Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowiek już sam głupieje z tym paliwem. Mam w week daleka trasę do zrobienia i pomimo, że staram się nie wpadać w panikę, to ta niepewność w środku jest.
0
Lubelskie, kolejki do stacji masakryczne. Stacja krzak, która kiedyś sprzedawała paliwo najtaniej, teraz wywaliła cenę za diesla 6.30 i ludzie kupują.
0
@Chaoss zabraknąć raczej nie zabraknie, ale cena na pewno sporo podskoczy
1
Ten nasz śnieżny rząd już dawno powinien skończyć z rozdawnictwem i powinniśmy zaciskac pasa... Szczególnie w takiej sytuacji, covid i wojna
50
Skoda mi ich naprawdę, siedzi młody chłopak i płacze. Mówi, że mu barta do wojska już wzięli, parę kilometrów od jego domu rodzinnego bomby spadają, że jego serce jest za domem, że ten demon Putin się nie wycofa i już Ukrainy nie będzie. Widać u nich wszystkich strach. Ciężko dziś dzień w robocie, pomimo, że tłusty czwartek.
3
U nas Ukraince mówią, że u nich pełna mobilizacja. Od 18 do 60 lat biorą każdego, nawet czasami kobiety. Pewnie stąd ten sznur samochodów w stronę granicy.
5
Przykro się patrzy, u mnie w robocie pracuje dużo Ukraińców i sporo kobiet, które zostawiły dzieci, żeby tu zarobić. Każdy w rozpaczy.
0
@Gosciuu Właśnie czytam, że atakują cele wojskowe na całej Ukrainie. Co za pojeb...
0
Dopiero się dowiedziałem, wiadomo z której strony zaatakowali?
0
@tbas Ci co dzisiaj strajkują dostali socjale?? Przecież to w większość duże gospodarstwa podchodzące pod przedsiębiorstwa, ciężką pracą to zbudowali. We wsi na PIS głosują przeważnie ludzie, którzy nie są związani z rolnictwem, nigdzie nie pracują i to oni oglądają się za socjale, a nie rolnik który ma kilkadziesiąt hektarów.
6
Każdy wkur... na rolników i wszyscy się z nich śmieją, ale jako jedna z nielicznych grup wychodzą na ulice i coś chcą zamanifestować.
1
@Rhaan Zapewne limity w sklepach, limity na imprezach (wesela), limity na stadionach, może dyskoteki wrócą itp. choć wiem, że i tak tego nikt nie przestrzegał.
0
@Jackazz Koniec pracy urzędów w formie zdalnej, od 1 marca.
2
@quarto Ja też mam swoje zasady, a swoją żonę poznałem na dyskotece, co kiedyś byłoby dla mnie raczej nie do pomyślenia. Później spotkania, rozmowy i wszystko się dobrze skończyło. Jestem szczęśliwy, że ją mam, jest w moim typie, zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona, bez humorów, toksycznej zazdrości, ufamy sobie w 100%. Potrafi docenić i cieszyć się z małych rzeczy (tylko bez podtekstów w tym miejscu :)), pomagać innym, dzielić się z innymi, jest czasami zawzięta, ale to dobrze, bo pomaga jej to w niektórych sytuacjach (np. w pracy). Podoba mi się w niej to, że nie jest roszczeniowa, wie, że na wszystko trzeba zapracować, ma zdrowe podejście do pieniądza i wydatków, nie lubi się nad sobą użalać. Owszem zdarzają się czasami sprzeczki, ale to normalne w każdym związku. Ja i ona pochodzimy z rodzin, które nam nie były w stanie pomóc, na wszytko sami zapracowaliśmy, wesele, dom itp. może dlatego taka jest. Obecnie mnóstwo dziewczyn jest rozpieszczonych i roszczeniowych, od razu chcą mieć wypasiony dom, auto, wakacje, ogromne wymagania co do przyszłego faceta, a często same nie mają nic do zaoferowania. Nie wiem czy bym mógł być z taką dziewczyną. Wracając do wątku, nigdy bym nie pomyślał, że znajdę przyszłą żonę na dyskotece, musiałem trochę swoich zasad zmienić dla niej (nie zawsze było mi to po nosie), ale dla miłości i takiej kobiety warto.
3
W końcu urzędy wrócą do roboty... Paranoja żeby pracowały zdalnie do tej pory.
2
@Kondziubarca to może od razu wszyscy wyjedzcie, albo już dawno to powinniście zrobić :)
1
@barcanawieki Ja używam seysso i też jestem zadowolony.
0
@RomanHoffer jak to? Facet wlał złe paliwo do auta?
0
@VegetaPolska ładnie dziś wygląda :-)
0
Sylwia Dekiert TVP 1 :-)
0
@Joe_Pesci kto walczył?
38
@macio_944 obserwuje, że im więcej się o takich rzeczach mówi, tym to przynosi odwrotny skutek.
0
@pax Chodzi też o to, że babcia trafiła z całkiem innego powodu do szpitala i zamiast skupić się na tym, to robią jej milion testów. Tylko w jakim celu?
36
@Matheo123 Przykro. Tak to jest, będą tyle razy robić test aż w końcu wyjdziesz. Mam nadzieję, że będzie dobrze. Później takie osoby uwzględniają w statystykach zgonów na covida, jescze wyszczególnia, że osoba niezaszczepiona, materiał do propagandy musi być, szpital zarobi, lekarz zarobi.
1
Wiem, że najtańsze siki, ale ważne aby w głowę szło, harnaś obok tarty w lato u mnie najwięcej wchodzi :-)
0
Komentarz usunięty
0
@OsamaDembele Nowe
0
Gdzie kupujecie buty przez internet?
0
@ProMILs nie ma już zasady gola na wyjeździe
1
Inny przykład, PIS się chwali, że na nawozy 0% VAT. Co z tego, że większość rolników, szczególnie tych dużych jest na VAC'ie. Mój wujek mówi, że i tak nic nie zyska, a jedynie będzie miał problem (rozliczanie kosztów itp.). Z paliwem podobnie. TVP puści przekaz, że rolnicy zyskają i jest git. Mam nadzieję, że rolnicy powoli będą odchodzić od PIS'u, Agrounia denerwuje protestami, ale wydaje mi się, że robi trochę robotę.