Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paweldunajecfcb Jak masz powyżej 1 to przechorowales.
0
Czesi się od czwartku otwierają.
0
https://wideo.wp.pl/koronawirus-prof-krzysztof-simon-na-wiosne-dobrze-nie-bedzie-6579813258978945v
To jeszcze lekarz czy już polityk?
0
Na początku roku byłem sceptycznie nastawiony do wirusa. Obecnie najbardziej powala mnie jego szybkość rozprzestrzenia się. Obecnie w pracy wszyscy pracownicy biurowi przechorowali lub są w trakcie choroby, jedna zmarła, 5 osób przechodzi ciężko, czekają na osocze bądź przyjmują sterydy. Na produkcji myślę, że lekką ręką 80% pracowników przechorowało. Praktycznie w każdym dziale 70-80% procent przechorowało. Dochodzą jeszcze kierowcy, których też nie oszczędziło. W mojej najbliższej rodzinie też wszyscy chorowali. W robocie maksymalne środki ostrożności, maty dezynfekcyjne, maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące, automatyczny pomiar temperatury na wejściu, zrobiono tak żeby zmiany się nie nakładały i nie spotykały, rozbite przerwy, dezynfekcja pomieszczeń socjalnych u biurowych przez wyspecjalizowaną firmę itp. - nic to nie dało. Ogólna ilość przypadków w Polsce zmalała, bo się nie robi testów, każdy woli w domu chorować. Zauważyłem, że test robią przeważnie te osoby u których stan jest cięższy, jak masz pozytywny test to wdrażają inne leczenie (antybiotyki), a bez testu nie chcą tak leczyć.
0
@olejtm Ja z 5 lat temu zakładałem konto w mbanku przez internet to wszystkie wymagane dokumenty przywiózł mi kurier, część z nich przy nim podpisałem i oddałem mu z powrotem.
0
@gumaz No masz wynik pozytywny. Wartość referencyjna to jaka powinna być - czyli negatywny. Jakbyś miał zakres referencyjny (dopuszczalne normy) np 0 - 10 to w tym zakresie powinien się zmieścić wynik aby był prawidłowy.
1
Jest też gameplay Cyberpunka 2077 na PS 4 PRO i PS5.
0
@kuz jeżeli mieszkacie razem to tak.
4
Dane ministerstwa wydają się być nierealne, wiele osób pisze na TT, że to wałek, ale nie do końca musi tak być. Po prostu już wiele osób przechorowało w Polsce, również duża ilość osób nie robi testów tylko siedzi w domu na L4. W samej mojej najbliższej rodzinie 11 osób miało koronę, a tylko jedna zrobiła test. Wszyscy byli na autokwarantannie od 10 do 14 dni od pierwszego objawu. Reszta zrobiła sobie przeciwciała po przechorowaniu. W mojej pracy, miejscowości i wśród znajomych jest również wiele takich rodzin. W pracy jedynie prezes i jego żona zrobili sobie test, a w firmie praktycznie każdy chorował. Do dnia dzisiejszego oficjalnie stwierdzono 909 066 przypadków. Trzeba to pomnożyć razy 5 albo 10. To już daje pokaźną ilość. Do połowy stycznia przechoruje jeszcze sporo osób, później dojdzie szczepionka, mam nadzieję że do tego czasu umrze jak najmniej osób. Miejmy nadzieję, że przyszłe lato będzie już w miarę normalne, a nabyta odporność utrzyma się jak najdłużej.
0
@tobiasson92 podobno za tydzień ma ruszać szczepienie w Wielkiej Brytanii
0
Na TT kprm zamieszczone są ograniczenia dla strefy czerwonej, żółtej i zielonej wraz z średnimi dziennymi liczbami zachorowań z 7 dni, które będą brane pod uwagę przy wprowadzaniu tych stref. Przy strefie zielonej wciąż będą istotne ograniczenia. Czy ktoś się może orientuje czy planują też tą strefę zieloną znieść jak będzie mniej przypadków czy już pozostanie ona na dłużej?
0
@tobiasson92 Widocznie nie zgłasza się więcej ludzi. U mnie na test czeka się maks 2 dni.
0
Czasami nie rozumiem ludzi, raz narzekają że wszystko zamykają, gospodarka upada, a z drugiej strony, że robią mało testów i manipulują ilością zarażonych. Jak tu takim dogodzić. Ja w głębi serca cieszę się, że jest coraz mniejsza ilość zakażonych, a że robią mało testów no to niestety, jest to po części wina nas wszystkich, bo nie chcemy robić testów tylko siedliśmy w domach jak mamy objawy.
0
@bartekvisca Ja pasek sobie kupiłem rok temu i dobrze się trzyma :-)
0
@VOne Wszyszcy albo mają potwierdzony pcr, albo obecne przeciwciała.
0
Jak to będzie? Wszędzie piszą o tych szczepionkach, że trzeba wszystkich zaszczepić i nawet dzieci, a np. ja przechorowalem i mam przeciwciała to też będę musiał się zaszczepić? Jeżeli nie, to do mometu wprowadzenia szczepionki 1/3 Polaków przechoruje... Tak samo druga sprawa, już wszędzie piszą, że święta spędzimy w domu bez spotkań rodzinnych, moja rodzina przechorowała, to nawet moja siostra i brat nie będą mogli do mnie przyjechać którzy przechorowali?
1
Jest moc (możliwe spoilery).
1
@Bykunn A skąd wiesz, że ten policjant go wczensiniej nie ostrzegał? Film nie ukazuje całej sytuacji. Tak samo ten w szarym od razu za telefon i kręci, a sam cała gębą zasłonięta.
3
@lucca87 Mam prawo mieć takie zdanie. Niepotrzebnie tam się pchał, właśnie tak teraz jest. Ludzie uważają, że mogą traktować policjanta na służbie jak śmiecia, zero respektu.
11
@tobiasson92 bardzo dobrze zrobił... Po kiego się tam pchał?
3
@LuisSalvano Interesuje się ostatnio podłogami. Quickstep to jedna z najlepszych marek, Pergo też chwalą. Rozmawiałem z kilkoma osobami, ac4 w zupełności wystarczy w mieszkaniu, ac5 to bardziej już do naprawdę eksploatowanych pomieszczeń np. sklepy itp. Obok ścieralności podobno ważna jest też grubość paneli. Obecnie modne są panele winylowe, podobno też bardzo dobre i można je nawet ułożyć w łazience. Ostatnio u rodziców sam układałem ac4 z promocji, żeby je zarysować to naprawdę trzeba się postarać. Panele są bardzo wytrzymałe. Ja do swojego domu celuje podłogi drewniane, mniej wytrzymałe, ale jednak dla mnie drewno to drewno, najwyżej kiedyś sobie wycyklinuje.
0
Są plusy i minusy życia blisko poligonu, dziś maszyny ładnie latają.
0
@tristan87 w tamten poniedziałek było około 1000 zakażeń więcej.
12
Jak on się tak na Marinę rzuca to pozdro
1
Rumcajs faulował...
18
Wielopodaniowe podanie :-)
1
@norbi77 Moja siostra pozytywna prywatny wymaz przez całą kwarantannę nikt ani razu się z nią nie skontaktował. Jedynie podobno jest jakaś oficjalna platforma na której umieszczony jest wynik i okres kwarantanny.
0
Obiło mi się o uszy, że osoby po przebytej i potwierdzonej koronie nie muszą nosić maseczki, to prawda?
3
@koksik2700 zrób jej zdjęcie z ukrycia, La rambli oceni czy warta zachodu.
0
@Chakalaka