0

Moja babcia nie ma nic przeciwko pomocy Ukraińcom u nich, ale 500 plus już krytykuje dla nich. Niestety pamięta czasy jak Ukraińcy mordowali w moich okolicach. Teraz tak sobie rozmawiamy. Na koniec stwierdziła, że naszym też się zdarzało, każdy ma coś na sumieniu.

0

Można usunąć na telefonie cloud gallery thumbnails? Nie usuną mi się zdjęcia? Bo mi w czyszczeniu wyskakuje, że to do usunięcia.

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

3

@ranger3120 Ratownicy medycznie 20-30k, ja wiem że dużo dyżurów, ale to i tak ogromna kasa, obecnie przeważnie za siedzenie w koszarach, Jestem za podwyżką dla służby zdrowia, ale to ile oni teraz zarabiają plus się zamknęli na chorych bez covida to paranoja, teraz mają raj w większości puste szpitale, a kasa bardzo duża.

3



Szpital

3

Podobno wydano pozwolenie na wznowienie budowy Baltic Pipe. Ciekawa informacja.

0

Z tymi naszymi samolotami to trzeba się dobrze zastanowić. Gdyby Ukraina była w NATO, to by była inna sprawa.

2

@Odcinkowy to z 3 marca to fake

0

@DonMatteo901 To chyba Iskander nie?

6

W internecie jest akcja, żeby nie kupować ruskich dóbr, ale w tym momencie musimy wspierać też nasze firmy. Czytam ze LPP (Reserved itp.) ma 157 sklepów na Ukrainie, które musieli zamknąć. Straty szacują na około 270 milionów złotych.

0

@marcin62 źródło? ja dziś czytałem, że jednak nie będą dawać sankcji.

0

Czytam, że chiny za ruskimi...

5

@IronSanHybrid Czuje, że ruskie coraz częściej będą dezerterować.

0

Orientuje się czy covid mocno wpłyną na ruską gospodarkę? Czuje, że covid i obecne sankcje mogą zwiastować rychły upadek ich gospodarki. Putin może i od dawna planował inwazję, ale przez covid mógł się trochę przeliczyć.

6

@KrystianR Mieszkam niedaleko poligonu i na przestrzeni kilku lat ostro latali i trenowali chłopaki.

2

@Przemek2323 Tam gdzie była panika na wschodzie, teraz na orlenie ON jest po 5,75, na innych stacjach 5,99.

0

@IronSanHybrid To ruski sprzęt?

0

Na flight radarze pewnie nie pokazuje wojskowych samolotów? Mieszkam 100 km od granicy i ciągle słychać jak coś lata, wczesniej również, ale na pewno nie z taką intensywnością.

1

PIS to ma szczęście w nieszczęściu, taki temat zastępczy mu się trafił na naszą żałosną sytuację w Polsce. Z drugiej strony, taki WOT to może nie jest aż taka do końca głupia sprawa, spora część osób dzięki temu przeszło szkolenie i to nie takie podstawowe, bo mam dwóch kolegów w tym. Jak czasami opowiadał to szkolenia konkretnie, czasami równomiernie z zawodowcami.

1

@MichalZZZ Popieram w 100%, Putin jest szaleńcem, ale RACZEJ nie pozwoli sobie na wojnę na dwóch frontach, szczególnie z krajem będącym w UE i NATO.

0

@tobiasson92 ADR'y i te sprawy.

0

@zadafcb Ukraińcy z mojej roboty twierdzą, że cały czas bombardują Kijów, choć na kamerach tego nie widać.

0

@barcanawieki A my wtedy razem z nimi, niestety lata zaniedbań.

6

@Ascend Jest to prawda, mój wujek jest dużym rolnikiem, zawsze przyjeżdżała do niego cała cysterna, a teraz nikt nie chce mu dowieźć, a zaraz prace w polu trzeba zaczynać.

0

@Medium Prywatni klienci owszem, ale właściciele firm i większe gospodarstwa rolne, nie dziwie się trochę.

0

@Medium To jest zbiornik na paliwo, a nie na szambo.

0

@mkord taki wzrost to nie wzrost, u mnie wczoraj już pod 7 podchodziło :-)

0

Orientuje się ktoś, czy dziś rano uspokoiło się już trochę na stacjach?

0

Jak uważacie, do jutra wieczorem / soboty rano sytuacja na stacjach choć trochę się ustabilizuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?