Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Katalonbar podczas marszu kobiet było jakieś oświadczenie odnośnie żałosnych i obraźliwych transporterów?
0
@tomek8756 tak jak Lempart na szkodę marszu kobiet.
0
@tomek8756 tak jak pisałem, na kazdym marszu trafiają się odchyły. Na marszu kobiet byli mnóstwo obraźliwych transparentów.
6
@macio_944 tutaj chodzi o pasek
5
Lewica "wypier..." prawica "śmierć wrogom ojczyzny". Wyluzujcie, po jeden i po drugiej stronie znajdują się takie jednostki, ale nie można tego generalizować na całą grupę. Trzymam kciuki żeby dzisiejszy marsz przeszedł pokojowo, żeby ludzie choć na chwilę się zjednoczyli, upamiętnili te mnóstwo osób, które walczyły i oddały życie za naszą Ojczyznę. Musimy się zjednoczyć w tych szczególnie ciężkich czasach.
14
Tyle istnień oddało życie za naszą Ojczyznę, nie potrafimy tego docenić. To co się dzieje od prawa do lewa to brak jakiegokolwiek szacunku dla tych wspaniałych ludzi.
0
To Eldo na jedynce nawija? Dawno go nie słyszałem.
1
@Sau_Ron Chciałbym usłyszeć jaki pomysł ma opozycja na rozwiązanie tej sytuacji.
5
W taki sposób opozycja nie wygra wyborów. Przecież on w tym momencie pluje w twarz elektoratowi, który muszą odbić jeżeli chcą w końcu wygrać wybory...
Opozycja jest taka nieudolna...
Dziennik już wie co z takimi wpisami zrobić...
0
@Omi też nie mogłem w to uwierzyć
0
Mój ojciec zatrudnił się w tym roku na karetki, żeby sobie dorobić, bo jest na emeryturze. Nowi koledzy z pracy powiedzieli mu, że w tamtym roku w okresie największej ilości zachorowań z uwzględnieniem dodatku covidowego zarabiali po 30 tysięcy miesięcznie (mieli dużo godzin, ale jednak to spora suma). I to nie lekarz, a ratownik medyczny. Ciekawe kiedy się ta pandemia skończy i czy w ogóle się skończy.
1
Sprawa dla reportera to stan umysłu :-)
0
@Ghotti kur... Właśnie o to mi chodziło, człowiek się stara, pracuje się rozwija i mu zabierają. Nie opłaca się starać w tym kraju
11
Dostajecie coś od Państwa? Ja z żoną jesteśmy po 26 roku życia, dzieci nie mamy, długo się zeszło, mnóstwo wyrzeczeń, ale wybudowaliśmy dom bez kredytu i już mieszkamy, nie jakiś ogromny i przez wiele lat, ale swój. Na razie sobie wyremontowaliśmy łazienkę, salon, kuchnie i sypialnię, na resztę zbieramy, oszczędzamy i dużo pracujemy (staram się łapać każdą roboty). Od Państwa dostaliśmy całe 0 złotych. Nawet teraz na ten śmieszny nowy ład nic nie dostaniemy, bo kredytu nie planujemy, dzieci na razie też. A może nie warto się tak starać w tym kraju? Taka jakaś mnie rozkmina naszła.
0
@Xwowrak jest tylko strona. Hexcraft.ml i że z kodem Heksik prezent.
0
Mieszkam na wsi. Tego się nie spodziewałem. Dziś rano widziałem jak dzieciak wrzucał mi ulotkę do skrzynki. Poszedłem sprawdzić a to ulotka "nowego serwera survival Minecraft".
1
Kolejne śmigłowce wojskowe właśnie poleciały w stronę granicy. Tam się dzieje nieciekawie, ale media o tym milczą, jedynie dla zmyły podają, że odbywają się właśnie ćwiczenia w Białej Podlaskiej. Ćwiczenia owszem są, ale bardziej to zasłona dymna. Ostatnio w mojej firmie był przedstawiciel z Terespola i mówił, że jest lipa. Pełno wojska i policji, sprawdzają Cię na każdym kroku, co gdzie, po co jedziesz itp. mówi, że najlepiej podróżować pociągiem i często zostawia auto przed strefą. Mówił, że dużo uchodźców przedziera się przez granicę, że dużo jest przemytników, bo stawka za przemyt jest ogromna i ciągle rośnie. No i najsmutniejsze, dużo imigrantów umiera. Ostatnio z Bugu wyciągnęli zwłoki z dokumentami, drugiemu udało się przeżyć, to zeznał, że Białorusini na siłę ich wyrzucili przez granicę do Bugu.
0
@kacper201 Kamila Urzędowska, może i w serialu była bardziej podobna.
1
W M jak Miłość gra panna co ma coś z Margot Robbie.
0
Właśnie 3 helikoptery wojskowe poleciały w stronę granicy.
1
Ładna przecena, na komputronik LG 55 cali C12LA i C11LB za 4684 zł. Jak myślicie będzie jeszcze taniej? Od dawana poluje na ten TV, ale na ten moment mam trochę inne wydatki, ale jak warto to się coś wykombinuje.
3
W dzienniku najazd na niezaszczepionych
1
Pele = prawdziwy GOAT
1
Oglądam powtórek ninja warriors i jak zwykle smutna historia. Koleś musiał iść w gangsterkę, bo nie miał co jeść. Oczywiście żałuje, pozdrowienia dla rodziców itp. blablabla. Po prostu wybrał szybki hajs, zamiast uczciwego skromniejszego życia. Nawet trochę mi go nie żal.
4
Jak ktoś ma starszego laptopa i chciałby go "odświeżyć" to polecam dysk SSD. Byłem sceptycznie nastawiony, ale ostatecznie jestem zachwycony.
0
@Borneo Jeżeli porównujesz dane to rób to dokładnie.
Za wcześnie na wyciąganie takich wniosków.
14.10.2020 - 6526
21.10.2020 - 1040
Wzrost tygodniowy o 53,8%
14.10.2021 - 2999
21.10.2021 - 5592
Wzrost tygodniowy o 86,4%
Według mnie sytuacja jest nawet trochę gorsza, wzrosty są większe, po prostu jest to wszystko przesunięte w czasie.
1
@Borneo Za wcześnie na takie wnioski... Fala mogła się przesunąć w czasie, nie można porównywać dokładnej daty z przed roku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ciule123 tamten
0
Moim marzeniem odnośnie przyszłego trenera Barcy zaczyna być ten Hag, robi dobrą robotę.