Xwowrak
Dołączył/a: czerwiec 2013
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Zajebi... Najpierw od wtorku gorączka do 38.5 i lekkie bóle, a teraz brak gorączki ale doszedł brak węchu. Najgorsze że matula ma to samo. Każdego ta korona dopadnie, a bardzo uważałem, nawet aż czasami to przesadnie.
1
Ładne Panie w tym Klanie grają, człowiek chory to i ma czas tv pooglądać.
0
@Anonymus0608 Może lokalizacji nie masz włączonej.
0
@justfootball Nie mój typ, choć podobno jakieś korzenie polskie ma to wolę 100% polki :-)
https://www.instagram.com/p/CDdjr6xFYbY/?hl=pl
3
@darek60 oni mają takie obsuwy, że nie podają tych wyników z poprzedniego dnia tylko z kilku dni.
0
@Artsssfc Mam nadzieję
3
M. Ogórek wiadomo szkoda strzępić ryja, ale pomimo tego to by z nią na osobności :-)
3
Też jestem niezadowolony z zamykania gospodarki, ale pisanie, że ten wirus to nic takiego, albo że śmiertelność jest niska to mi się śmiać chce. Czy wy zdajcie sobie sprawę, że już w tym momencie służba zdrowia jest kompletnie niewydolna? Dzienne wzrasta ilość przypadków, nawet niech mały procent z nich będzie wymagał podłączenia do respiratora to i tak będzie spora ilość osób. Mamy dopiero listopad, a już respiratory i miejsca w szpitalach są na wyczerpaniu. Niedługo ludzie będą umierać w domu i to straszną śmiercią poprzez uduszenie... Pamiętajcie liczba nowych przypadków jest o wiele większa niż liczba ozdrowieńców. Pacjent covidowy w średnim i ciężkim stanie zajmuje miejsce w szpitalu przez około 2 - 4 tygodnie albo i dłużej. Do izolatorów można wysłać przypadki lekkie, ale gdy przyrosty są po 25 k to wystarczy mały procent liczby osób wymagających hospitalizacji by sparaliżować szpitale. Wczoraj zmarł mój kolega z pracy na covid, owszem miał 64 lata, ale jeszcze dwa tygodnie temu z nim gadałem. Koleżanka w 6 miesiącu ciąży jest w ciężkim stanie, bo ma covid. Oba płuca zawalone, trudności w oddychaniu, ciśnienie bardzo niskie. Podali jej osocze i trochę się jej polepszyło, ale nie wiadomo co będzie dalej. Tutaj na La rambli ostatnio jakiś użytkownik pisał, że jego nowonarodzona córka i żona ma covid, że córka ciężko oddycha. To jest dopiero tragedia i dramat rodzin. A ile takich ludzi jest w całej Polsce? Też mi się nie podoba zamykanie gospodarki, ale pisanie że ten wirus to nic takiego jest paranoją.
0
@tomono 60-65 około
0
Zamykają sklepy wszędzie czy tylko w galeriach?
4
Ja nie mogę uwierzyć jakim cudem w Chinach, z których wywodzi się ten wirus, w ostatnich dniach ilość przypadków waha się od 15 do 50... Nie wierzę, że udało się im go pokonać, bo mają posłuszne społeczeństwo... Na tak ogromy kraj.
0
@chudymc Powodzenia, ale gdzieś ostatnio czytałem, że IT kryzys też nie ominie. Chyba trzeba założyć firmę kurierską :-)
4
Mam w pracy ziomka, którego śmiech coś mi przypomina, w końcu znalazłem.
1
Trump jak to Trump, ale Ivanka Trump to już niczego sobie.
0
Kręcił się już dziś koło cmentarzy? Naprawdę są zamknięte?
0
Kur... Zamknęli cmentarze, a protesty chulaja... Moja babcia miesiąc temu zmarła, nawet jej nie mogę odwiedzić...
2
@FC1899Barca Mnie od dłuższego czasu zastanawiam fakt, że nikt teraz nie mówi o Chinach... Zrobiła się kompletna cisza. Nie wierzę, że tak ogromne państwo tak szybko pokonało wirusa... Ja rozumiem dyscyplina, ale kurde na tak ogromną ilość mieszkańców dzienna ilość przypadków korony to tylko kilkanaście osób...
0
@Barca1992 aha to moja pomyłka.
0
Dziś o 12:30 konferencja Mateusza, ciekaw jak nas zamkną. Będzie wielka burda, jak zabronią nam pójść na groby, a w całej Polsce trwają protesty, ludzie jeszce bardziej mogą się wkurzyć.
0
@Janiama w tym co napisałeś jest jeden wielki problem - nie ma fajnych ludzi do rządzenia w tym kraju...
Druga kwestia, już ich tak nie wychwalaj, owszem zdarzają się osoby mądre, oczytane itp. ale również w tych prostestach uczestniczy ściek społeczny. Czasami mam wrażenie, że to nie jest protest w słusznej sprawie, a konkurs na bardziej prymitywne i żałosne hasło na transparencie. Oczywiście dodatkowo jak wcześniej pisałem fetawial lansu w mediach społecznościowych. Mieli ogromną szansę ugrać coś tymi protestami, ale już od samego początku zjeb... sprawę...
0
@MontelQ nie w takim miejscu.
23
Paranoja... Ten "protest" zaczyna być żałosny.
https://i.wpimg.pl/c/5552x4164/filerepo.grupawp.pl/api/v1/display/embed/de3292e9-2e51-467d-bd69-a4bae4e037f4
6
https://www.facebook.com/slawomirmentzen/photos/w-polityce-a-zw%C5%82aszcza-na-jej-najwy%C5%BCszym-poziomie-chodzi-o-takie-wytyczenie-podz/3463233047071207/
Ładnie napisane, od początku ktoś obrał złą strategię na ten strajk. Atak na kościoły to było samobójstwo.
0
Zauważyłem, że coraz więcej osób przechorowuje wirusa w domu i nigdzie tego nie zgłasza. W samej mojej pracy jest kilka takich osób. Na pewno to korona, typowe objawy gorączka, brak smaku, bóle mięśni i głowy, kaszel. Zauważyłem że średnio do pracy wracają po 7 - 12 dniach. Nikt nie jest pewien czy nie zarażają, ale wyglądają na zdrowych.
Takie zachowanie oczywiście nie jest dobre, ale z drugiej strony czasami myślę, że i tak musimy przez to wszyscy przejść.
0
@Bykunn obecnie nie
0
Kur... znów pewnie poinformują i lockdownie dzień przed jego wprowadzeniem... Nawet pewnie żadnego rozporządzenia nie zdążą wydać. Planują zakaz opuszczania domu... To co nawet do narzeczonej nie można pojechać? Paranoja, a na bank to wprowadzą żeby mieć sposób na protesty.
2
@barcelonistka1899 mogą protestować, ale nie napierda... w czyjś prywatny samochód na który ktoś musiał zarobić, a te gówniarze pewnie nawet swojej kasy nie mają tylko matka z ojcem im wszystko daje. Trochę szacunku...
12
Sporo gówniarzy na tym proteście i jescze to zachowanie jak ktoś nizej wstawił... Niestety tak jak pisałem wcześniej, taki agresywny protest tylko pogorszy sprawę. Większość idzie tam zrobić tylko burdę, albo nagrać relację żeby polansować się na ig lub FB.
1
Najgorsze jest to, że dużo ludzi jak na złość protestującym zagłosuje na PIS. Niestety strajk jest zbyt wulgarny i agresywny.
0
W TVP info już rozkminiaja ile będzie za dwa tygodnie przypadków przez te strajki :-)