Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Batys niedawno było 6,7 k
0
Ciekwe czy dziś dobije do 7k online
0
Można przewozić leki, które nie są nam potrzebne podczas lotu, w tym dużym bagażu rejestrowanym? Czy trzeba mieć wszystkie leki w podręcznym przy sobie? W internecie rożnie piszą.
0
Teraz jak się leci gdzieś za granicę to trzeba się rejestrować, Odyseusze itp. czy to pic na wodę?
1
@Kvothe07 Tibia :)
3
Trzask zakazuje jutrzejszego marszu, a z tęczowymi się lansuje na marszach :-)
1
Ładnie go zrobił
0
https://tomaszpluszczyk.pl/dall-e-2-0-sztuczna-inteligencja-tworzaca-sztuke-grafiki-zdjecia/
Nieźle to wszystko idzie do przodu.
0
Masakryczne drogi na tym naszym tourze
38
@Sulimo jak to co, chłop wymaga ciągłej atencji i liczy na gorące
0
Biorą teraz na wyrywkowe testy covid na lotniskach?
0
@KmN jakie masz objawy?
0
Przechodził ktoś w ostatnim czasie covid? Jakie są teraz objawy?
19
@Rl9k1nG ja :-)
0
@tristan87 przymierzył pięknie.
0
Odnośnie Lewego, jestem trochę sceptyczny ze względu na jego wiek, ale jak wrzucają filmiki z treningów z jego udziałem to obawa trochę maleje, bo jest on po prostu na maksa profesjonalistą i widać, że chłop ma formę i będzie chciał ją utrzymać. Na pewno da z siebie wszystko w Barcelonie.
0
@Rhaan Żona dziś w Kauflandzie limit 10 kg i 5 zł za kg.
7
W kraju, który jest jednym z największych producentów buraka cukrowego oraz cukru wprowadzono limit na cukier w sklepach, a kg kosztuje 5 zł. Wszystko przez panikę...
0
@MarcinB1990 Ja się covida nie boję (przeszedłem 2 razy), bardziej boję się tego, że przez ten syf nie będę mógł polecieć, albo jak wrócę to wcisną mnie w kwarantannę.
0
Planuje zagraniczny wyjazd na początku sierpnia, myślałem, że podejdę do tego na luzie, wypocznę fizycznie i psychicznie, a tu znów wraca ten pipe... covid i człowiek ciągle w niepewności (nie jestem szczepiony ani "oficjalnie" nie chorowałem). W tamtym roku do ostatniej chwili nie wiedziałem, czy moje wesele odbędzie się przez covid, dodatkowo zamykanie gospodarki itp. Więcej ludzi psychicznie wykituje niż przez ten covid.
1
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/handlarz-bronia-od-respiratorow-nie-zyje-policja-ma-potwierdzenie-z-europolu/pzg1n6d,79cfc278
Kto by się spodziewał.
1
@tomek8756 już mam to za sobą, dlatego na wszystkie wesela chodzę na pełnym luzie :-)
5
@gumaz Dziś mam wesele, zatem jem ile wejdzie.
2
W delikatesach centrum piersi z kurczaka za 17.99 z aplikacją, jakby ktoś był zainteresowanych w dniu dzisiejszym (promocja kończy się dzisiaj).
3
Niech fcbarca zwiększa serwery, bo zaraz tu będzie napływ nowych "kibiców"... może Mati Borek nawet tu konto założy.
0
@Dieselzor a ja się cieszę ze jeszcze w dzisiejszych czasach wygrały cycki
0
@fcb710 ciekwe co miała między nogami, jak to tajka czyli loteria
0
South africa niczego sobie :-)
0
@Dieselzor south africa nie na to tamto :-)
0
@Messiah10 O kurde, musze zagrać