Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moja babcia nie ma nic przeciwko pomocy Ukraińcom u nich, ale 500 plus już krytykuje dla nich. Niestety pamięta czasy jak Ukraińcy mordowali w moich okolicach. Teraz tak sobie rozmawiamy. Na koniec stwierdziła, że naszym też się zdarzało, każdy ma coś na sumieniu.
0
Można usunąć na telefonie cloud gallery thumbnails? Nie usuną mi się zdjęcia? Bo mi w czyszczeniu wyskakuje, że to do usunięcia.
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
3
@ranger3120 Ratownicy medycznie 20-30k, ja wiem że dużo dyżurów, ale to i tak ogromna kasa, obecnie przeważnie za siedzenie w koszarach, Jestem za podwyżką dla służby zdrowia, ale to ile oni teraz zarabiają plus się zamknęli na chorych bez covida to paranoja, teraz mają raj w większości puste szpitale, a kasa bardzo duża.
3
Szpital
3
Podobno wydano pozwolenie na wznowienie budowy Baltic Pipe. Ciekawa informacja.
0
Z tymi naszymi samolotami to trzeba się dobrze zastanowić. Gdyby Ukraina była w NATO, to by była inna sprawa.
2
@Odcinkowy to z 3 marca to fake
0
@DonMatteo901 To chyba Iskander nie?
6
W internecie jest akcja, żeby nie kupować ruskich dóbr, ale w tym momencie musimy wspierać też nasze firmy. Czytam ze LPP (Reserved itp.) ma 157 sklepów na Ukrainie, które musieli zamknąć. Straty szacują na około 270 milionów złotych.
0
@marcin62 źródło? ja dziś czytałem, że jednak nie będą dawać sankcji.
0
Czytam, że chiny za ruskimi...
5
@IronSanHybrid Czuje, że ruskie coraz częściej będą dezerterować.
0
Orientuje się czy covid mocno wpłyną na ruską gospodarkę? Czuje, że covid i obecne sankcje mogą zwiastować rychły upadek ich gospodarki. Putin może i od dawna planował inwazję, ale przez covid mógł się trochę przeliczyć.
6
@KrystianR Mieszkam niedaleko poligonu i na przestrzeni kilku lat ostro latali i trenowali chłopaki.
2
@Przemek2323 Tam gdzie była panika na wschodzie, teraz na orlenie ON jest po 5,75, na innych stacjach 5,99.
0
@IronSanHybrid To ruski sprzęt?
0
Na flight radarze pewnie nie pokazuje wojskowych samolotów? Mieszkam 100 km od granicy i ciągle słychać jak coś lata, wczesniej również, ale na pewno nie z taką intensywnością.
1
PIS to ma szczęście w nieszczęściu, taki temat zastępczy mu się trafił na naszą żałosną sytuację w Polsce. Z drugiej strony, taki WOT to może nie jest aż taka do końca głupia sprawa, spora część osób dzięki temu przeszło szkolenie i to nie takie podstawowe, bo mam dwóch kolegów w tym. Jak czasami opowiadał to szkolenia konkretnie, czasami równomiernie z zawodowcami.
1
@MichalZZZ Popieram w 100%, Putin jest szaleńcem, ale RACZEJ nie pozwoli sobie na wojnę na dwóch frontach, szczególnie z krajem będącym w UE i NATO.
0
@tobiasson92 ADR'y i te sprawy.
0
@zadafcb Ukraińcy z mojej roboty twierdzą, że cały czas bombardują Kijów, choć na kamerach tego nie widać.
0
@barcanawieki A my wtedy razem z nimi, niestety lata zaniedbań.
6
@Ascend Jest to prawda, mój wujek jest dużym rolnikiem, zawsze przyjeżdżała do niego cała cysterna, a teraz nikt nie chce mu dowieźć, a zaraz prace w polu trzeba zaczynać.
0
@Medium Prywatni klienci owszem, ale właściciele firm i większe gospodarstwa rolne, nie dziwie się trochę.
0
@Medium To jest zbiornik na paliwo, a nie na szambo.
0
@mkord taki wzrost to nie wzrost, u mnie wczoraj już pod 7 podchodziło :-)
0
Orientuje się ktoś, czy dziś rano uspokoiło się już trochę na stacjach?
0
Jak uważacie, do jutra wieczorem / soboty rano sytuacja na stacjach choć trochę się ustabilizuje?