększa serwery, bo zaraz tu będzie napływ nowych "kibiców"... może Mati Borek nawet tu konto założy.

0

@Dieselzor a ja się cieszę ze jeszcze w dzisiejszych czasach wygrały cycki

0

@fcb710 ciekwe co miała między nogami, jak to tajka czyli loteria

0

South africa niczego sobie :-)

0

@Dieselzor south africa nie na to tamto :-)

0

@Messiah10 O kurde, musze zagrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?