Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid U mnie czerwony na kiszonych burakach.
0
@MarFan Tatra, kurde ile ja tego piwska wypiłem za gówniarza, było najtańsze i dlatego piłem, kiedyś liczyła się tylko cena.
14
@zadafcb Właśnie zaraz zbieram się pełnić straż przy grobie jako strażak. Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią.
1
@VamosRakieta Z przykładem ekipy nie do końca się zgodzę, bo oni na ten hajs po prostu sami zapracowali, a nie dostali od starych, przynajmniej Friz.
21
Podobno w Mariupolu ruskie mogły zamordować 21k cywilów, jeżeli to prawda to masakra. Jeżeli któreś Państwo będzie chciało kiedyś odbudować stosunki z ruskimi, to powinno się takie Państwo również wykluczyć.
2
Niezłe jaja, dopiero teraz miałem czas przejrzeć neta, odpadnięcie Bayernu ogromny szok, ale w głębi serca cieszy. Szkoda tylko Chelsea mało brakowało, mam nadzieje, że Real dalej polegnie.
0
Malutko ludzi na Legii.
0
@Foro Benzyna czysta.
2
@Mroz Światła zawsze sprawdzam :), po prostu wydaje mi się, że to aku zdechł albo brak ładowania i mam nadzieję, że to to.
0
@Bobo25 Tak, tylko jak przekręcam kluczyk to jak mi kiedyś padł aku to było takie cykanie i kontrolki przygasały, a tu kontrolki normalnie świecą i kompletna cisza. Jeszcze jeden fakt mi się przypomniał, po przejechaniu gdzieś 7 km, nagle wyłączyło się radio i nie mogłem go włączyć, nigdy wcześniej tego nie miałem w tym aucie.
0
@Mroz Mam nadzieję, że to akumulator, bo w robocie mnie straszą, że czasami jest taki jest objaw rozrządu, a wtedy kaplica, choć nie było słychać żadnego dźwięku jakby miało się coś rozlecieć. Rano zapalił normalnie, po przejechaniu około 22 km to się stało, to nie jest nowe auto i aku, więc może nie było ładowania i padł.
0
@kkbarca Mam paliwo, właśnie to jest dziwne, bo jak przekręcam kluczyk to kompletna cisza, nawet nie ma jakiegoś cykania po prostu nic.
0
Dziś jechałem autem matki, w czasie jazdy stracił moc, gdy wrzucałem biegi i dodawałem gazu to nic, aż mi zgasł. Później jak chce odpalić to wszystkie kontrolki się świecą, ale gdy przekręcam kluczyk to nie chce odpalić, w ogóle nawet rozrusznik nie działa, kompletna cisza. Jak myślicie to może być, akumulator, alternator, rozrusznik, a może jeszcze coś innego? Jakby był rozrząd, to może by coś jebło albo zablokowało silnik, ale nic takiego nie słyszałem. Dziwne, że w sumie podczas jazdy mi zagasł. Nie miałem czasu dokładnie sprawdzać wszystkiego, bo do roboty się spieszyłem.
9
W dzienniku na pasku "Ukraińskie barbarzyństwo", ale już właśnie przeprosili, że to pomyłka, to niezła pomyłka... Jak ta cała stacja.
0
@KwaK Jak tylko ruskie zaatakowały to ciągle latają, mieszkam na wschodzie to 24 h na dobę słychać samoloty, szczególnie w nocy, a flightradar nic nie pokazuje, więc to wojskowe samoloty.
0
@Przemek2323 Ja dziś ani słowa nie słyszałem o tym, po prostu nie przeglądałem internetu, nie oglądałem kanałów informacyjnych w tv i nie czytałem La rambli. Jedynie co to słyszałem syreny jak byłem na uczelni, tyle. Uwierz, że się da, ale jak na siłę się szuka...
0
@Suzu ciekawe ile w tym prawdy
1
Zachciało mi się iść na podyplomowke jescze... Jakie niektóre osoby są rozczeniowe i chamskie to masakra, szczególnie dziewczyny... Ich jedyny argument to "my płacimy, my wymagamy"... Egzamin na harmonogramie ma być w sobotę, dogadaliśmy się z prowadzącym na zajęciach, że przełożymy na sobotę, a te robią wielką dramę, że na harmonogramie jest inaczej no ja pier.. U was też tak jest? Jak studiowałem to nie pamiętam takich akcji, może na dziennych było inaczej. Dokąd to wszystko zmierza, ludzie stali się strasznie rozczeniowi i nie jest to walka o swoje, bo robią to w bardzo chamski sposób.
0
@Bykunn Napisałem, że jest jaki jest, ale w temacie wojny ich ładnie tam wyjaśnia. Innych tematów nie warto słuchać.
5
Patryk Jaki jest jaki jest, ale ładnie tam z nimi leci w tym PE. Warto posłuchać jego kilka wypowiedzi.
0
Gdzie kupujecie złoto inwestycyjne? Widzę, że na mennicy polskiej są sztabki, kiedyś jak sprawdzałem to był problem z dostępnością. Na tej stronie sztabka 20 g stoi 6245,00 zł, a po dzisiejszym kursie złota (8 190,15 zł) 20 g wychodzi za 5 777,98 zł. Na innych strona są podobne przebitki?
1
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/rezerwy-rosji-sie-kurcza-oto-na-jak-dluga-wojne-moga-jeszcze-starczyc/dlzm2lh
Ładnie pokazane z czego putin ma kasę.
1
Taki Mentzen i inni w miarę ogarnięci z konfy powinni wyje... Korwina albo założyć coś swojego, bo nawet progu wyborczego nie powąchają. Co za kraj, nie ma na kogo głosować...
3
@ranger3120 Spalone ciała całej rodziny to też fejk?
0
Masakra co oni w tej Buczy zrobili... Najgorsze jest to, że większość Państw, gdy to się trochę wszytko uspokoi, będą się od nowa pucowac do putina...
5
@Ptasior Wojna się skończy to i tak zaraz wszyscy polecą lizać tyłek putinowi na czele z Niemcami i Francją.
1
@VamosGirl Beckers kolory z jaśniejszych palet, ja mam takie: tender, light Grey, cotton candy i carmel pudding. Ładne delikatne kolory.
0
Już nie pamiętam kiedy u mnie było tyle śniegu.
0
Robicie swoją kiełbaskę na święta? W tym roku wszytko drogie, ale trochę zrobię, bo to takie święta "kiełbasiane". W sumie i tak taniej wyjdzie, jak miałbym kupić u jakiegoś masarza.
1
@BART97 limit 3kg na aplikację / osobę.