Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Młody jest dobry.
0
@Medium Podobno tak, ale wyczytałem na twitterze, że w RPA w Johannesburgu hospitalizacja w ciągu 2 tygodniu wzrosła 6 krotnie.
0
Na twitterze już krąży, że szczepionki przeciw Omicron są lipne, zapewne dlatego wprowadzają te obostrzenia, a zapierali się, że nie będą wprowadzać.
0
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/beda-kolejne-restrykcje-rzad-wypowie-wojne-osobom-niezaszczepionym/ljtje0x,79cfc278
Widzę, że robi się ciekawie.
0
@Herato Zaszczepienie mają "pół kwarantannę".
10
@puyol_presidend5 Benzema
0
Miał ktoś taki problem z tv LG? Dziś po pracy normalnie telewizor łapał wifi, a teraz gdy włączyłem tv to za nic nie chce wyszukać wifi. Jeszcze jak wchodzę w ustawienia to nie mogę włączyć wifi tylko jest na suwaku wył.
0
@Zoker Dzięki, widzę, że Netflix ma 3 ceny, które wpływają na jakość wideo. HBO GO widzę jest za 24,99 i już ma jedną jakość wyświetlanych filmów?
0
Mam pytanie, jaką obecnie platformę do oglądania filmów najbardziej się opłaca? Która platforma ma największą i najciekawszą bazę? Netflix? Na razie chciałbym wybrać jedną.
0
Jak to jest, istnieje dalej możliwość dzielenia Netflix'a?
0
To już raczje ostatnia piłka dla Leo
0
Messi wiadomo było, bo miał już mikrofon w uchu :-)
0
Karim Benzema złota piłka 2021!!!
0
7 salah?????????
0
Na dzienniku będę puszczać Lewego antypolaka bo po niemiecku gada.
3
Ta asysta do Messiego, aż łezka się w oku zakręciła.
1
Ukraińcy z mojej roboty będą załamani że im portal zamknęli. :-)
1
@Kapitan hawk polowałem na tv, nawet był w niezłej cenie, 3 raty gratis, ale nie dało się wziąć tego na raty, bo w bankach jakis błąd występował, teraz całkiem wyłączyli możliwość zakupu na raty on-line, więc lipa
0
Nigdy nie kupowałem nic na raty. W media ekspert i RTV istnieje możliwość spłaty wcześniejszej kredytu?
1
@MesQueUnClub_87 śledziłem
0
Jak myślicie, lepsze promocje na elektronikę przez neta można spodziewać się dziś czy raczej w cyber monday? Pamiętacie jak to było w tamtym roku?
0
Polecacie sklep mall? Robił ktoś z was tam zakupy? Dobra promka jest na TV, którego szukam.
0
Za tydzień Black friday i cyber monday. Ciekawe czy naprawdę będą promocje, ale nie wydaje mi się. Od jakiegoś czasu regularnie zapisuje ceny wybranych telewizorów i obecnie jest wysoka cena, zapewne za tydzień rzucą 100-300 zł promocji, a był czas 2-3 tygodnie temu, że można było wyrwac dany model za nawet 500-1000 zł mniej (w jednym przypadku prawie 1500).
1
@IronSanHybrid Ja mam przeczucie, że to będzie lipa i nie oddadzą takich emocji jak na TVP, ale mogę się mylić.
0
@jacobFCB dlatego właśnie sprzedali to mieszkanie.
0
Szkoda, że nie miałem kiedyś kasy. Moi rodzice kupili kiedyś mieszkanie w WWA, w starym bloku, na dzielnicy która nie ma dobrej sławy, niecałe 40 metrów za 255 k. Na początku wydali 15-20 tysięcy na remont, a dziś udało im się sprzedać za 400 k. Obok złota to chyba najlepszy sposób ulokowania kasy.
0
@Malkey95 już dawno krąży po tej stronie
19
@Przemek2323 Wydaje mi się, że na marszu kobiet były większe straty i akty wandalizmu.
2
@WyborcaPiS Co Ty bredzisz... to mam nie być obrotny, nie starać się, nie pracować ciężko żeby podnieść własną stopę życiową, bo inni są biedniejsi i to im się należy?? Paranoja... Jakoś sobie rządzący dali podwyżki, ostatnio w moim powiecie (nie jakimś bogatym) starosta z 10k dał sobie 20k, plus radni dali sobie podwyżki "ale ktoś, kto ma sporo pieniążków może pomyśli dwa razy zanim PRZYZNA SOBIE PODWYŻKI i wtedy będzie okazja NA PODWYŻKI dla tych biedniejszych".
1
@JimMorrisonFCB a co to ma do rzeczy? I na jednym i na drugim marszu znajdują się żałosne jednostki.