Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak coś to promocja na filet z piersi kurczaka w Lidlu, kupiłem 3 kg. Nie czuje się jak typowy Janusz, po prostu teraz trzeba się trochę trzymać za portfel. Teraz 13,99, przed promocją 24-25 zł. A wy często spotykacie się z dziwnymi reakcjami innych, że ktoś poluje i kupuje coś na promocji? Ja często się z tym spotykam, ale nie przejmuje się tym.
0
Bum inflacja prawie 11%
0
@highway Ja od kilku tygodniu obserwuje spadki cen, szczególnie w tv i kartach graficznych.
0
Niezły kawałek.
0
@Kgorecki2500 Niemcy i Włości nie chcą płacić za gaz w rublach, putin podsunął pomysł płacenia Gazprombank'owi za gaz i ropę a ten by od razu przekształcał na ruble. Nie wiem na czym ma konkretnie to polegać, ale jeżeli putin sam podsunął ten pomysł to coś w tym musi być.
0
@Joe_Pesci Podobno gorąca linia już jest od rozmów putina z Europą Zachodnią, zapewne jakoś się dogadali za plecami.
38
Baryłka obecnie 105$, dolar 4,18, a ropa u mnie na Olrenie prawie 7,80 zł efecta, verva prawie 8 zł .... Na giełdzie po przeliczeniu 1l - 2,76zł
Baryłka ropy przed wybuchem wojny 95$, dolar 4,00, a przed wojną na Orlenie około 5,40 zł ... Na giełdzie po przeliczeniu 1l - 2,4 zł.
Robią nas jak chcą.
0
W połowie tamtego roku ożeniłem się, w tym roku rozliczyłem się już z małżonką, wcześniej tego nie można było robić (musiał upłynąć cały rok), ale podobno w polskim ładzie istnieje taka możliwości, z kolei teraz słucham sobie o polskim ładzie i już sam nie wiem czy dobrze zrobiłem.
0
@mientusek1407 Tatra
8
Widzę węgry już oficjalnie wchodzą w tyłek putinowi. Jak myślicie jak UE powinna wobec nich zareagować? Wydaje mi się, że orban sam będzie zmierzał do wyjścia z UE.
0
@lucas/catalan Lipa tor, kto będzie miał szybszy bolid ten wygra, nie wymaga chyba ten tor super umiejętności.
3
@KmN dziwne pytanie... Zależy kto jaki ma start, ja z żoną nawet wesele musieliśmy całe zrobić za swoje i nic nie dostaliśmy od rodziców, a kumpel dostał działkę od rodziców i dołożyli mu do stanu surowego zamkniętego i na auto też mu dali, zapewnie przy wykańczaniu chałupy też mu coś skapnie od starych, roboty nie ma super.
0
Widzę, że HBO MAX za 19,99 miesięcznie. Można z tego zrezygnować w dowolnym momencie? Trzeba przypinać kartę płatniczą?
1
Za to szanuje TVP, że nie puszczają od razu reklam.
0
Na koszulkach mogłobyc Mamy katar
0
Lewy to dziś ładnie presuje
1
Weźcie tego menela wywalcie z tej kadry...
1
Dobrze, że to Zielu był przy piłce.
0
@jeyx77x wiem, w tym może być szansa dla nas, ale wtedy wszystkie materiały będą ciągnąć na wschód
0
@FCB_dimiC kumpel zamawiał stal 9.5k, pustaki po 17.5, ale już brakuje i są zapisy, dostawa ma być maju, ale nikt nie wie w jakiej cenie.
0
Jak myślicie, ceny materiałów kiedyś spadną? Jednej strony już są takie ceny, że podobno trochę ilość budów wyhamowuje, ale z drugiej strony jak przyjdzie pokój i czas odbudowania Ukrainy to może być jeszcze gorzej. Czytałem, że coraz więcej osób kupuje samochody używane w celu ochrony kasy przede inflacją.
1
@GeneralXavi Zgadam się, ale na onecie, wp itp. już że jakby popełnili samobójstwo.
0
W dzienniku się chwalą, że żołnierz będzie lepiej zarabiać, wraz ze wszystkimi dodatkami przeciętne wynagrodzeniem będzie wynosić 7 tysięcy. Orientuje się ktoś czy to brutto czy netto? Bo już nie raczyli tego powiedzieć.
3
@FC1899Barca Dobrze gada, jeszcze sporo zostało młodych Ukraińców w Polsce, u mnie w firmie jest ich mnóstwo, nie każe im wyjeżdżać, ale zachować się czasami nie potrafią do dziś.
0
@ElKamil lubelskie
0
Orlen diesel efecta 7.75, Verva prawie 8...
0
Czytam właśnie, że Niemcy też się przebudzają i mają poważne plany uniezależnienia się od ropy, węgla i gazu, dodatkowo USA naciska wszystkie kraje w tej kwestii. Wydaje mi się, że putin zrobił śmiertelny błąd, nie dość, że na razie kompromituje się w kwestiach militarnych, to dodatkowa z roku na roku jego kraj będzie zmierzał ku upadkowi, przeliczył się, pewnie nawet mu przez chwilę nie przeszło przez głowę, że świat nałoży takie sankcje. Czytałem ciekawy artykuł, że z moskwy wyjechało już prawie 70-80 k ludzi wykształconych oraz specjalistów, a w najbliższym czasie planuje uciec jeszcze drugie tyle. Wydaje mi się, że deal z Chinami nie da mu takich profitów jak z deal z Unią. Zdaje sobie sprawę, że i nasz czekają ciężkie czasy oraz kryzys, ale musimy w końcu się oderwać od ruskich surowców. putin nas raczej nie zaatakuje, na wschodniej flance już jest, albo ma być w najbliższym czasie około 100 k samych amerykańskich żołnierzy. Kiedyś był temat gazu łupkowego w Polsce, przepadł? a może komuś zależało na tym. Europa radykalnie ograniczyła produkcję konwencjonalnego gazu ziemnego: 15 lat temu produkowała więcej gazu, niż eksportowała Rosja, teraz Rosja eksportuje trzy razy więcej gazu niż Europa.
1
@koksik2700 Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają to i rap się zmienia. Kiedyś 99% rapu było o biedzie, ciężkim życiu, buncie młodości, trochę o przestępczości żeby się właśnie w tych trudnych czasach utrzymać itp. Teraz czasy się zmieniły, jest dobrobyt to i rapują o byle czym, bez żadnego przekazu w większości.
0
Jakie miasteczko nad morzem polecacie na majówkę? Żeby było coś pozwiedzać, bo w maju trochę kiepsko z opalaniem.
1
@Maciej061 Wypełnione.