Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Mi się wydaje, że PIS odpuści sobie rolników. Agrounia za dużo już im namieszała w głowach, ciężko będzie ich odzyskać PIS'owi. Skupią się na emerytach i mundurówkach.
10
Na dole ktoś napisał, że PIS na pewno przegra w wyborach. Ja uważam, że na pewno wygra. Pomimo tak żałosnego i katastroficznego rządzenia oni dalej wygrają. Według mnie dużą odpowiedzialność za ich wygraną poniesie opozycja, co tu dużo mówić jest strasznie nieudolna. Już dawno powinna zgarnąć władzę przy takim PIS'ie. Po prostu nie ma na kogo głosować. Powrót Tuska według mnie tylko zaszkodzi PO, to jest moje zdanie. Za dużo ludzi pawa jeszcze do niego nienawiścią. Młodzi jak zwykle krzyczą w internecie, a później w trakcie wyborów gówniana frekwencja, ale w sumie się nie dziwię, bo na dzień dzisiejszy uważam, że nie ma w Polsce partii, na którą mógłbym zagłosować z czystym sumieniem i sam obecnie nie wiem czy zagłosuje.
0
Jak myślicie, samochody stanieją? A jak tak to kiedy?
2
@jeyx77x Dlatego gdyby Ukraina weszła do UE i dostała kasę na rozwój tak jak Polska i inne kraje, to by mogła w przyszłości stać się potęgą. Putin nie chce do tego dopuścić.
2
@Medium Zauważcie co łączy ty wszystkie osoby :)
1
@bartas97 To było wiadomo już przed konferencją :) (albo naprawdę nie działa, albo nie przyznają się do tego że działa, bo trzeba szczepić szczepić sczepić i jak to jakiś lekarzyna będzie im mówił co jest dobre)
0
O 13 ma być konferencja na temat wyników badań nad skutecznością Amantadyny. Ciekawe co powiedzą.
1
I już po medalu.
1
@Medium Od jutra nie ma kwarantanny dla osób z kontaktu.
3
Lipa, pandemia się szybko nie skończy, na TVN ogłosili krok wstecz, bo nie wprowadzili obowiązkowych szczepień. Ehh a myślałem, że bliżej ku końcowi, a tu od nowa, ale jak tak głoszą tak musi być.
1
https://www.medonet.pl/koronawirus,celowo-zakazili-koronawirusem-niezaszczepionych-ludzi--nie-wszyscy-zachorowali,artykul,29957450.html
Niby Onet, ale na podstawie tego artykuły sami sobie odpowiedzcie jaki jest sens szczepienia dzieci oraz młodych osób, które nie są w grupie ryzyka.
0
@kamilo0066 Ale to wystartuje o medale?
0
Ile mogą trzymać 4 piwa?
0
W internecie widziałem, teraz będą pokazywać w polsacie wypadek na stoku. Kobieta złamany kręgosłup, śruby w kręgosłupie, ale to według mnie jest to jej wina, bo to ona wjechała w tego chłopczyka.
3
Moja uczelnia dzielnie się stawiała, do tej pory wyłącznie nauczanie stacjonarne, w naprawdę szczególnych przypadkach hybrydowo. Od tego tygodnia wchodzi jednak w tryb zdalny, sesja też rekomendowana zdalnie. Zaczyna robić się ciekawie.
8
Webb właśnie dociera do punktu libracyjnego L2.
0
@kamilop chyba śnisz.
0
@KapiFCB To powinno wystarczyć.
1
@Amigo_Blanco Nie porównujmy studniówki, na której na początku są uroczyste przemowy, polonez, walc, a później jadą z największym rakiem dzisiejszej muzyki. Takie nuty na 18-nastce, imprezach, ale nie wypada na studniówce.
0
@Amigo_Blanco Jest tyle świetnej muzyki, a wybrali największe szambo piorące mózg :)
2
@mr Barca Mniejsza o to czy wolność słowa czy nie, ale bawić się przy Cipisie i takich tekstach na studniowce?? Nie wiem jak to skomentować. Za moich czasów każdy by się wstydził takie coś puścić i jeszcze się przy tym bawić. Studniówka, ludzie wchodzący w dorosłość i takie nuty? :)
0
@KmN Jeden dzień jestem dłużej na tej stronie od Ciebie :) też długo bez rejestracji czytałem.
0
Przez przypadek wpisałem adres tej strony bez "c" przy fcbarca i wyskoczyła mi strona. Niektórzy ludzie to naprawdę fanatycy.
0
@barcadreed ale nie ma funkcji mopowania, a mi na tym zależy.
0
Jak myślicie jakiej firmy odkurzacz bezprzewodowy może być lepszy, Xiaomi czy Philips?
0
Poleci ktoś jakiś odkurzacz pionowy do 1,5k? Najlepiej z funkcja mopowania.
0
@IronSanHybrid tak zachwalasz spotify to rozszerz swoje horyzonty, szkoda czasu na niektóre nuty.
0
@ranger3120 Ostatnio była promka playera za 39 zł na rok, ale nie wiem czy jeszcze obowiązuje.
5
@jeyx77x ma mnóstwo racji
2
Nie wierzę, w dzienniku powiedzieli o teleskopie webba.