Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 To ten typ co chce uchodźców witać chlebem i solą :-)
0
@barcelonaLM Ostatnio czytałem artykuł, w którym było napisane, że skuteczność po upłynięciu 4-6 miesięcy tak wychwalanego pfizer'a nie jest taka wysoka... Już tak hejtowana astra zeneca ma o wiele wyższą skuteczność po upływie tego czasu, na kolejnym miejscu była Moderna.
0
@Rastafarnianin Wydaje mi się, że ten ziomek z AgroUnii będzie chciał się wkręcić do rządu i dlatego tak szuka rozgłosu.
0
@halfnolife Ja ostatnio kupiłem dużo sprzętów do domu w RTV EURO AGD, ze względu na promocję wielorabaty, aczkolwiek oni są tak cwani, że tak naprawdę zaoszczędziłem może około 300 - 400 zł, pomimo ze piąty produkt kupiłem za 19 zł. Dużo osób poleca Ole Ole.
5
@MaTt_BarcaFan Na Onecie i TVN 24 jest informacja o strajkach oraz relacja.
4
@Objectivo PiS doskonale wie, że nauczyciele i rezydenci i tak na nich nie głosują, więc mogli ich zgnoić. W przypadku rolników PiS może stracić dużo głosów, więc wolą nie ruszać tego tematu.
35
Dziś kolejne strajki rolników, a w TVP i TVP Info cisza, nawet odrobiny informacji nie ma. Ale jak to, betonowy elektorat odwraca się od PiSu? Przecież tego nie pokażą. Nie mają jaj zrobić tak jak z nauczycielami i rezydentami, z których zrobili wrogów narodu, z rolnikami im tak łatwo by nie poszło.
0
@Criss18Barca na CDA kiedyś już oglądałem film o tym, ale nie pamiętam tytułu.
0
@MSN30 raczje krótkie, bo jak składa się pod kościołem to jest dużo osób i dużą kolejka.
14
Komentarz usunięty
23
"OFICJALNIE!!
Talibowie negocjują z TVP transfer Holeckiej.
Ma relacjonować dobrą zmianę po wkroczeniu talibów do Kabulu."
Znalezione na twitterze. Myślę, że by się sprawdziła :)
0
@Don-Corleone zgadzam się z twoim wpisem, ale niestety tak można napisać o każdym dotychczasowym prezydencie.
1
@Jackazz T A J E M N I C A
1
@Colon około 200 tysięcy coś mi się obiło o uszy
2
https://x.com/masebinuisaac/status/1427193045536190464
Amerykańce to stan umysły, 20 lat na marne, tyle istnień na marne. Zaraz Chiny wkroczą i pokażą jak się to robi.
3
@Joe_Pesci nie martw się... Oni na tym jeszcze dużo zarobili.
2
Na TVP transmitowany jest koncert z Częstochowy, jest kilka tysięcy osób, Kurski, kilku księży, chyba zapomnieli o wirusie :-) jaki jest teraz limit na świeżym powietrzu? Maseczki i 150 osób plus zaszczepieni się nie liczą?
2
Na YT prawie 200 tysięcy osob ogląda prezentację PSG
4
@Waslak12 sami się orają swoją głupotą...
0
Może trochę głupie pytanie, ale co tam. Jak kupujecie jakiś sprzęt to zachowujcie opakowanie na ewentualną gwarancję? Sprzedawca może wymagać oryginalnego opakowania? Zawsze sobie gdzie na strychu zostawiałem, ale nie wiem czy jest sens.
4
Mam cichą nadzieję, że Coutinho w tym sezonie pokaże się z dobrej strony. Jest to ryzyko, bo jak zagra więcej meczy to trzeba będzie dopłacić za niego, ale zawsze byłem jego fanem i myślę, że przy braku Messiego może pokazać się z lepszej strony.
0
@bartekvisca 2 miesiące po ślubie i obrączka bardzo porysowana, ale jej w ogóle nie zdejmuje i mam remonty, bez rękawiczek jak coś robię to szczególnie się rysuje.
1
@Ghotti Gdzieś na twitterze przeczytałem, że ten zapis obejmuje tylko piłkarzy drugoligowych. Więc ja już sam nie wiem komu wierzyć.
1
@Pilka_jest_okragla Właśnie oglądam, ale jestem ciekawy czy to koniec czy Leo wyjdzie jeszcze na murawę.
0
Będzie jeszcze jakaś prezentacja na stadionie?
14
@LuisSalvano Jak Ty masz taką kiepską psychikę to nie widzę Cię jako nauczyciela.
0
Trudno, jest bardzo przykro. Wierzę, że Barcelona jeszcze przyniesie nam wiele radości, najbardziej pokładam nadzieję w młodych graczach. Z drugiej strony jestem bardzo ciekawy jak Leo poradzi sobie w nowym klubie, w nowym stylu gry. Muszę pochwalić PSG za całą otoczkę związaną z przybyciem Leo, ich konto na Twitterze robi mega robotę.
0
Ja uważam, że Mbappe odejdzie i wtedy już ten skład PSG nie będzie aż taki galaktyczny.
19
@LuisSalvano Wydaje mi się, że przy "osobach których znasz od dawna osobiście" udajesz kogoś innego, a na "forum internetowym" wychodzi twoje prawdziwe oblicze, niedojrzałego frustrat szukającego ciągłej atencji.
20
@LuisSalvano Nie planuj takich rzeczy z tak dokładnym terminem, bo możesz się mocno zawieść, bardziej niż na odejściu Messiego. Dla mnie jesteś niedojrzały emocjonalnie, więc się lepiej zastanów nad tą decyzją. Życie to nie bajka i nie zawsze jest tak jak sobie zaplanujemy.