1

@pele1282 wiedziałem, że będzie to zdjęcie :-)

1

@Azi jestem za otwieraniem gospodarki jak najbardziej, ale nie w tym momencie klubu w którym bawiło się setki osób, jedno na drugim (pokazywane były nagrania).

0

Widzę na Polsacie, że właściciele klubu w Rybniku robią z siebie i klubowiczów ofiary. No nieźle.

1

@NaFazieHitman jebać leszczy z lamusami się nie pieścić

1

@CatalanDream TVP info również czasami emituje informacje po angielsku. Jest czego posłuchać i na co popatrzeć :)



0

Onet nieźle uczepił sie tego GROTA. Jak myślicie mają w tym jakiś cel?

0

@SteuerFreiMoney Napisałeś, że jak z tym skończyłeś to poszedłeś do normalniej pracy. Czyli jak to robiłeś to normalnie nie pracowałeś. Euro kosztowało w 2010 4 zł czyli zarobiłeś 200 tysięcy podzielić na 3 lata to 5.5 k miesięcznie. Ja wiem że to 5.5 kiedyś wiekszą wartość miało, ale chciałeś za tyle ryzykować pójście do pudła na lata? Jak byłeś np. kierowca tira i robiłeś to extra dodatkowo to już inna sprawa.

0

Izrael wchodzi powoli w decydującą fazę i trzeba zacząć go dokładniej obserwować. Na ten moment zaszczepili 4.35 ml osób (50.22%), oficjalnych przypadków zakażeń jest 631 tyś., trzeba to pomnożyć przez około 3 (na pewno więcej testują niż u nas) to wychodzi prawie 1.9 mln. W sumie daje to 6.25 mln na 8.9 mln ludności daje to 70%. Ciekawe czy pandemia będzie tam hamować.

0

Tak jak mówiłem, robimy mniej testów, a przypadków zakażeń jest dużo. Wczoraj stosunek wykonanych testów do pozytywnych wynosił 14% dziś już 15%. W tamtym tygodniu było w okolicach 10%, dodatkowo liczba zgonów nie spada. Nie wierzę w żadne otwieranie gospodarki na razie.

1

Mam przeczucie, że wczorajszy dzień był dniem zwrotnym. Cała Europa się zamyka, to i nasz rząd musiał mieć jakiś powód by się zamknąć jeszcze bardziej. Teraz złoży na protesty. Od dłuższego czasu stosunek wykonanych testów do ilości pozytywnych mieścił się w granicach 10%, wczoraj już znacznie podskoczył do 14%. Nie chodzi mi o to, że wczoraj zaczęły się protesty i od razu wzrost %, po prostu wydaje mi się, że znów zaczynają manipulować danymi żeby mieli wymówkę.

8

Na TVP chwalą, że ludzie dużo zaoszczędzili przez pandemię :-)

7

Miałem cichą nadzieję, że partia Hołowni będzie świeżym powiewem / alternatywą na scenie politycznej, ale jak widzę, że zasila się ludźmi z PO / KO to już tracę nadzieję.

0

Widzę ostra moda teraz na morsowanie, ale już zdarzają się tragiczne sytuacje z tym związane.

0

To jak to w końcu jest, raz piszą, że weszli z tlenem raz piszą, że jeden bez tlenu. A w sumie kto im to udowodni.

0

@Chakalaka chyba zapomnieli napisać dlaczego... Chcą zwiększyć moce przerobowe i coś modernizują.

1

Widzę zrobili ciekawą stronę odnośnie ilości szczepień. Nawet ta strona z ilością chorych i zgonów nie jest aż tak rozbudowana.

2

Ten narodowy program szczepień się załamie jak przyjdzie czas szczepienia druga dawką. Wszystko stanie w miejscu, nowych osób się praktycznie nie będzie szczepić, bo będzie trzeba ogarnąć drugą dawkę.

4

@Nihas wydaje mi się, że w pierwszej kolejności powinni szczepić inne grupy, a nie młodych takich jak ja.

0

Chyba naprawdę nie ma chętnych do szczepień jak nawet na dostałem propozycję zapisu, a jestem tylko w OSP.

0

Na Polsacie pokazują więzienia w Polsce, normalnie mają monitory i do tego konsole do grania. Żyć nie umierać.

2

@MesQueUnClub96 a jak roksi i Cleo śpiewali zagraniczną piosenkę to było dobrze kur...?

1

O co sie TVP przyczepiła z sylwestrem do Polsatu, bo tylko obraz widziałem bez głosu.

0

@Nano22 chyba coś sie komuś pomyliło

1

@Barca1992 Może być, właśnie dziś dostałem podwyżkę :-)

3

@Barca1992 Owszem, może trochę za bardzo ta pandemia jest rozdmuchana, ale nie piep... głupot i nie porównuj jej do 2009 roku. Sam w średniej firmie której pracuje mam przykład jednego zgonu i 4 przypadków ciężkich, byli jedną nogą na tamtym świecie, dwie z nich walczą teraz z depresją, bo są w szoku jak ciężko to przeszli.

0

@barcelonaLM Wydaje mi się, że mnożenie oficjalnej ilości potwierdzonych przypadków razy 20 to za dużo. Według mnie ilość oficjalnie potwierdzonych przypadków należy mnożyć maksymalnie razy 10, niektórzy eksperci też tak mówią.

6

@MESSIah16 Pewnie papa Franciszek dumny ze swojego narodu.

0

Dzisiejsze mecze jakoś mnie już tak nie jarają, nie mają tego czegoś. Już wolę sobie włączyć YT i po raz któryś z kolei obejrzeć komplikacje piłkarzy albo jakiś stary mecz z czasów, gdy piłka i piłkarze mieli "jaja". Dziś na tapecie po raz kolejny wzięty Scholes :-)

1

Miód na moje oczy :-)

0

@tomek256 Chyba przez Polaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?